Co o budowie stadionu i urzędu miasta sądzą sądeccy radni?

  • 03.01.2020, 08:53 (aktualizacja 03.01.2020, 10:50)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2020_01_02_stadionnakredyt.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni przyjęli Wieloletnią Prognozę Finansową Miasta Nowego Sącza. Najwięcej pytań i kontrowersji wzbudził pomysł Prezydenta Ludomira Handzla dotyczący budowy przy ulicy Kilińskiego nowej siedziby urzędu miasta oraz miejskiego stadionu. Obie inwestycje mają być finansowane z kredytu a ich przeprowadzeniem ma się zająć specjalnie do tego celu powołana spółka.

Inwestycjom ma być również poświęcona specjalna Sesja RM Nowego Sącza.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
klerdobudy
klerdobudy 08.01.2020, 08:33
Ty Antoni wróć się do zerówki i pisać się naucz poprawnie!
klerdobudy
klerdobudy 08.01.2020, 08:31
Tak myślę że kibice a raczej kibole Sandecji zamiast malować bzdety po murach powinni wziąśc sie za łopaty i w czynie społecznym (jest jeszcze takie pojęcie) pod kierunkiem fachowców stadion wybudować a i groszem sypnąć, bo do tej pory nic nie zrobili dla klubu oprócz wrzasków, krzyków , pretensji i rozrób, szczególnie jak sa w kupie ze swoim tak zwanym prezesem(idiotą, zresztą)!
Sądeczanin
Sądeczanin 06.01.2020, 10:50
Kandydaci do spółki pewnie już są wybrani -:)
zorro
zorro 05.01.2020, 22:37
czuję przekręt
Bronek
Bronek 05.01.2020, 00:02
Piotrusiu z za Buga, przed nazwiskiem pisze się Pan , słowo gówno stawia Piotrusia w kolejce do budki z piwem , zapraszam do miasta do czytelni w bibliotece miejskiej, poczytaj .
Piotr
Piotr 05.01.2020, 13:59
Przed jakim nazwiskiem kolego Bronek?? Spoko moze byc i budka z piwem nie widze w tym przeszkod :) jezeli jestes rowniez spragniony zapraszam podejrzewam ze w Sadeckiej Budce z piwem nie zabraknie go rowniez dla Ciebie ;) a jezeli chodzi o nazwisko Handzel to celowo nie ma i nie bedzie tam slowa "Pan"..
Bronia
Bronia 05.01.2020, 15:16
Piotrusiu, pamiętaj, że opieka zdrowotna jest jeszcze za darmo, korzystaj do woli,
ml3czko
ml3czko 06.01.2020, 14:46
Widze ze Bronek i Bronia to nie dosc ze jedna osoba to czuje ze z wlasnej autopsji wiedza ze opieka zdrowotna jest jeszcze darmowa :) to w psychiatryku gdzie obecnie przebywacie jest dostep do internetu? szacuneczek :P
Zenek
Zenek 06.01.2020, 20:54
piszesz komentarze, to wiesz
keisyr
keisyr 03.01.2020, 21:32
Oszustwo i bandytyzm Handzla !!!
Handzel chce budować za publiczne pieniądze wiejski stadionik na 2 ligę na 4.5 tys widzów w Nowym Saczu !!! Takie stadioniki buduje się na wsiach !!!
Handzel chce zadłużyć Nowy Sącz tą budową a dług za to dziadostwo mają spłacać mieszkańcy miasta !!!
Tylko stadiony o pojemności około 10 tys. miejsc zarabiają na siebie !!!
Redakcjo, proszę nie usuwać moich komentarzy !!!
Jesteście za prawdą czy za Handlem ???
Antoni
Antoni 03.01.2020, 17:16
już widzę jak handzel wybuduje stadion wraz z ratuszem jak on nawet nie umie wyremontować ulicy waskiej. To będzie masakra a sądeczanie zostana z długiem i będa płaćić a o handzlu nikt już nie bedzie pamiętał w Nowym Saczu.Hojnor to niech nie rznie takiego madrali bo jego poziom inteligecji nie odbiega od czeneckiego gieńca, prokopowicza i oczywiście od ziaji.
Ciocia
Ciocia 04.01.2020, 17:27
Antoś,a mówiła Ciocia, żeby szkoły nie przerywać w czwartej klasie ? Widzisz głuptasku, nazwiska pisze się z dużej literki, Ciocia zaprasza na naukę czytania i pisania w czwartki o 16.30 do Poręby Małej. Po nauce dostaniesz kawałek ciasta , a jak zrobisz postępy to pomogę Antoniemu wypełnić wniosek o Kartę Nowosądeczanina, będziesz mógł jeździć za darmo głuptasku.
Antoni
Antoni 07.01.2020, 19:48
Ciocia ty mi pachnierz towarzystwem handzla . Ojej znow napiasalem mala litera nazwisko twojego patrona a ciasteczkiem to poczestuj proboszcza z fary bo marnie wyglada
Ciocia z Poręby
Ciocia z Poręby 07.01.2020, 23:46
Antoś, szkół nie skończyłeś, siedzisz na bezrobociu, żyjesz z renty Babci, pisać nie umiesz, nienawiść w Tobie , szczujesz na ludzi ale Ciocia kocha Antosia, co zrobić ? nie wszystkie dzieci są mądre .
Marek
Marek 03.01.2020, 14:12
Przy wszystkich inwestycjach rozpoczynanych przez obecna władze chodzi o ustawianie przetargów. Decydenci chcą swoja "działkę" za to ze przetargi na ulice, oświetlenie, stadion, urząd itp wygra ta a nie inna firma.
Oczywiście oferta przetargowa jest odpowiednio wyższa żeby każdy był zadowolony.
A my na to patrzymy i akceptujemy.
wphdcb
wphdcb 03.01.2020, 14:03
21 wiek a w urzędzie urzędasy karte nowosadeczanina robią miesiąc! masakra! taką kartę maszynka drukuje 1 minute!
Piotr
Piotr 03.01.2020, 19:07
To ze sie drukuje miesiac to nie dziwne bo sklad Handzla nie zna sie na niczym zreszta jak on sam... Zna sie tylko na dzieleniu ludzi i niszczeniu partnerstwa.. Wiadome jest ze kazde wieksze miasto powinno byc otwarte na ludzi z zewnatrz. Mowie tutaj o traktowaniu przyjezdnych i mieszkancow okolicznych miejscowosci jak kogos kto ma trąd. Wiadomo ze ludziie przyjezdzaja na zakupy, do pracy, po jakies uslugi i zostawiaja kase w saczu i podatki. a Handzel sie na to wszystko zamyka... Moze obudzi sie jak Sacz doprowadzi do ruiny bo wszyscy beda chcieli jezdzic gdzies indziej za praca czy zakupami.. Niech zakaże KNSa, KLI czy KGRa bo to nablizsze otoczenie wjazdu do miasta bo do tego zmierza.. INNI PREZYDENCI ŁĄCZYLI LUDZI I GMINY A HANDZEL W SZYBKIM TEMPIE TO NISZCZY I UCINA. A tak przywoluje przyklad Tarnowa jesli chodzi o cene wody i sciekow. Ale oni poszerzaja swoje działanie, dogaduja sie z okolicznymi gminami.. Skoro Handzel daje przyklad Tarnowa to czemu robi na odwrot?? Czemu chce robic podzialy?? przeciez jest jasne ze on sie nie dogaduje z zadnym Wójtem bo nie potrafi rozmawiac i nie potrafi przyjac do wiadomosci ze sam GÓWNO zdziała.. Liczy sie dla niego tylko wzór do naśladowania Stawiarski.. Tak samo nie kompetentny jak on sam.... Smiac sie chce z tego Waszego pezydenta. Wspólczuje Wam mieszkancy.. Oczywiscie znajda sie Halinki i inne Grazynki ktore jakby im Handzel kazal w ogien wskoczyc to by wskoczyly.. ale bardzo duzo ludzi glosujacych na Handzla przeprasza ze oddali na niego glos. Jak sie prezydent ni zmieni (w sensie na nowa osobe bo charakteru nie zmienisz) to Sacz szybko popadnie w ruine..
Baśka
Baśka 04.01.2020, 09:29
Piotrze z za Buga, bo piszesz, ... waszego Prezydenta, wzywam do zaprzestania przywożenia odpadów z miejsca zamieszkania i wyrzucania worków z odpadami na poboczu ul. Piłsudskiego i rzeki Kamienica. Zajmij się problemami odpadów swojego przysiółka i oceniaj swojego sołtysa.
Piotr
Piotr 04.01.2020, 18:33
Barbaro nie z za Buga tylko z nad Dunajca ;) uzylem okreslenia "Waszego" poniewaz sami go wybraliscie ja na niego nie glosowalem i glosu nigdy bym nie oddal. U mnie tam problemow nie ma ze smieciami wiec skoro u Pani sa to prosze sie tym zajac :) Nikt Pani tego nie zabroni a da Pani przyklad innym :) tylko trzeba sie ruszyc z domu a nie w dziwny sposob oceniac innych :)

Pozostałe