Inwestorzy zainteresowani Sandecją, miasto chce sprzedać klub w trybie konkursowym

  • 22.01.2020, 12:41
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_01_22_sandecja_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Czterech inwestorów jest zainteresowanych kupnem Sandecji. Jak mówił podczas konferencji prasowej prezes klubu Artur Kapelko, negocjacje i rozmowy toczą się przez cały czas.

Według słów radnego Dawida Dumany miasto chce, aby sprzedaż klubu odbyła się w trybie konkursowym. Projekt uchwały w tej sprawie ma być rozpatrywany podczas Sesji Rady Miasta.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
toja
toja 27.01.2020, 23:03
https://twojsacz.pl/oczekiwani…
toja
toja 27.01.2020, 22:59
NIE TAK MIAŁO BYĆ!
Kłamcy i dyletanci
Sasiad
Sasiad 23.01.2020, 19:39
Co jeszcze zostało do sprzedania,,, chyba tylko stara sandecja. Będzie się dzialo będzie zabawa, A mieszkańcy zaczarowani milczą Ludzie obudźcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kukuryku
kukuryku 23.01.2020, 20:54
myślę, że mieszkańcy nie są zaczarowani a rozczarowani . Aż ręce opadają. A czy wiecie, że MOPS jeszcze do dnia dzisiejszego nie wie, jak będzie wyglądać dofinansowanie do wody w mieście N.S. Kazali dopiero pytać w marcu. Drodzy radni PIS I WYBIERAM N.S - proszę o zadanie pytania, dlaczego to tak wygląda, że nie wygląda. Smutek i wielkie rozczarowanie , tym dobrobytem po sądecku.
Jan
Jan 22.01.2020, 19:12
No i bardzo dobrze jest inwestor ! wybuduje stadion zapłaci rachunki i będzie wymagał ! wyników, dyscypliny, porządku w czasie meczów, pilnował kibiców itd. w końcu będzie taniej , lepiej i bezpieczniej i to nie za publiczne pieniądze ! Bardzo pozytywna informacja . Pochwalam !
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 24.01.2020, 11:55
Są to działania zgodne z programem wyborczym Prezydenta Handzla, podobnie jak wprowadzenie karty KN, dlatego wygrał wybory. Konsekwentnie realizując obiecane zadania i rozwiązując problemy stara się o reelekcję. Proste i skuteczne...
Brakslow
Brakslow 24.01.2020, 15:05
Do yzco_jzdeim, to coś nowego że Handzel w programie miał sprzedaż SANDECJI, HA, HA, HA. A JA GŁUPI MYŚLAŁEM ŻE OBIECAŁ WYBUDOWAĆ STADION Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. O ILE PAMIĘTAM OBIECYWAŁ GRUSZKI NA WIERZBIE, BYLE ZOSTAĆ PREZYDENT ŁĄCZNIE Z OBNIŻENIEM MEDIÓW ( CENTRALNE OGRZEWANIE, WODA, ŚMIECI.) A Ty to popierales i nawet podpisales się pod odezwą do mieszkańców. OT BYLE STOŁEK UTRZYMAĆ, TAKI KOMENTARZ, BEZ KOMENTARZA. SZKODA SŁÓW
zuza
zuza 24.01.2020, 11:14
taaa a przede wszystkim stanie się właścicielem terenu w centrum miasta. I to za grosze. Tu o grunty się rozchodzi, nie o klub.
toja
toja 22.01.2020, 19:10
miasto chce sprzedać klub Sandecja , a co następne, może MOSIR ?
toja
toja 22.01.2020, 19:06
miasto chce sprzedać klub, a co następne, może MOSIR ?
keisyr
keisyr 22.01.2020, 17:36
Handzel obiecywał że wybuduje ekstraklasowy stadion dla Sandecji Nowy Sącz na ponad 8 tys miejsc I że ma inwestora co będzie utrzymywał ten klub !!!
Tymczasem Handzel chce wybudować wiejski stadionik na 4 tys miejsc za pozyczone pieniądze, ktore maja splacać mieszkańcy Nowego Sącza !!!
Usunąć Handzla z Ratusza za te oszustwa !!! Skierować Handzla do prokuratury pod zarzutem popełnienia przestępstwa polegającego na przepuszczaniu publicznych pieniędzy wydawanych na utrzymywanie zawodowej sekcji piłki noznej w 1 lidze !!!
Stiv
Stiv 22.01.2020, 14:36
Bardzo dobra decyzją ! Niech kupują, wymagają, inwestują, i wyników oczekują ! ....a nie pieniądze podatników! nasze wkładać w to coś !
ha, ha, ha
ha, ha, ha 22.01.2020, 14:30
Sprzedać a potem zlikwidować! Domena likwidatora! Macie w Sączu kogoście sobie wybrali.

Pozostałe