W Obiektywie - konferencja prasowa radnych Koalicji Nowosądeckiej i Koalicji Obywatelskiej

  • 11.12.2019, 17:31 (aktualizacja 11.12.2019, 17:39)
  • red.
2019_12_11_konferencja_kn_ko.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni zarzucają przewodniczącej Rady Miasta działanie uniemożliwiające zabranie im głosu podczas ostatniej Sesji Rady Miasta.

/konf. prasowa/

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czesia
Czesia 19.12.2019, 22:18
Pani radna Mularczyk, proszę czytać statut miasta : § 39, ust. 5 otrzymuje brzmienie : Przyjęcie wniosku o przerwaniu lub zamknięciu dyskusji powoduje, że do głosu dopuszczeni są jedynie wcześniej zgłoszeni do dyskusji radni oraz wnioskodawca. Kto instruował informatyków ? żeby odłączyć system zgłaszania się do zabrania głosu radnych, przecież Pani powinna spalić się ze wstydu za ograniczanie prawa zgłoszenia się do głosu radnych.
Kazek M
Kazek M 18.12.2019, 23:02
Jak Pani Iwono, Pani nie wstyd !
Czesiek
Czesiek 18.12.2019, 21:26
W wydaniu specjalnym programu Polska i Świat w TVN dzisiaj po godz. 21.oo pokazano jak manifestujący przeciwko zmianom w sądownictwie trzymalii transparent z hasłem MUREM ZA JUSZCZYSZYNEM. Chyba wzięli przyklad z tych radnych którzy na sesji Rady Miejskiej w Nowym Sączu trzymali hasło MUREM ZA LUDOMIREM. Jakie te manifestacje podobne i strasznie żałosne.
Czesiek
Czesiek 17.12.2019, 21:53
Wiarygodność p.p.Mularczyk ciągle WZRASTA. Nie zaprasza na rozmowy radnych lecz udaje się do informatyków i " ma prośbę ? .. gdy radny złoży wniosek formalny, zablokować w tym czasie możliwość zgłaszania się do głosu pozostałych radnych " P.p.Mularczyk jaki przepis prawa Ustawy ? Statutu ? pozwala Pani na zabronienie-uniemożliwienie radnym zgłoszenia się do zabrania głosu. Czy pani przez ustalenia z informatykami ( faktycznie zrealizowanymi na sesji ) nie ograniczyła prawa do wykonywania funkcji funkcjonariusza publicznego jakim jest radny ? czy Pani ma świadomość czynu ?
ewraq
ewraq 17.12.2019, 09:07
trzeba dużej bezczelności ,żeby wspierać Handzla. To tupet niebywały. Krętactwo to główny motor Ludomurów
ewra
ewra 16.12.2019, 16:21
Bardzo dociekliwi ci trzej panowie radni. Ciekawe czy aż tak dociekliwi że odważą się zadać Panu prezydentowi Ludomirowi pytania o to od kogo albo za czyim pośrednictwem sprowadzono na Rynek 100 badziewnych drzewek i dlaczego są tam drzewka bez korzeni oraz ile to wszystko kosztuje podatników i kto na tym zarobił. Odpowiedzi na te pytania raczej zszokują mieszkańców miasta.
Jasia
Jasia 16.12.2019, 17:51
Zwolnili ewrę z ratusza i teraz, co nuż dziwne tematy porusza. To, że na płycie rynku pojawiło się tyle uradowanych dzieciaków , które same mogły ubierać, jak pisze ewra drzewka , warte jest pochwały. Ewra zadzwoń do pani Iwony i razem pokombinujcie jak wyciągnąć odszkodowanie za potop szwedzki, bitwę pod Chocimiem , a może i za bitwę pod Wiedniem. Iwona tym steruje, a jak wyjdzie szydło z worka jak z informatykami, to powie, że to nie o to chodziło, zrobi konferencję prasową i powie, że chodziło o bitwę pod Grunwaldem i bitwę pod Lenino, zgodnie ze statutem !
Camil
Camil 14.12.2019, 18:21
Czesiek Wczoraj, 12:17
Pani radna Mularczyk, proszę czytać statut miasta : § 39, ust. 5 otrzymuje brzmienie : Przyjęcie wniosku o przerwaniu lub zamknięciu dyskusji powoduje, że do głosu dopuszczeni są jedynie wcześniej zgłoszeni do dyskusji radni oraz wnioskodawca. Kto instruował informatyków ? żeby odłączyć system zgłaszania się do zabrania głosu radnych, przecież Pani powinna spalić się ze wstydu za ograniczanie prawa zgłoszenia się do głosu radnych.
Jan
Jan 13.12.2019, 10:25
Dlaczego na stronie miasta Nowego Sącza, która należy do Urzędu Miasta a Urząd jest miejski czyli mieszkańców z których Ludomir stanowi jedynie jednąosiemdziesiecioczterotysięczną część, jest tylko konferencja ludzi Ludomira że skandalicznym udziałem urzędników miejskica nie na konferencji przewodniczącej Rady Miasta? Przecież to jakiś skandal!
Janka
Janka 13.12.2019, 12:07
Jasiek znowu Cię wzięło ? skocz do apteki bo znowu będzie problem , a mu jedziemy do Grybowa.
35 latel
35 latel 12.12.2019, 14:16
56 latku pracujesz za granicą i 13.38 masz czas na klawiaturę ? to chyba cię już zwolnili za bumelki, Chłopie roboty w Fakro, Newagu, Konspolu nie brakuje, więc nie opowiadaj bajek, nie siedź przed kompem tylko spróbuj podjąć pracę
56 latek
56 latek 12.12.2019, 14:54
Nastepny mlody 35 latek.Od soboty do srody tez jest 5 dni pracy.,wiec moje "wolne"wychodzi w czwartek i piatek.Jak w Fakro czy Newagu 56 latkowi zaplaca 2000£ na miesiac to wracam.Trzeba szukac ,troche cywilnej odwagi i ....ruszyc w swiat.Zobaczyc jak zyja inni ludzie.Ja sie odwazylem.Mlody jestes tez masz czas ,pisac.Samo sie nie zmieni .Chcecie mlodzi zyc pod taka wladza!Wasza sprawa.Ja nie chce wiec zmieniam,szukam.Ale dalej mam przyjaciol w Nowym Saczu i dalej to jest MOJE MIASTO.
Poszukujący pracy
Poszukujący pracy 12.12.2019, 14:28
A ty 35 latel, to masz czas na pisanie,? domyślam się że CIĘŻKO pracujesz, raz hejt, raz pewnie papierek w pracy. Gdybyś pracował w Fakro, Newagu czy Konspolu (o czym pisałeś) to nie miał byś czasu na takie wypociny. Trzymaj się stołkia, póki czas. I naucz się szanować innych ludzi.
34 latek
34 latek 12.12.2019, 08:13
56 latku - widzisz , trzeba było słuchać Rodziców i chodzić do szkoły, a tak brak zawodu, życie z renty Rodziców i żądania aby płacić mniej, żyć taniej i lepiej, A może zamiast siedzieć cały dzień przed telewizorem, rusz co trzeba i do roboty .
56latek
56latek 12.12.2019, 13:38
34 latku.Do twojej informacji.Mam 35 lat pracy w Polsce.Konkretnie w Nowym Saczu.Troche Rad Miasta i prezydentow przezylem.Moi rodzice nie zyja.A od roku pracuje za granica.W tym wieku raczej w Nowym Saczu pracy nie znajdziesz,chyba ze w radzie miastaMoge machnac na to wszystko ,na tego obecnego "prezydenta" i powiedziec ze mnie to nie interesuje.Ale mnie to interesuje!Bo to MOJE MIASTO!A gadanie o garnuszku rodzicow i siedzeniu przed tv pomijam milczeniem .Jak bedziesz mial 56 to napisz wtedy do mnie.Pozdrawiam
Obiezyswiat
Obiezyswiat 12.12.2019, 09:38
Nie jestem 56 latkiem, ale 34 latku, kiedy będziesz miał 50+,,to zobaczysz jaki jest RYNEK PRACY. A podobno niektórzy radni, np. ten od pokazywania na stadionie, tego na czym się siedzi, przed objęciem funkcji radnego, nie pracował. A tylko bycie radnym z właściwej strony, spowodowało że otrzymał stołek w spółdzielni u swojego suwerena Ot, taka prawda. Ale życie bez perspektyw w naszym mieście i jeszcze podnoszenie wszelkich mediów, to tylko uswiadcza w przekonaniu, że młodzi nie mają wyjścia i ruszają w świat.
smok
smok 12.12.2019, 06:46
panie Gieniec pan jest w ogóle ofitą. Szkoda czasu na słuchanie tego co pan mówi,że tak zapytam sami panowie to wymyślili czy ktoś wam to napisał ???
Kola
Kola 12.12.2019, 06:25
Panowie wy na trzeźwo takie głupoty mówicie?? Panowie jesteście Radnymi Rady Miasta Nowego Sącza a nie cyrkowcami!!!!
56 latek
56 latek 12.12.2019, 05:09
Demokracja,moralnosc,powolywanie sie na "dobro mieszkancow",gadu gadu a mieszkancy chca placic mniej zeby mogli zyc taniej i lepiej.Wybralismy nowego prezydenta bo chcielismy miec lepiej, taniej,wygodniej.A teraz sluchamy pana Zegzdy,Hojnora,Ziaji....ale tez i innych, czy to z prawa xzy lewa.Rada Miasta "walczy" od kilkunastu dni zeby nam dolozyc wydatkow!!Informatycy,demokracja,sady,procedury,wnioski formalne ....Ludzie!Opamietajmy sie!Dla kogo taka zgraja jest!.Chcecie zeby nam Sadeczanom bylo lepiej czy nie?!!!...Jak nie to wyp...,... lic ich bez wyjatku!!!Prezydent miasta sklada wniosek do sadu ,zeby sad powiedzial ze ma racje i sadeczanom trzeba dojeb...c cena wody,ogrzewania,"darmowych" parkingow,smieci....No pogratulowac wyborcom Handzla...Zegzda to Dzban , ale pan Hojnor!! To. "amfora" dobrobytu mieskancow miasta.Tak panie Jozefie,to juz na pewno ostatnia kadencja w radzie!.O panu z " legitymacja" nawet nie wspomne bo to ..... a szkoda czasu.To dopiero ROK dzialania tej "wladzy."......Pamietajcie ze zostaly ( w najgorszym przypadku) jeszcze 4 lata....Naprawde tego chcecie?.....

sumienie
sumienie 11.12.2019, 21:57
ludzie święta się zbliżają . Dajcie żyć. Idźcie między ludzi, posłuchajcie co myślą o zabraniu nam dopłat do wody i o całej tej komedii. Wigilia niebawem, zróbcie rachunek sumienia.
Rajdek
Rajdek 11.12.2019, 22:18
sumienie .... , no to ładnie pani Iwona sobie pozwala, niesamowite
Co to, kto to ?
Co to, kto to ? 11.12.2019, 21:23
O....Bosze.....!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kris
Kris 11.12.2019, 18:42
Ale przecież zabrali glos podczas konferencji i nikt im mikrofonów nie odbierał.A Ludomir nawet nakręcił film na tle Wodociągów w ktorym to filmie opowiedział o telefonach do niego oburzonych zamożnych mieszkańców NS i o handlu narkotykami na plantach....i za całe to zło raczył obwinić mieszkańcow miasta, ktorym zgodnie z uchwałą obowiązującą należą się doplaty do cen wody......Tzn.w/g niego się nie należą bo jako jedyny mieszkaniec NS odwołał sìę do sądu....
Radek
Radek 11.12.2019, 18:37
Panie Gieniec, idź się pan napij, bo głupoty Pan gadasz. Mogliście głosować przeciw a tak nie braliście udziału w głosowaniu. A to samo zarzucaliście radnym PIS. Żałuję informatyków którzy podstawieni są pod ścianą i muszą mówić to co im kazano bo się boją o pracę.

Pozostałe