W Obiektywie - konferencja prasowa Przewodniczącej Rady Miasta Iwony Mularczyk.

  • 11.12.2019, 17:36 (aktualizacja 11.12.2019, 17:42)
  • red.
2019_12_11_konferencja_prasowa_przewodniczacej_rady_miasta_iwony_mularczyk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Iwona Mularczyk odpiera zarzuty radnych Koalicji Nowosądeckiej i Koalicji Obywatelskiej.

/konf. prasowa/

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (32)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Celina
Celina 18.12.2019, 22:55
Pani Iwono kto kłamie ? informatycy czy Pani ? Wysłuchałem z uwagą wypowiedzi inżynierów oraz Pani i wie Pani co ? nie napiszę bo byłoby to dla Pani bardzo przykre.
keisyr
keisyr 16.12.2019, 21:14
Doprowadzić Handzla I Konickiego do prokuratury pod zarzutem popełnienia szeregu przestępstw !!!
Przestępstwa te polegają na narażaniu życia I zdrowia kierowców poruszających się po ulicach Nowego Sącza !!!
Brak sygnalizacji świetlnych w ciągu ulic Jagielońska, Nawojowska, Węgierska, Tarnowska czy Al. Piłsudskiego powoduje że w godzinach szczytu nie można wjechać na te arterie z ulic podporządkowanych !!!
Realista
Realista 18.12.2019, 16:37
To musisz też poprzedników heehe
keisyr
keisyr 15.12.2019, 16:02
Pani Iwono Mularczyk,
Cały Nowy Sącz Panią błaga ! Zrób Pani wreszcie porządek z tym plebsem z KN (mafia Handzla), PO I KOD !!! Część z nich pozamykaj Pani w więzieniu, a część przenieś na wieś do Chełmca ! Tam w Chełmcu siedzi już Stawiarski I Czerwiński. Tam na wsi jest składowane barachło z KN, PO I KOD !
Pani Iwono Mularczyk,
Proszę uwolnić Nowy Sącz od Handzla ! Nowy Sącz umiera, nie ma inwestycji. Handzel zrobił z Nowego Sacza dziadownię. Handzla nikt nie uznaje jako Prezydenta pomijająć Jego mafię tzw KN !
Pani Iwono Mularczyk
Widzę że posłuchała Pani moich rad. Ostatnia sesja już inaczej wyglądała (nie było barachła przywiezionego przez Handzla), radni PiS nie zadawali się z plebsem z KN I PO !
Pani Iwono Mularczyk
Proszę nie taplać się w łajnie Handzla ! Proszę nie uczestniczyć w opłatku z Handzlem I Jego mafią ! Handzlowi to się nie podaje nogi, a co dopiero rękę !
Pani Iwono Mularczyk
Handzel to człowiek lokalnego plebsu, niewykształcony, ułomny umysłowo. Handzel dostał się do Ratusza na klamstwach, oszustwach I fałszywych obietnicach. Handzel dalej kłamie I manipuluje ludźmi. Handzel utworzył mafię tzw KN, ktorą obsadził najważniejsze stanowiska w mieście. Handzel ma pogardę wobec drugiego człowieka, Jego interesuje tylko władza i zabezpieczenie swoich I Jego mafii interesów ! Mieszkańcy Nowego Sącza (ci co tutaj jeszcze zostali) przy Handzlu żyją jak bydło, pozbawieni osiągnięć cywilizacji !
Pani Iwono Mularczyk
Proszę usunąć Handzla z Ratusza ! Proszę Go wsadzić do więzienia lub przenieś na wieś do Chełmca !!!
Pani Iwono Mularczyk
Miliardy żłotych od Rządu PiS czekają na granicy Nowego Sącza. Dlatego musi Pani zostać Prezydentem Miasta aby te pieniądze trafiły do Nowego Sącza ! Łajno Handzla musi zostać usunięte, aby można było stworzyć wielką, nowoczesną aglomerację Nowy Sącz z Prezydentem Iwoną Mularczyk
John
John 15.12.2019, 12:05
Mularczykowa ???!!! gdzie jest brakujący odcinek obwodnicy zachodniej ??? Obiecywałaś go wraz ze swoim ślubnym nam !!!
Johanson
Johanson 16.12.2019, 19:24
Ci co łapka w dół to co nie za obwodnicą ??? czy wszystko w życiu na nie !!!
keisyr
keisyr 15.12.2019, 15:22
Brakujący odcinek obwodnicy zachodniej Nowego Sącza powstanie jak Pani Mularczyk będzie Prezydentem Miasta !!!
Teraz idź do Handzla I Jego o to pytaj !!!
Czesiek
Czesiek 14.12.2019, 18:30
Wiarygodność p.p.Mularczyk ciągle WZRASTA. Nie zaprasza na rozmowy radnych lecz udaje się do informatyków i " ma prośbę ? .. gdy radny złoży wniosek formalny, zablokować w tym czasie możliwość zgłaszania się do głosu pozostałych radnych " P.p.Mularczyk jaki przepis prawa Ustawy ? Statutu ? pozwala Pani na zabronienie-uniemożliwienie radnym zgłoszenia się do zabrania głosu. Czy pani przez ustalenia z informatykami ( faktycznie zrealizowanymi na sesji ) nie ograniczyła prawa do wykonywania funkcji funkcjonariusza publicznego jakim jest radny ? czy Pani ma świadomość czynu ?
Misia
Misia 15.12.2019, 00:57
Do sztambucha pani radnej Iwony Mularczyk : Złapali złodzieja za rękę, a złodziej mówi, to nie moja ręka.
keisyr
keisyr 14.12.2019, 16:57
Handzel,
My wiemy że Ty robisz dziadownię z miasta bo nie masz pieniędzy na monitoring przystanków komunikacji miejskiej w Nowym Sączu ! Więc miałeś Handzel robić za stróża I pilnować przystanków ! Widzimy że przystanki dalej są z rozbitymi szybami ! Dajemy Ci Handzel tydzień czasu na naprawe przystanków. Jeżeli tego nie zrobisz to te rozbite szyby z przystanków zamontujemy w Twoim mieszkaniu !
Celina
Celina 13.12.2019, 22:13
Pani Iwono kto kłamie ? informatycy czy Pani ? Wysłuchałem z uwagą wypowiedzi inżynierów oraz Pani i wie Pani co ? nie napiszę bo byłoby to dla Pani bardzo przykre.
Czesiek
Czesiek 13.12.2019, 12:17
Pani radna Mularczyk, proszę czytać statut miasta : § 39, ust. 5 otrzymuje brzmienie : Przyjęcie wniosku o przerwaniu lub zamknięciu dyskusji powoduje, że do głosu dopuszczeni są jedynie wcześniej zgłoszeni do dyskusji radni oraz wnioskodawca. Kto instruował informatyków ? żeby odłączyć system zgłaszania się do zabrania głosu radnych, przecież Pani powinna spalić się ze wstydu za ograniczanie prawa zgłoszenia się do głosu radnych.
nowosądeczanin
nowosądeczanin 13.12.2019, 10:10
Doplata czyniona na rzecz obywatela do zapłaty przez niego za wodę i odbiór ścieków sprowadza się w istocie rzeczy do zwrotu przez władze części podatku który ten obywatel płaci, a więc zmniejsza się jego fiskalne obciążenia publiczne. Co to za prezydent miasta, który skarży się sądu na to, że mieszkańcy miasta którym zarządza dostają zwrot części podatku, przeznaczeniem na dołożenie do zapłaty za usługę komunalną, w tym przypadku do zapłaty za dostarczają mu wodę i odebranie ścieków? Prezydent miasta Ludomir Handzel na to właśnie się skarży, a to jest rzecz niebywała i wymaga obywatelskiego sprzeciwu.
Oburzony
Oburzony 13.12.2019, 08:53
Chcecie sobie zrobić z RM maszynkę do głosowania!?
AMS
AMS 12.12.2019, 22:48
Pani nie słyszała , że kłamstwo ma krótkie nogi ? Jakim prawem uniemożliwiono - widać na nagraniu - zgłoszenie się do głosu radnym. Jeszcze udaje oburzoną , po świadectwie pracowników w sprawie blokowania terminali radnych, sprawa poważna ! Jakie ma Pani prawo blokować , zgłoszenia do zabrania głosu.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.12.2019, 19:24
A tak merytorycznie to :
Po pierwsze przewodnicząca stwierdziła że nikt się do dyskusji nie zapisał a z tego co pamiętam na sesji ona nie rozpoczęła dyskusji. Zatem jak się można zapisać tj. Zgłosić skoro nie było rozpoczęcia i tu drugi temat jak można zgłosić wniosek formalny o zamknięciu dyskusji która nie została rozpoczęta !! Skąd radny Dyrek wiedział że jest dyskusja -może jasnowidz ?Czy to nie wymaga sprawdzenie i zbadania czy nie doszło do nadużycia uprawnień
przez przewodniczącą.
Kolejna sprawa radna Cabala twierdzi że na temat wody juz tyle powiedziano że nie warto dyskutować to dlaczego radny Kadzialka na wcześniejszej sesji non stop zabiera głos i o tym mówił i ciekawe w jakim trybie
A
Kłamczucha
Kłamczucha 12.12.2019, 16:47
Kłamczucha, złamała prawo
matka czopka
matka czopka 16.12.2019, 08:23
To u nas rodzinne.
Korzystajacy
Korzystajacy 12.12.2019, 09:46
Pani IWONO, trzeba walczyć. A co się tyczy ceny wody, to MOPS do dodatku mieszkaniowego nalicza wodę po 11 zł,- czyli z dopłatą dla mieszkańców. No to jak to się ma do postępowania prezydenta?. Przecież MOPS to instytucja miejska, i podpisane są pod decyzja osoby z upoważnienia prezydenta.
keisyr
keisyr 12.12.2019, 00:45
Pani Iwono Mularczyk,
Proszę wyrzucić to barachło z KN, PO I KOD z Ratusza na wieś do Chełmca !!! Cały Nowy Sącz na to czeka !!!
Bardzo dobrze Pani postąpiła na sesji !!!
Handzel to WRZÓD na ciele Nowego Sącza !!! Jako jedyny człowiek tego miasta wystąpił ze skargą do Sądu aby zabrać dopłaty dla mieszkańców !!!
Usunąć tego WRZODA z Nowego Sącza i przenieść na wieś do Chełmca !!!
Jan
Jan 13.12.2019, 08:54
keisyr znowu leki Ci się skończyły?
kołderka
kołderka 11.12.2019, 22:07
"Szkoda, że przedstawiciel Akademii Szwedzkiej Per Waesterberg wspominając w laudacji dla Olgi Tokarczyk o polskiej 'historii kolonializmu i antysemityzmu' nie wykorzystał szansy, aby przeprosić za 'potop szwedzki'" - stwierdził na Twitterze poseł Arkadiusz Mularczyk z PiS.
solidarność jajników
solidarność jajników 11.12.2019, 22:00
solidarność jajników, kobieto nie daj się. Obserwując, niektórzy ,,MEŻCZYŹNI'' nie mogą się pogodzić, że rządzi kobieta.Coś o tym wiem. Głowa do góry ,( jak śpiewa pewien zespół) i do przodu.
Zuzia
Zuzia 11.12.2019, 20:44
Pani Mularczyk ocenia konferencję radnych na której nie była obecna ? przecież to jest niepoważne, proszę traktować Obywateli poważnie !!!
anty
anty 12.12.2019, 12:28
może obejrzała co? dobrze, że radni "jedyni słuszni" oceniają rozmowę z urzędnikami przy której nei byli obecni.
Jan
Jan 12.12.2019, 14:21
anty, kup zegarek, popytaj jak odczytywać czas, sprawdź godziny konferencji i przypomnij sobie, co mówili Nauczyciele do Ciebie w szkole jak byłeś pytany
Jan
Jan 11.12.2019, 20:08
Radni zabierajcie się do roboty !!! Miasto bez perspektyw kierowane przez w/w ekipę to droga do nieuchronnej emigracji dla nas !!!
Jak można robić sobie takie jaja i nie ponosić odpowiedzialności ?
My mieszkańcy czekamy na inwestycje wyciągające ten region i miasto z niebytu w jakim jest !!!!
Dariusz
Dariusz 11.12.2019, 19:04
Niech się Pani nie przejmuje krzykaczami. Krzyczą niemerytorycznie tylko płaczliwie, jak małe dzieci, nierozumiejąc przepisów prawa. Prezydent kazał to mówią. Hojnor, Gajdosz, Prokopowicz, Ziaja, bo o nich szczególnie mowa to osoby które z meteorytyką mają na bakier. Wstyd że w ogóle zasiadają. Hojnor powinien zostać śledczym w Policji, tyle że się nie nadaje, a nie radnym. Wstyd za osoby które na niego głosowali. Zasztraszanie pracowników ratusza jako normalnych pracowników a tych którzy są zastraszani przez Prezydenta i udawanie że to normalność, co było widać na wcześniejszej konferencji, to mobbing. Co niby mieli powiedzieć informatycy postawieni pod ścianą? Musieli mówić co im kazano. Boją się o pracę.

Pozostałe