Zatrzymanie i zarzuty korupcyjne dla byłego senatora

  • 14.01.2020, 08:52 (aktualizacja 14.01.2020, 09:09)
  • Żródło: CBA w Krakowie
14_01_2020_temistokles_brodowski_senator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Były senator RP, jego syn oraz dyrektor małopolskiego oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zatrzymani przez krakowskich funkcjonariuszy CBA. Wszyscy zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Katowicach, gdzie usłyszą zarzuty korupcyjne - były senator i jego syn usłyszą między innymi zarzuty przyjęcia wielomilionowych łapówek, natomiast dyrektor PFRON usłyszy zarzut wręczenia korzyści majątkowej w formie kontraktów zawartych z Fundacją Pomocy Osobom Niepełnosprawnym w Stróżach.

Funkcjonariusze krakowskiej delegatury CBA prowadza postępowanie w sprawie podejmowania się pośrednictwa w załatwieniu spraw w zamian za korzyści majątkowe, a także powoływania się na wpływy w instytucjach państwowych oraz samorządowych województwa małopolskiego oraz udzielania korzyści majątkowych osobom pełniącym funkcje publiczne, w związku z pełnieniem tych funkcji. Do tej pory zarzuty usłyszało 24 podejrzanych.

Mówi: Temistokles Brodowski Naczelnik wydziału komunikacji społecznej CBA w Krakowie.

 

/źrodło CBA/

Źródło: CBA w Krakowie

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 18.01.2020, 20:30
HDIKK
uczciwy
uczciwy 17.01.2020, 17:07
nie nosiła się tak dumnie jak była zwykłą nauczycielką i handlowała cukrem z mężem na rynku
landrynka
landrynka 18.01.2020, 16:28
A kto wie ile tak naprawdę w tym cukrze było cukru???
keisyr
keisyr 15.01.2020, 17:43
Brawo PiS !!!
Karze podlegają wszyscy winni bez względu na barwy partyjne !
Zamknijcie wreszcie tego Handzla w więzieniu !!! Za bandytyzm, bezprawie, działanie na szkodę Nowego Sącza I dziadostwo jakie uprawia Handzel !!!
Dudator
Dudator 16.01.2020, 17:10
bezPrawie i nieSprawiedliwość
gość
gość 15.01.2020, 15:36
To jak już Marta zostanie skazana, to trzeba się zastanowić, czy tytułów zaszczytnych nie odebrać, bo taką "sądeczankę roku" to wstyd. Kapituła w tej sprawie zebrać się musi.
ela
ela 15.01.2020, 09:45
Marta Mordarska. Kandydatka PiS do Sejmiku Województwa Małopolskiego. Miejsce 3 - Popieram! Elżbieta Rafalska:
https://pl-pl.facebook.com/Mor…
sąsiadka
sąsiadka 17.01.2020, 16:59
wszyscy wiedzą jak potraktowała ludzi,którzy ją zaadoptowali w dzieciństwie i stworzyli jej świetny byt-skopała ich
cieć
cieć 18.01.2020, 17:41
Jak wszyscy wiedzą? Ja nie mam pojęcia i chętnie bym sie dowiedział. Niech sąsiadka napisze coś więcej.
czopekzżoną
czopekzżoną 15.01.2020, 09:40
Fragmenty biografii na fejsie: absolwentka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, członkini katolickiego stowarzyszenia ARKA. Nic tylko zawołać: santo subito!
O! Ten fragment jest najlepszy: pomysłodawczyni i przewodnicząca kapituły konkursu wspierającego początkujących przedsiębiorców "Mój sposób na biznes". Jaka partia taki i sposób na biznes.
uczciwa Polka
uczciwa Polka 17.01.2020, 16:56
a taka butna chodziła po Jagiellońskiej
Lila
Lila 15.01.2020, 06:01
Kryształy
osa
osa 14.01.2020, 21:23
No i co? teraz p. marto??????
sąsiad
sąsiad 17.01.2020, 17:01
przybrana matka lata całe płakała przez jej odrzucenie i niewdzięczność
kalifaktor
kalifaktor 15.01.2020, 09:42
ano:
https://www.youtube.com/watch?…
osa
osa 14.01.2020, 21:17
chyba grał nie w tej lidze?
patryk
patryk 14.01.2020, 21:17
Ot przytrafiło się Pani Marcie zatrzymanie za niewinność.
https://pl-pl.facebook.com/Mor…
Wpis z 6 stycznia o 05:54: Byśmy szli właściwą drogą !!!
kokoszka
kokoszka 14.01.2020, 18:30
kukuryyyyyyyyyyyyyku!

Pozostałe