Nie poddajemy się w kwestii dopłat do wody - klub PiS Wybieram Nowy Sącz po rozmowie z prezydentem

  • 28.11.2019, 11:13 (aktualizacja 28.11.2019, 12:35)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_11_28_radni_pis_konf_pras_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przedstawiciele Klubu PiS Wybieram Nowy Sącz spotkali się z prezydentem Nowego Sącza w sprawie zabezpieczenie środków na dopłaty do taryf za wodę i ścieki. Choć nie padły żadne wiążące deklaracje, to, jak mówił podczas konferencji prasowej radny Michał Kądziołka, jest przełom i chęć na wypracowanie wspólnego kompromisu.

Radni PiS Wybieram Nowy Sącz w sprawie dopłat nie składają broni bo, jak mówią uchwała została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Małopolskiego a obowiązkiem prezydenta jest jej przestrzeganie.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 2 dni temu, 19:22
Hej kibice Sandecji,
Handzel was oszukał !!! Obiecywał ekstraklasowy stadion Sandecji na 10 tys miejsc a teraz chce już budować wiejski stadion w Nowym Sączu na 4.5 tys miesc !!! Taki jak na wsi w Niecieczy !!!
Według Handzla Nowy Sącz = Nieciecza !!!
Manika
Manika 2 dni temu, 10:16
padli na kolana przez prezydentem Handzlem, przegrali sprawę i twarzy już nie uratują. Ciekawa jestem czy p. Kądziłka w pracy też podejmuje decyzje wbrew opinii prawnej , a potem zwołuje co dwa dni konferencje prasowe , mówiąc ale ja chciałem dobrze
ciekawy
ciekawy 03.12.2019, 16:08
Uszaty Pinokio ?!
Zośka
Zośka 02.12.2019, 22:49
Kądziołka i PIS na kolanach , po raz kolejny zostali ograni i upokorzeni. Gdyby tyle nie gwiazdo żyli to kompromitacji by nie było, a teraz to blamaż i wstyd, amatorzy.
Ziko
Ziko 30.11.2019, 20:04
https://gazetakrakowska.pl/now…
keisyr
keisyr 30.11.2019, 17:06
Wsadzić Handzla I Przewodniczącą Mularczyk do więzienia !
Za niewykonanie uchwały Wojewody w sprawie dopłat do cen ścieków I wody !
Kola
Kola 30.11.2019, 15:52
Padli na kolana przed Prezydentem , a teraz płaczą chłopaczki, zostali ograni i beczą.
keisyr
keisyr 29.11.2019, 21:41
ZDRADA !!!
Przewodnicząca Mularczyk porzuca idee PiS I uklada się z najwiekszym wrogiem Nowego Sącza, Handzlem !!!
ZDRADA !!!
Przewodnicząca Mularczyk zadaje sie z barachłem z PO, KN I KOD przywiezionym do Ratusza przez Handzla !!!
Pani Mularczyk,
Jak będzie dalej Pani tak postępować to nastepnym razem Handzel na sesję Rady Miasta przywiezie sadeckich żuli I meneli !!!
Pani Mularczyk
Zawiodła Pani kilkadziesiąt tysięcy wyborców co głosowało na PiS (na Pani męża glosowało 70 tys wyborcow) !
USUNĄĆ MULARCZYK Z FUNKCJI PRZEWODNICZĄCEJ RADY NOWEGO SĄCZA !!!
USUNĄC MULARCZYK Z PARTII PiS !!!
Jadwiga
Jadwiga 01.12.2019, 18:52
, Usunąć MULARCZYK Z FUNKCJI
PRZEWODNICZACEJ RADY MIASTA
NOWEGO SĄCZA ,, i tak powinno się
Stać!!! wreszcie Keyser to zrozumiałeś . Prawie CALE Prezydium powinno byc zmienione bo tylko
Ośmieszaja nasze miasto.
biskupek
biskupek 01.12.2019, 14:26
porzuca idee PiS... dobre sobie, PiS jest partią bezideową. Hipokryci sami, byle do żłobu siebie i swoich. A na ustach sprawiedliwość i 10 przykazań.
Celinka
Celinka 28.11.2019, 22:48
Antoni Dzisiaj, 22:43
Pan radny Rogóż nie wie o czym mówi, bo jest niekompetentny, nie było żadnego projektu uchwały przywracającej dopłaty do wody i ścieków na ostatniej sesji. Była poprawka, a to duża różnica. Wypowiadający się świadomie wprowadzają słuchaczy w błąd. Panie Kądziołka i Rogóż, proszę przedstawić opinii publicznej opinie prawne do projektu uchwały. Jest oczywistym , że nie mieliście prawa do inicjatywy uchwałodawczej w zakresie zmian w budżecie. Zamiast nadęcia przed kamerami, zalecam wór pokutny, 7 dni postu oraz lekturę przepisów prawa, np.art.60 ust.2 pkt.4 ustawy o samorządzie gminnym. Sugerowanie, że o coś walczycie jest przyznaniem się do porażki, próbujecie się lansować i wpadliście w dołek. Macie szczęście, że dziennikarze nie sprawdzają waszych wypowiedzi, nie zadają pytań o podstawy prawne, wtedy okazałoby się , że panowie są ...... w skarpetkach. A, swoją drogą dlaczego nie zaprosiliście Pani radnej Teresy Cabała ? przecież to radna Cabała wbrew przepisom prawa przedstawiała poprawkę do budżetu.
Błazny
Błazny 28.11.2019, 21:30
Szkodnicy i błazny
Tunka
Tunka 29.11.2019, 15:03
https://gazetakrakowska.pl/mic…
Misiek
Misiek 28.11.2019, 21:12
Kompromitacja, adepci samorządowi podjęli uchwałę bez wskazania źródeł finansowania, siadać dwója ! tak usłyszeliby w szkole. Ale wstyd !
Buraki
Buraki 01.12.2019, 20:58
Jedynka dla tych pajaców
Kamil
Kamil 28.11.2019, 20:35
Radny MR najmłodszy w radzie, a ostatnio najaktywniejszy. Bolało ratuszowych jak powiedział prawdę o ich pracy hihi.
wsiowy
wsiowy 28.11.2019, 16:36
Przecie łon je z PSL, nawet słoma z buciorów styrcy a i akcyntu wiochmena nie ukryje

Pozostałe