Prezydent wybrał Sportowca Roku 2019 Nowego Sącza

  • 08.01.2020, 14:52
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2020_01_08_plawecki_sportowiec_roku.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Łukasz Pławecki został Sportowcem Roku 2019 Nowego Sącza. O tym, kto otrzymal tytuł zdecydował prezydent Nowego Sącza.

Taka nagroda została przyznana po raz pierwszy, ale, jak mówił podczas konferencji prasowej prezydent, będzie cykliczna i przyznawana co roku.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PR
PR 09.01.2020, 23:28
LH wybrał sportowca roku i kazał na Wąskiej namalować wilka i misia. Ten LH to się napracuje że aż pozazdrościć. Może chociaż jak sam wybrał sportowca to mu ufundował z własnych pieniędzy pucharek i nagrodę a za malunek wilka i misia też sam zapłacił. Jeszcze może każe namalować zajączka, sarenkę, dzika, jelenia, ptactwo wszelkiej maści, rzeczkę z rybksmi i sobie, bo jakże może być w mieście taka ściana nawet w ruinie z leśną dziczyzną nawet a bez wizerunku LH. Przecież tego ten W czyli specjalista od wizerunku LH by do tego nie dopuścili. LH jako myśliwy, to doprawdy wypisz, wymaluj pasuje do całości.
Krzyś
Krzyś 09.01.2020, 18:36
Gratulacje Boom Boom!!! Zasługujesz na to swoją pracą... ale inna sprawa. Dlaczego to Handzel wybrał Sportowca Roku 2019 Nowego Sącza a nie głosowanie ludzi?? To Sądeczanie powinni wybrać... Wsparcie Booma w kandydaturze Handzla na prezydenta, uściski dłoni podczas kampanii wyborczej, spotkania, pełne wsparcie itp. itd.. To troche się dziwnie łączy w całość.....
Antoni
Antoni 08.01.2020, 21:49
Przez jakie miasto to jest nagroda handzla. Jestrm ciekaw cxy dostal list i uscisk handzla czy dostal nagrode pieniezna od siostty handzla bo ja sobie nie zycze aby rozdawal moje pieniadze.
toja
toja 08.01.2020, 21:18
Gratuluję panie Łukaszu. Szkoda tylko, że to tylko ocena subiektywna pana Handzla.
kibic
kibic 08.01.2020, 15:16
Brawo za docenienie naszego sądeckiego sportowca

Pozostałe