Prezydent odmówił przyjęcia patronatu nad balem dla dzieci

  • 22.01.2020, 18:09 (aktualizacja 22.01.2020, 18:20)
2020_01_22_bal_patronat.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po raz pierwszy w swojej 20 -letniej historii Bal Integracyjny dla Dzieci "Radość Wasza, Radość Nasza" odbędzie się bez patronatu Prezydenta Nowego Sącza.

Organizatorzy balu nie kryją żalu, tym bardziej że hala MOSIR, gdzie będzie się odbywać impreza została im udostępniona na komercyjnych warunkach.  Z pytaniem dotyczącym przyczyn  odmowy przyjęcia patronatu zwróciliśmy się do Biura Prasowego. Na odpowiedź czekamy.

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zjawisko
Zjawisko 27.01.2020, 08:29
Ale to jest ciekawe zjawisko, muszę przyznać :)
"Wylecieliśmy samolotem z Krakowa. Lądowaliśmy w Oslo. Z Oslo startowaliśmy po półtorej godziny. Lądowaliśmy w Narwiku. Czyli było trochę tych startów i lądowań. Każde to niesie strach ale co się nie robi jak się jest delegatem miasta. Potem w Narwiku jakże wylądowaliśmy. Udaliśmy się do zakwaterowania. W celu zakwaterowania do Hotelu. Następnie spożyliśmy posiłki jakież my mieli. No iii był wolny czas żebyśmy po podróży wypoczęli. Podróż była męcząca bo na drugi dzień trwająca także z przystankami. Nikt z nas nie był wypoczęty. Utrudnienie było to że chciałem Pana poinformować, że akurat w tym czasie w Narwiku nie ma nocy tam jest dzień calutki czas. I to męczy, tak męczy. Bardzo męczyło mnie przynajmniej. I nie tylko dziwię się jest to zjawisko z którym pierwszy raz miałem przykład. Mogę się podzielić z Państwem. Jest to takie uczucie że właściwie nie ma …. yyyyyyyyy …. Że nie ma nocy jest tam dzień calutki czas. Słoneczko lekko zachodzi, ale dzięki żaluzjom, które były w pokoju można było zakryć, zasnąć. Ale to jest ciekawe zjawisko, muszę przyznać. Proponowałbym aby faktycznie to zjawisko być może nawet będę mógł w stanie Państwu pokazać, bo mam odpowiednie fotografie".
Józko
Józko 26.01.2020, 20:15
Nasi Radni zaczęli Robić Politykę na Dzieciach chorych - NIE TĘDY DROGA DO ZWYCIĘSTWA.
ml3czko
ml3czko 24.01.2020, 20:57
https://www.dts24.pl/prezydent…


PO RAZ PIERWSZY OD 20 LAT..... Handzel to nie jest czlowiek ktory ma serce.. Udowodnil to wielokrotnie chociażby podczas proby likwidacji SP1 az 2 razy.. jego hasłem wyborczym powinno byc. LIKWIDOWAC LIKWIDOWAC LIKWIDOWAC. Tyle w temacie. Wychodzi jaki Wasz prezydent jest.... Pajacowac to mozna w domu a nie w Ratuszu...
Tancerz Miłości
Tancerz Miłości 23.01.2020, 18:56
A czy Panie Redaktor będą na balu? Ciekawym jak kręcą piruety.
uczestnik
uczestnik 23.01.2020, 10:12
Na tym "balu" od wielu lat niepełnosprawnych dzieci nikt już nie widział
Niepełnosprawny
Niepełnosprawny 23.01.2020, 10:09
Impreza apolityczna? Ciekawe od kiedy bo od samego początku Czernecki robi ją z pobudek POlitycznych. Na wózkach dzieci niepełnosprawnych robi karierę polityczną
Zatroskany
Zatroskany 23.01.2020, 08:37
"Uważajcie, by swoich czynów sprawiedliwych nie spełniać przed ludźmi po to, aby was oglądali. Jeśli nie, nie będziecie mieć zapłaty u Ojca waszego, który jest w niebie. Kiedy więc będziesz spełniał uczynek miłosierdzia, nie otrąbiaj tego przed sobą, jak to robią obłudnicy w synagogach i na ulicach, by zdobyć pochwałę u ludzi. Tak, mówię wam: oni już odbierają swoją zapłatę. Gdy natomiast ty spełniasz uczynek miłosierdzia, niech nie wie twoja lewa ręka, co czyni prawa, aby twój czyn miłosierdzia był w ukryciu. A twój Ojciec, który widzi w ukryciu, odda tobie". Najpierw Pan Artur w kliku wystąpieniach (wideo dostępne na tej stronie) mówi, że prezydent jest zły i nie może mu zwracać uwagi. A potem Pan Artur jest zdziwiony, że prezydent nie chce z nim współpracować. Stowarzyszenie nie ma własnych środków? Po za tym zastępca dyrektora MORD nie zarabia mało i stać go na taką imprezę.

P.S."to przecież między innymi ta Pani jest (red. znalazła się) na tym stanowisku, na którym jest. Jak człowiek faktycznie kierował w okręgu partią, to przecież drzwi się nie zamykały, tylu było przyjaciół". A z ciekawości na Z-ca Dyrektora MORD w Nowym Sączu czy Wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie był jakiś konkurs?
Sadeczanin
Sadeczanin 22.01.2020, 21:47
Artur, Artur pomyśl chlopie zanim cos powiesz

https://m.facebook.com/story.p…
bejdok
bejdok 25.01.2020, 23:56
Przeca ten chłop nie myśli więc gada bezmyślnie!
keisyr
keisyr 22.01.2020, 21:03
Zwracam sie do Radnych PiS w Nowym Saczu
Usuńcie wreszcie Handzla z Ratusza !!!
Przenieście Go na wieś do Chełmca !!!
Tam na wsi jest składowany plebs z KN, PO I KOD !!!
żenada
żenada 22.01.2020, 20:38
JAKI WSTYD, ma nas mieszkańców w .................. .
To bal dal dzieci, a dzieci nasze są , nie związane z polityką. ŻENADA
Janka
Janka 22.01.2020, 19:26
Pokazuje Prezydent gdzie ma mieszkańców. Mnie to nie dziwi ale może i co niektórzy przejrzą wreszcie na oczy.
pysia
pysia 23.01.2020, 22:30
nie wierzę w to , a pan Czernecki jak zwykle krecia robota / patrzcie jaki jestem wspaniały / tyle lat się biedak lansuje i zawsze musi po trupach . Ciekawe czy jak sie okaże ż to kłamstwo to ktoś publicznie przeprosi - wątpię
anty