Brawa, krzyki i "buczenie" - tak wyglądała ostatnia Sesja RM Nowego Sącza

  • 28.11.2019, 10:52 (aktualizacja 28.11.2019, 11:23)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_11_28_sesja_ludzie_wyjcieradnych.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wtorkowa Sesja RM Nowego Sącza miała dość niecodzienny przebieg. Odbyła się bowiem z udziałem mieszkańców miasta "wezwanych" do udziału w obradach pod hasłem #pelnamobilizacja. I choć powodów do zaciętej dyskusji nie było, a w połowie sesji wydawało się, że tym razem będzie "krótko i zgodnie", emocji nie zabrakło.

"Miało być dobrze, a wyszło jak zwykle" czyli o przebiegu ostatniej Sesji RM Nowego Sącza w materiale wideo.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 2 dni temu, 19:28
Kto będzie następny na Sesji Rady Nowego Sącza ?
Żule czy menele od Handzla ?

keisyr
keisyr 29.11.2019, 21:18
ZDRADA !!!
Przewodnicząca Mularczyk porzuca idee PiS I uklada się z najwiekszym wrogiem Nowego Sącza, Handzlem !!!
ZDRADA !!!
Przewodnicząca Mularczyk zadaje sie z barachłem z PO, KN I KOD przywiezionym do Ratusza przez Handzla !!!
Pani Mularczyk,
Jak będzie dalej Pani tak postępować to nastepnym razem Handzel na sesję Rady Miasta przywiezie sadeckich żuli I meneli !!!
Pani Mularczyk
Zawiodła Pani kilkadziesiąt tysięcy wyborców co głosowało na PiS (na Pani męża glosowało 70 tys wyborcow) !
USUNĄĆ MULARCZYK Z FUNKCJI PRZEWODNICZĄCEJ RADY NOWEGO SĄCZA !!!
USUNĄC MULARCZYK Z PARTII PiS !!!
Stasieńka
Stasieńka 29.11.2019, 20:19
Suweren przyszedł i pomogło, dwóm paniom to się nie spodobało
Piotrek
Piotrek 29.11.2019, 14:32
Pani Jurowicz i Mularczyk , co to za język, jak traktujecie mieszkańców, trochę kultury i pokory od was oczekuję, a co nie wolno ludziom was oceniać. Głoś podnosicie, a może lepiej zastanówcie się czy tak powinny zachowywać się radne. Żadna z was nigdy jednego zdania o problemach gospodarczych nie wypowiedziała, za to jedyne co potraficie to ocenianie wypowiedzi innych, wstyd ! takie z was nauczycielki ?
Banaś
Banaś 01.12.2019, 16:47
Frazesy przedwyborcze Mularczyk pamiętacie? ZERO wiedzy i kompetencji. Teraz to doskonale widać. No i co? PiS ją wsadzi na dobrze płatny stołek i będzie się z nas śmiać.
Stasia
Stasia 29.11.2019, 15:11
http://twojsacz.pl/wp-content/…
Sołtysowa
Sołtysowa 29.11.2019, 20:06
sołtysowi z Dabrówki tego co na zdjęciu brakuje, był potulny jak baranek i tylko do zdjęć pozował ...
Rada Miasta Nowego Sącza
Rada Miasta Nowego Sącza 29.11.2019, 00:20
Z okazji Black Friday sprzedamy praktycznie nieużywane: uczciwość, rozsądek, miłość do miasta i kulturę osobistą.
wyborca
wyborca 28.11.2019, 16:38
wystraszyła się partia Mularczyka i uciekła przed wyborcami
Marcin
Marcin 28.11.2019, 11:37
Radny Prostko - jest mi wstyd za pana!!!! Jak można tak wykorzystywać mieszkańców, judzić, podżegać. Od kilku sesji obserwuję tego pana, który robi wszystko, żeby zaogniać atmosferę, różnić i skłócać. ŻENADA!!!!!!
Sądeczanka
Sądeczanka 28.11.2019, 20:44
A ja jstem dumna z radnego Prostki!! Zresztą nie tylko ja! Większość sądeczan! Z jego mądrości każdy powinien brać przykład! Gdyby takich jak On było większość w radzie z dumą można było by oglądać sesje! Tylko niedowartościowany cymbał może zamieszczać takie konentarze!!! Proponuje brać z niego przykład bo takich jak On można słuchać bez końca! Panie Prostko proszę nie brać do siebie komentarzy jakie wypusują ludzie którzy wiedzą,że Panu nie dorastają do pięt i nigdy nie dorosną! Pozdrawiam i życzę brnąć w tym kierunku który Pan obrał!!
Anty
Anty 28.11.2019, 21:26
Taki mądry na jakiego wygląda. Mowa nienawiści w czystej postaci. Nie wiem, czy facet ma świadomość tego co robi. Chyba nie.
Bombka
Bombka 28.11.2019, 11:44
Jakich mieszkańców - przecież na sali połowa to kandydaci Koalicji Nowosądeckiej do rady miasta, pociotkowie kandydatów, KODziarze, lewica z Bocheńskim na czele i biedni pracownicy MPK, którzy nie mieli wyjścia :):):):)
Przyzwoitośc
Przyzwoitośc 28.11.2019, 16:24
Faktycznie, prawda zaiscie to. Nawet była kandydatka do RM od miotly, sprzątaczka z grodzkiej, Anna S. To ci dopiero towarzystwo od siedmiu boleści. Jak widać liczy się ilość a nie jakość mieszkańców. Czy oni wiedzieli co chodzi?. Jak Anna S. i reszta nie chcą dopłaty do wody, to proponuję sporządzić listę obywatelska, tych co nie chcą dopłat do wody i ich wykluczyć Natomiast ja mieszkaniec oczekuje dopłaty zgodnie z obowiązującą uchwałą. To tyle a może i aż tyle w tym temacie. Wierzę, że przyzwoitośc ludzka a nie walka prezydenta z lokalnym biznesmenem zwycięży a my mieszkańcy przed świętami otrzymamy to na co czekamy.
Kaśka
Kaśka 29.11.2019, 14:16
ty się leniu, weź do roboty, a nie wyciągaj ręki....., po dopłatę to się zwróć do r.Kądziołki i r. Rogóżą, na pewno cię wspomogą....
jacus
jacus 29.11.2019, 12:02
Juz samo porownaniw p. Florka z p Handzlem jest dla tego pierwszego wysoce obrazliwe.
Ten pierwszy stworzyl potezna firmw, znana juz na calym swiecie i dajaca utrzymanie tysiacom ludzi.
A ten drugi? typowy urzednik-likwidator, ktory w ciagu roku zaledwie zrobil z NS kulturalna i sportowa pustynie.
Jak kazdy syndyk - robi to co jedynie potrafi. Likwiduje
ciekawy
ciekawy 29.11.2019, 12:12
To moze te "kulturalno-sportowa dziadownie" ma na mysli Zegzda?
Zniesmaczony
Zniesmaczony 29.11.2019, 09:58
Lepiej być sprzątaczką i robić to co się potrafi, to na co wykształcenie pozwala niż być zastępcą dyrektora po znajomości. A są pewni zastępcy dyrektora, którzy organizują cały czas briefingi prasowe, a nie potrafią się wysłowić. O odpowiednich kwalifikacjach nie wspomnę... To jest prawdziwa żenada!
Jadwiga
Jadwiga 28.11.2019, 17:02
Alez Twoj komentarz jest żałosny.
Ciekawe jaką prace Ty wykonujesz.
Źadna praca nie hańbi!!!
Poziom wypowiwdzi swiadczy o Tobie, jesli masz zamiar pisać
glupoty to daj sobie na wstrzymanie. Kazdy mieszkaniec ,
moze uczestniczyc w obradach RM
I nikt nie bedzie wskazywal kto to
ma być.


Jol
Jol 28.11.2019, 21:27
Praca nie hańbi ale zachowanie już tak....a proste było, żeby nie powiedzieć prostackie....
ajadwiga
ajadwiga 28.11.2019, 18:47
a zaliście to prawda.czyżby prawda była niewygodna? czy sprzątaczka , czy dyrektor, czy ojciec, matka pracownika urzędu może uczestniczyć, a nawet jeżeli jest nowosądeczaninem to powinien, ale w kulturalny sposób. A słychać było tę kulturę.
Obserwator
Obserwator 28.11.2019, 11:56
Dowiezieni za darmochę:/

Pozostałe