Rozmowa Dnia

  • 23.12.2019, 13:38
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_12_19_mularczyk_rd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest poseł Arkadiusz Mularczyk (PiS).

Rozmowa Dnia jest częścią bloku programowego w Naszej Telewizji Sądeckiej.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Karolina
Karolina 06.07.2020, 17:17
Wysłuchałam opowieści Pana Mularczyka który się uważa wielkim politykiem , jednak nie posiada żadnych osiągnięć w polityce krajowej . Przez pięć lat szuka dziury w całym i nic z tego nie wychodzi, typowe pisowskie jątrzenia szukanie wrogów , Może Mularczyk oskarży o odszkodowanie zakon krzyżacki . Mularczyk będąc radnym raz tylko zaobserwowałem jego zaangażowanie kiedy w obawie przed zalaniem jego posesji otworzył usta na sesji Rady Miasta . Natomiast olbrzymią aktywnością się zapisał angażując największe głowy PiS-owskiego rządu RP w próbach wprowadzenia swej żony na stanowisko prezydenta miasta, sprowadzając do N.Sącza agitatorów , Kaczyńskiego Szydłową Morawieckiego Dudę by za ich pomocą wsadzić żonę na fotel Prezydenta miasta . Jednak Sądeczanie to chociaż kolebka PiS jednak potrafili oddzielić plewy od ziarna i wybrali Handzla . Obecnie Pan Mularczyk wykorzystuje wszystkie znajomości by Handzla z ratusza wykurzyć. Nieudolność Państwa Mularczyków i usilne parcie do władzy widzą mam nadzieję Sądeczanie . Czkawką się odbije państwu Mularczykom rzucanie kłód pod nogi Handzlowi . Władza PiS kiedyś się skończy trzeba będzie wziąć się do pracy w zawodzie. Wstydu nie macie , To są "KATOLICY"
Józef
Józef 06.05.2020, 11:49
Mularczyka pamiętam z czasów kiedy był radnym N.Sącza , raczej bezradnym bo jego aktywność niczym się nie wyróżniała po prostu niemowa. Potwierdza się to że kiedy ktoś nie spełnia się w zawodzie wyuczonym szuka pracy w polityce bo tam np. prawnikmoże być ekspertem od wszystkiego np. jak Mularczyk historykiem
uznającym że należy się Polsce odszkodowanie za zniszczenia wojenne, nie uznając umów i ustaleń międzynarodowych , nie zależnych od tego czy po przeszło pół wieku one były słuszne czy nie czy nam się podobają czy nie. Podobnie można było by szukać sprawiedliwości o dzisiejsze granice uznane przez trzy mocarstwa w Teheranie i Jałcie. Albo nauczycielka lepiej się zna na biznesie od biznesmena , co popierają prezydent oraz premier kolesiowie namawiający Sądeczan do wyboru pani Mularczyk na prezydenta N.Sącza . Jednak większość Sądeczan jest mądrzejsza wybierając Handzla.
keisyr
keisyr 24.12.2019, 14:29
Handzel, nie zamontowałeś monitoringu przystanków komunikacji miejskiej w Nowym Sączu więc będziesz w Święta robił za stróża I pilnował przystanków w nocy żeby wandale nie rozbijali szyb ! Handzel pilnuj przystanków w Wigilię I w drugi dzień Świąt. Konicki będzie robił za stróża w pierwszy dzień Świąt !
Michał
Michał 24.12.2019, 09:03
żeby robić prowokację intelektualną trzeba być intelektualistą
Anka
Anka 23.12.2019, 23:37
Teraz już Szwedów atakują ? co za dyplomaci ! Panie z Raciborza, a może reparacje za bitwę pod Grunwaldem, może atak na Austriaków za bitwę pod Wiedniem.Z reparacjami, to jak sądeczanką.
keisyr
keisyr 23.12.2019, 22:17
Bandytyzm Handzla i Konickiego na rondzie przy szpitalu w Nowym Sączu !!! Wyłączona sygnalizacja świetlna powoduje tam totalny chaos !!! Komendant Policji w Nowym Sączu bierze 10000 zł miesięcznie I ... pierdzi w stołek, zamiast kierować ruchem pojazdów na tym rondzie !!!
Jan
Jan 23.12.2019, 19:31
Mularczyk ! gdzie obietnice wyborcze wsadziłeś ?
Ekspresówka do Brzeska, Linia kolejowa do Krakowa, Brakujący fragment obwodnicy, Reparacje ????
Człowieku ogarnij się bo razem z tobą twoja ślubna pójdzie na dno niebytu !
Gwiazdka
Gwiazdka 23.12.2019, 17:35
Aruś zjedz batona bo gwiazdorzysz

Pozostałe