Policja skontroluje stan licznika w twoim samochodzie

  • 22.01.2020, 14:32
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_01_22_policja_cofanie_licznika.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ponad dwadzieścia przypadków cofnięcia licznika ujawniła sądecka policja podczas kontroli drogowych. Rekordzista miał miał na liczniku o 377 tys. kilometrów mniej niż wskazywały na to ostatnie badania techniczne. Od nowego roku, dzięki nowelizacji rozporządzenia w sprawie kontroli ruchu drogowego, policjanci spisują stan licznika kontrolowanych pojazdów, a odczyty są przesyłane do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Za zmiany wskazań drogomierza lub ingerencji w prawidłowość jego pomiaru grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
StiV
StiV 23.01.2020, 21:05
..a jeśli jestem posiadaczem i kierowcą samochodu własnoręcznie skonstruowanego i zarejestrowanego i codziennie koryguję stan licznika bo jest to moje hobby i nigdy nie zamierzam sprzedawać nikomu mojego cacucha to policja mnie też będzie sprawdzać ??? i wyciągać konsekwencje wobec mnie ?? konstruktora geniusza człowieka z ogromną wiedzą techniczna ??

Pozostałe