W Obiektywie.

  • 30.12.2019, 13:22 (aktualizacja 30.12.2019, 13:57)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_12_30_konf_prasowa_a_mularczyk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa posła Arkadiusza Mularczyka i wicewojewody małopolskiego Józefa Leśniaka.

Tematy:

- powołanie Zespołu Parlamentarnego ds. rozwiązań komunikacyjnych w Małopolsce w szczególności budowy nowej linii kolejowej Podłęże Szczyrzyc – Tymbark / Mszana Dolna oraz modernizacji istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz.

- odpowiedź Ministra Infrastruktury na zapytanie posła Arkadiusza Mularczyka w sprawie budowy chodnika w miejscowości Paszyn a także zapewnienie finansowania i ujęcia inwestycji w "Programie likwidacji miejsc niebezpiecznych" 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 02.01.2020, 16:54
Oszustwo I bandytyzm Handzla !!!
Handzel chce wybudować wiejski stadionik na 4.5 tys widzów dla Sandecji Nowy Sącz za pożyczone pieniądze !!!
Mieszkańcy Nowego Sącza mają to dziadostwo spłacać !!!
Usunąć Handzla z Ratusza !!! To dziad bez pieniędzy !!!
keisyr
keisyr 31.12.2019, 16:29
Panie Pośle Mularczyk,
Do wicewojewody zwracamy się "Panie Wojewodo"
Do podpułkownika zwracamy sie "Panie Pułkowniku"
itd.
PiSdzielec
PiSdzielec 31.12.2019, 18:18
A do papieża zwracamy się "Panie Papieżu"
itd.
wandea
wandea 02.01.2020, 08:03
Tak szczególnie jak wykształcenie nie nadąża za kulturą.
Jan
Jan 31.12.2019, 07:41
No to panie Mularczyk jesteś pan osobiście odpowiedzialny od dziś za pomyślność tych dwóch inwestycji !
Już teraz nic nie jest w stanie rozmydlic tej sprawy.
Szkoda tylko że zaczynasz pan mówić o tej sprawie w kontekście dekady !!!!
Piana
Piana 30.12.2019, 22:18
Cienkie Bolki jeden nieudacznik a drugi pieniacz
keisyr
keisyr 30.12.2019, 21:54
Panie Pośle Mularczyk,
Dziękujemy za te wszystkie dobre informacje dla Nowego Sącza
Panie Pośle Mularczyk
Jednocześnie bardzo Pana prosimy, uwolnij Pan Nowy Sącz od Handzla !
Nowy Sacz przy Handzlu umiera ! Brak inwestycji (drogi, chodniki, estakady, mosty), co druga wystawa sklepowa w centrum miasta zakryta szarym papierem, kamienica przy Wąskiej ochlapana przez Handzla wapnem, przystanki komunikacji miejskiej z rozbitymi szybami, trawniki I chodniki rozjechane przez kierowców, Straż Miejska nie działa, komunikacja miejska kursuje co 2-3 godziny, brak choc jednego otwartego basenu, budownictwo wielorodzinne ledwo zipie, nie buduje się wieżowców, ceny mieszkań w Nowym Sączu spadają, bo nikt nie chce mieć doczynienia z Handzlem całe miasto zakorkowane (brak szerokich skrzyżowań, wzamian są ciasne wiejskie ronda), dzielnice zarażone nietoperzami, brak hali widowiskowo-sportowej, stadionu miejskiego na 10000 widzów, rzeka Kamienica zachwaszczona I zagruzowana, kluby sportowe zlikwidowane, Zamek nieodbudowany itp
Panie Pośle Mularczyk
Handzel to dziad bez pieniędzy dla miasta ! Celem Handzla jest zaspokojenie swoich interesów I interesów swojej mafii tzw KN !
Panie Pośle Mularczyk
Znamy chamskie zachowania Handzla (otwarcie mostu heleńskiego, naklejanie na przystankach plakatów z fałszywymi informacjami dotyczącymi Sądeckich Wodociągów i budowy mostu południowego w Nowym Sączu itp) Dlatego nalezy odciąć Handzla od wszystkich rzadowych i samorządowych pieniędzy i inwestycji !
Panie Pośle Mularczyk
Zrób Pan wreszcie porządek z Handzlem tak jak zrobiliście porządek z Kogutem !
Panie Pośle Mularczyk
Dziękujemy za decyzję, że Chełmiec pozostanie wsią ! Marzyło się kacykowi Stawiarskiemu zrobić miasto ! Teraz na wsi w Chełmcu bedzie składowany wszelki plebs z KN, PO I KOD !
jolkajolka
jolkajolka 30.12.2019, 17:50

Znowu Czopek pluje jadem.
plujka
plujka 30.12.2019, 13:57
Znowu nieudacznik pluje jadem

Pozostałe