Rozmowa Dnia

  • 08.12.2019, 16:26
  • red.
2019_12_06_zegzda_rd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem programu jest Leszek Zegzda radny Nowego Sącza.

Gościem programu jest Leszek Zegzda radny Nowego Sącza.

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 13.12.2019, 19:59
Pani Iwono Mularczyk,
Pani jest przedstawicielem Rządu w Nowym Sączu !
Niech Pani wreszcie zrobi porządek z tym barachłem z KN, KO I KOD !
Część tego barachła niech Pani pozamyka w więzieniu, a część przeniesie na wieś do Chełmca !
Wacek
Wacek 11.12.2019, 13:04
Ten prezydent LH to fajny chłop bo zrobili lasek pod w rynku i pod ka_dym drzewkiem które tam postawili pieski będą siurać. Obiecał psi park to zrobili. Dobrze że go Pan wspiera.
Jas
Jas 10.12.2019, 19:49
Co to za klub, co to za miejsce? Ja dobrze nie pamiętam...
Jan
Jan 10.12.2019, 18:50
Nawet Pani redaktor nieco zakłopotana przy tym "starym wyjadaczu "
Ciasteczkowy Potwór
Ciasteczkowy Potwór 10.12.2019, 19:50
Ale za to jaka śliczna, mniam ciasteczko...
Marek
Marek 11.12.2019, 11:56
Szarpalby ja jak zajac marchewkę.
Iza
Iza 10.12.2019, 12:11
I ja też przepraszam
Tom
Tom 10.12.2019, 10:03
Bardzo przeoraszam mieszkańców Nowego Sącza że ja na takiego Zegzdę głosowałem. Może ktoś wie gdzie ten Zegzda teraz pracuje że tak mu się dobrze powodzi?
Maniek
Maniek 10.12.2019, 10:21
Również przepraszam.
56latek
56latek 10.12.2019, 00:47
Drwiacy usmiech na twarzy, na garnuszku podatnikow od kilkudziesieciu lat.Co taki DZBAN robi w tej i tak juz marnej radzie miasta?Doczekalismy sie "elity" lizusow, dylerantow, zadufanych w sobie .I. Nawet w Krakowie sie na nim nie poznali?"NOWOSADECKA ELITA"!!! K...wa mac!!!Moze juz nadszedl ten czas zeby ta cala bande rozgonic na cztery swiata strony?I ostrzegac innych przed nimi???Moze "normalna" pensja (2500 brutto) otwarla by oczy niektorym "rajcom" tego miasta!!!Moze to My zwykli mieszkancy zaczniemy dzwonic!!!?....Ale juz chyba tylko na trwoge i alarm!!! Bo cala ta "wladza" ma nas.....
Robert
Robert 09.12.2019, 20:08
Głupszego wywiadu nie słyszałem. Bogaty się odezwał za siebie i swojego kumpla Ludomira. Siedzi od lat na posadzie oplacanej przez podatników i chwali się że go stać dużo placić za wodę i jeszcze jak ten sługa Lizusjan z serialu dla dzieci o księżniczce Zosi wciska kit o tym jaki to Ludomir Handzel jest dobry i zatroskany o miasto i jego mieszkańców. Coś okropnego.
ludomirzyce
ludomirzyce 09.12.2019, 18:33
ja nie wytrzymam, prezydent miasta na stronie urzędu miasta w oświadczeniu mówi między innymi o tym ze NA PLANTACH HANDLUJE SIĘ NARKOTYKAMI I CHCIAŁ TAM ZAŁOŻYĆ MONITORING.mam rozumieć, że prezydent dokonał obowiązku powiadomienia Policji o tym fakcie.Skandal , skandal.A tak konkretnie do ceny wody, to litości, czy my żyjemy w LUDOMIRZYCACH czy w Nowym Sączu ?. Milionerzy dzwonią, że nie chcą dopłaty do wody. Z pewnością telefon jest gorący, bo tylu mamy milionerów. Aż żal, że do tego doszło i zrobiono takie zamieszanie z ceną wody. Co na to biedni prezesi grodzkiej , którzy występowali koło prezydenta i krzyczeli że zaskarżą uchwałę do sądu. To jest dopiero dziadownia i robienie z ludzi im......ów. Ale nic to, święta się zbliżają, w wigilie zwierzęta ludzkim głosem gadają. A co powiedzą w tym roku ?
Niebogacz
Niebogacz 09.12.2019, 18:44
No biedaki telefonu do Ludka nie mają to gdzie mają dzwonić zeby im dal doplaty...To dzwonią tylko bogaci wszak to raczej ta liga.
Tomi
Tomi 09.12.2019, 18:23
Jak teraz bez wody zmyjesz brąz j jezyka Lizusjanie.
Ronald
Ronald 09.12.2019, 18:06
Ludzie dajcie spokój!!!
Czesław
Czesław 09.12.2019, 18:14
Dobrze lizusjanie
jacus
jacus 09.12.2019, 18:02
I on mowil o "dziadostwie"?
Takie zalosne wazeliniarstwo - do dopiero dziadostwo
Czesław
Czesław 09.12.2019, 17:21
Leszku ! Od dziś zyskałeś nowe imię. Ale nie martw się tym bardzo, bo twoje nowe imię też zaczyna się od litery L. To imię to LIZUSJAN.
Leon
Leon 09.12.2019, 17:07
Ale się chłop tytuuje marszałkiem, którym przecież nigdy nie był, bo bycie wicemarszałkiem i członkiem zarządu to nie to co marszałek. Opowiada chłopina takie bzdury i myśli że ludzie są tak głupi że mu uwierzą.
kuku
kuku 09.12.2019, 16:54
Lesiu powiedział że on i prezydent nie potrzebuje dopłaty do wody. No cóż, jak każdy wyznawca zasady że częste mycie skraca życie. A brud w uszach nie pozwala usłyszeć tego co mówią o tym ludzie.
Niemilioner
Niemilioner 09.12.2019, 17:02
Bogaci mieszkańcy ponoć tez dzwonią do Prezydenta i są oburzeni ze im dopłaca do wody a oni tego nie chcą! Dziś się tak publicznie pożalił w oświadczeniu wydanym na stronie UM....Nie dziwię się...Tylu milonerów w NS to pewnie telefon się urywa:/
Zorro
Zorro 09.12.2019, 17:14
Po tym wywiadzie Zegdzy i o#wiadczeniu Handzla na stronie miasta wiem już czym się Zegzda różni z Handzlem. Tym misnoeieniw że jednego nazwisko zaczyna się na Z a drugiego na H.
Kruz
Kruz 09.12.2019, 16:49
Zdołałem wysłuchac gdzieś do ok.6 minuty.....niestety dłużej nie byłem w stanie...Rzeczywiście rozmówca miał wyjatkowo słaby dzień...Słabe,niemerytoryczne,stronnicze,nieprzygotowane wystąpienie...Temu Panu już dzìekujemy.
sądeczanka
sądeczanka 09.12.2019, 16:17
Pan Zegzda miał wyjątkowo słaby dzień kiedy udzielał tego wywiadu bo mu się tak płotło jak jakiemuś kiepskiemu bajkopisarzowi. A ja myślałam że pan Zegdza to człowiek z charakterem a tu tak poleciał wazeliną że pan Handzel przez pana Zegzdę wywazeliwany pewnie błyszczy... z zachwytu nad sobą.
Antoni
Antoni 08.12.2019, 21:27
zegzda jakie ty prochy spożywacz. Wchodzisz bez wazelinyhandzlowi, a widac jaki to nieudacznik z handzla kazdy sadeczanin widzi, Czego sie nie dotknie to spieprzy a co otwiera to wszystko poprzedniej władzy inwestycje. Jego inwestycje to zwolnienie pracowników z urzedu i przyjęcie nieudacznikiów którzy nic nie robią. Dlaczego zegzda nie wspomniał o przerżnięciu przez handzla dopłat do wody tylko opowiada bajki o dalekowzroczności prezydenta ,Zegzda przestaj się już tak ślinic do handzla bo to az nie wypada.
Robi
Robi 09.12.2019, 07:44
Antoni.W całej rozciagłości popieram.Wszystko wszystkim ale żeby taką wazelinę uprawiać to się w glowie nie mieści.
keisyr
keisyr 08.12.2019, 17:09
Panie Wojewodo,
Panie Marszałku Województwa
Pani Przewodnicząca Rady Nowego Sącza
Proszę wyegzekwować od Handzla aby przestrzegał prawa, wykonał zarządzenie Wojewody I zwrócił Sądeckim Wodociągom 3 mln złotych za obniżone faktury za wode I ścieki !
Jeżeli tego Handzel nie zrobi, wsadzić go do więzienia !
Jednocześnie proszę przygotować referendum I wyrzucić Handzla z Ratusza ! Cały Nowy Sącz na to czeka !
Handzla dzisiaj już nikt nie popiera, nie licząc wymierającego barachła z PO I KOD, Handzla mafii tzw KN, meneli, żuli I więźniów !

Pozostałe