Czy konflikt między radnymi zakończy się w sądzie?

  • 12.12.2019, 14:40 (aktualizacja 12.12.2019, 15:20)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_12_12_radni_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
O łamanie prawa i niszczenie demokracji oskarżają przewodniczącą Rady Miasta Iwonę Mularczyk radni Koalicji Nowosadeckiej i Koalicji Obywatelskiej. Jak twierdzą, nie zostali dopuszczeni do dyskusji podczas ostatniej Rady Miasta, bo przewodnicząca miałą wydać informatykom polecenie zablokowania pulpitów. To kompletna bzdura - komentuje Iwona Mularczyk i jak dodaje jej polecenie nie miało blokować mozliwości dyskusji, tylko usprawnić pracę Rady Miasta.

Radni KN i KO chcą aby ta sprawa znalazła finał w sądzie, z kolei Iwona Mularczyk także rozważa możliwość wstąpienia na drogę prawną.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 22.12.2019, 22:53
Bandytyzm Handzla I Konickiego na rondzie przy szpitalu w Nowym Saczu !!! Wyłączona sygnalizacja świetlna to paraliż tego skrzyżowania w godzinach szczytu !!!
Komendant Policji w Nowym Sączu pierdzi w stołek w swoim pokoju I bierze 10000 złotych miesiecznie, zamiast kierować ruchem pojazdów !!!
Ela
Ela 15.12.2019, 16:59
Pani Mularczyk mota się , nie potrafi prowadzić sesji od początku kadencji, jest nowicjuszką, nadrabia miną, powtarza ciągle te same słowa, gubi się , ogłasza ciągle przerwy, na poprzedniej sesji 5 razy udzieliła głosu koledze partyjnemu łamiąc statut, innym przerywała i odbierała głos,krzyczy do mikrofonu, wprowadza histeryczną atmosferę, jak na nauczyciela to wielkie rozczarowanie i porażka, dymisja !
Murem za Ludomurem
Murem za Ludomurem 15.12.2019, 08:00
Czy informatycy byli przymuszani do zeznań? Gdyby to w sądzie ujawnili to wygrywają sprawę z niezatapialnym "Ludomurem"
Monika
Monika 15.12.2019, 01:04
To kompletna bzdura - komentuje Iwona Mularczyk i jak dodaje jej polecenie nie miało blokować możliwości dyskusji, tylko usprawnić pracę Rady Miasta. Sprawdziłem pani radna Iwono Mularczyk plan sesji i co się okazało ? był TYLKO JEDEN PUNKT w porządku obrad, czy pani nie ma wstydu ? w tym stanie faktów, pani określenie : to kompletna bzdura, odnosi się bezpośrednio do pani.
Elka
Elka 13.12.2019, 22:23
Panią od proszenia informatyków odwołać z funkcji, a nie kierować do organów ścigania. Przecież od początku kadencji mieszkańcy widzą jak Pani prezentuje samorząd.
keisyr
keisyr 13.12.2019, 17:45
Pani Iwono Mularczyk,
Handzel prywatnie skarży miasto do Sądu aby zabrać dopłaty dla mieszkańców do wody I ścieków !
Handzel wciąga do polityki urzędników miejskich !
Mafia Handzla tzw KN zmierza do destrukcji porządku prawnego w Nowym Sączu
Pani Iwono
Zróbcie wreszcie porządek z Handzlem i Jego mafią tzw KN tak samo jak zobiliście z Kogutem !
Uwolnijcie biedny Nowy Sącz od Handzla I jego mafii !
Nowy Sącz przy Handzlu umiera, brak inwestycji, mieszkańcy żyją jak bydło z dala od cywilizacji !
Handzel to dziad, On nie ma na nic pieniędzy, nie ma nawet na światlo do choinki w Rynku ! Przystanki komunkacji miejskiej mają rozbite szyby bo Handzel nie ma pieniędzy na monitoring ! Nie ma sygnalizacji świetlnych, kierowcy narażaja życie bo Handzel nie ma na żarówki do sygnalizatorów !
Pani Iwono Mularczyk
Usuńcie tego dziada z Ratusza ! Przeniście Go na wies do Chełmca !
Niech Pani ratuje Nowy Sącz !!!

Czesiek
Czesiek 12.12.2019, 23:07
Pani radna Mularczyk, proszę czytać statut miasta : § 39, ust. 5 otrzymuje brzmienie : Przyjęcie wniosku o przerwaniu lub zamknięciu dyskusji powoduje, że do głosu dopuszczeni są jedynie wcześniej zgłoszeni do dyskusji radni oraz wnioskodawca. Kto instruował informatyków ?
Czesław
Czesław 12.12.2019, 22:11
Wiarygodność p.p.Mularczyk ciągle WZRASTA. Nie zaprasza na rozmowy radnych lecz udaje się do informatyków i " ma prośbę ? .. gdy radny złoży wniosek formalny, zablokować w tym czasie możliwość zgłaszania się do głosu pozostałych radnych " P.p.Mularczyk jaki przepis prawa Ustawy ? Statutu ? pozwala Pani na zabronienie-uniemożliwienie radnym zgłoszenia się do zabrania głosu. Czy pani przez ustalenia z informatykami ( faktycznie zrealizowanymi na sesji ) nie ograniczyła prawa do wykonywania funkcji funkcjonariusza publicznego jakim jest radny ? czy Pani ma świadomość czynu ?
ml3czko
ml3czko 12.12.2019, 20:03
Ziaja Gieniec Hojnor haha dream team :) :P aa no brakuje wiecznie nadętego Prokopowicza hahaha
Czesław
Czesław 12.12.2019, 18:24
Niech sprawa idzie do sądu bo to co Kn i Po wyprawia to już przechodzi wszelkie pojęcie. Tolko bojkotują sesje i mówią nieprawdę.

Pozostałe