W Obiektywie

  • 27.11.2019, 18:58
  • red.
2019_11_27_konferencja_prasowa_pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa radnych z Klubu PiS Wybieram Nowy Sącz

Komentarz dotyczący wydarzeń podczas dzisiejszej Sesji Rady Miasta Nowego Sącza.

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 2 dni temu, 19:48
Rewelacja !!!
Handzel ubierze kierowców MPK w Nowym Sączu w ubiory służbowe !!!
Wreszcie kierowcy bedą wyglądać jak funkcjonariusze miejscy a nie jak chłopy na wsi na traktorach !!!
keisyr
keisyr 2 dni temu, 19:40
Panie Prezydencie Handzel,
Jestem Pan wrogiem politycznym. Ale zamierza Pan zrobić coś o co postulowałem od dawna. Chce Pan ubrać kierowców w ubiory służbowe !!! Jest to super sprawa !!! Gratulacje !!!
Widzę że Pan czyta moje komentarze. proszę je czytac dalej I do nich się stosować
Pozdrawiam
Keisyr

Szkoda że tego typu postulatów nie zglasza NTV tylko prywatna osoba keisyr musi o to walczyć
keisyr
keisyr 03.12.2019, 23:30
Pani Przewodnicząca Mularczyk,
Kiedy Pani zwołuje następną sesją Rady Nowego Sącza ?
Handzel juz się szykuje żeby przywieżć do Ratusza swoich wyborców, sądeckich żuli I meneli !!! Zaczną krzyczeć, gwizdać I buczeć I Handzel wszystko w Radzie przeforsuje !
Bo Pani przestraszy się żuli I meneli od Handzla I samego Handzla I kolejny raz sprzeda Nowy Sącz !!!
Już raz Pani to zrobiła, Handzel przywiózł na sesję Rady aktywistów z PO, KN I KOD a Pani ze strachu zgodziła się na podwyżki cen wody I ścieków w mieście !
Pani Przewodnicząca Mularczyk,
Czy Władze Partii PiS w Warszawie wiedzą co Pani tu wyprawia w Nowym Saczu ? Że Pani uklada się z największym wrogiem Nowego Sącza Handzlem ? Że Pani na Sesjach Rady zadaje się z barachlem z PO, KN I KOD ?
Jakby była Pani wierna ideom PiS to w sytuacji zakłócenia Sesji Rady przez Handzla barachłem z PO, KN I KOD, powinna Pani opuścic salę obrad z całym klubem PiS !!!
garncarz
garncarz 03.12.2019, 23:59
Jaki dzban....
pajac
pajac 03.12.2019, 16:10
Co to za pajace?
keisyr
keisyr 30.11.2019, 16:56
Wsadzić Handzla I Przewodniczącą Mularczyk do więzienia !
Za niewykonanie uchwały Wojewody w sprawie dopłat do cen ścieków I wody !
Witek
Witek 30.11.2019, 15:59
Wydutkali was , padli na kolana przed prezydentem , a teraz chłopaczki, opowiadają o negocjacjach , czego negocjacjach. Prezydent ma swoją uchwałę o pomocy MOPS, chcecie się załapać na kolejny odcinek telenoweli , jak poprzednio o budżecie Dąbrówki ? ale was ogrywają
keisyr
keisyr 29.11.2019, 21:38
ZDRADA !!!
Przewodnicząca Mularczyk porzuca idee PiS I uklada się z najwiekszym wrogiem Nowego Sącza, Handzlem !!!
ZDRADA !!!
Przewodnicząca Mularczyk zadaje sie z barachłem z PO, KN I KOD przywiezionym do Ratusza przez Handzla !!!
Pani Mularczyk,
Jak będzie dalej Pani tak postępować to nastepnym razem Handzel na sesję Rady Miasta przywiezie sadeckich żuli I meneli !!!
Pani Mularczyk
Zawiodła Pani kilkadziesiąt tysięcy wyborców co głosowało na PiS (na Pani męża glosowało 70 tys wyborcow) !
USUNĄĆ MULARCZYK Z FUNKCJI PRZEWODNICZĄCEJ RADY NOWEGO SĄCZA !!!
USUNĄC MULARCZYK Z PARTII PiS !!!
Stasiu
Stasiu 29.11.2019, 15:02
https://gazetakrakowska.pl/mic…
Antoni
Antoni 28.11.2019, 22:43
Pan radny Rogóż nie wie o czym mówi, bo jest niekompetentny, nie było żadnego projektu uchwały przywracającej dopłaty do wody i ścieków na ostatniej sesji. Była poprawka, a to duża różnica. Wypowiadający się świadomie wprowadzają słuchaczy w błąd. Panie Kądziołka i Rogóż, proszę przedstawić opinii publicznej opinie prawne do projektu uchwały. Jest oczywistym , że nie mieliście prawa do inicjatywy uchwałodawczej w zakresie zmian w budżecie. Zamiast nadęcia przed kamerami, zalecam wór pokutny, 7 dni postu oraz lekturę przepisów prawa, np.art.60 ust.2 pkt.4 ustawy o samorządzie gminnym. Sugerowanie, że o coś walczycie jest przyznaniem się do porażki, próbujecie się lansować i wpadliście w dołek. Macie szczęście, że dziennikarze nie sprawdzają waszych wypowiedzi, nie zadają pytań o podstawy prawne, wtedy okazałoby się , że panowie są ...... w skarpetkach. A, swoją drogą dlaczego nie zaprosiliście Pani radnej Teresy Cabała ? przecież to radna Cabała wbrew przepisom prawa przedstawiała poprawkę do budżetu.
Nowosądeczanin
Nowosądeczanin 29.11.2019, 13:41
Skoro ciężko Ci zrozumieć przekaz to nie krytykuj. Ja widzę determinacje po stronie radnych opozycyjnych (PiS) i czy się to komuś podoba czy nie, walczą o to by dopłaty do wody wróciły. Można się z nimi nie zgadzać w wielu kwestiach, lecz tutaj konsekwentnie działają dla mieszkańców.
Staszek
Staszek 29.11.2019, 14:39
widać jesteś ignorantem prawnym, czy nie rozumiesz, że bezczelnie cię manipulują jak Amer Gold i robią ci nadzieję, że przywrócą zeszłoroczny śnieg, obywatelu, może masz w rodzinie prawnika, popytaj to się dowiesz jak przy użyciu mediów liczą, że ...... lud to kupi
Kapusie
Kapusie 28.11.2019, 21:36
Przestańcie szkodzić miastu przebierańcy. Podszywacie się pod partię z którą nie macie nic wspólnego. Jeden z kochanką a drugi nieudacznik
Banaśnagodziny
Banaśnagodziny 01.12.2019, 16:54
Jak to przebierańcy? To Kaczyński nie wiedział kogo rekomenduje? Z jego intuicją i politycznym otrzaskaniem? To Ludzie PiS w czystej postaci. Prostacy i Sqr......ni
Sylwek
Sylwek 28.11.2019, 21:36
Młody człowieku nie kłam , projektu uchwały nie było.
Antoni
Antoni 28.11.2019, 20:29
Czemu Prezydent nie stosuje się do tego co obowiązuje prawnie? Z tego co mówi radny Rogóż, uchwała jest gdzieś zapisana i powinna być zastosowana przez Prezydenta. Czyżby Pan Prezydent nie chciał jej w dalszym ciągu zastosować?
Wsiowe
Wsiowe 28.11.2019, 21:34
Prawo zostało złamane przez tych wsiowych głupków z Dąbrówki
Orzeł wylądował
Orzeł wylądował 28.11.2019, 09:26
A gdzie nadworny pajac z partii Mularczyka niejaki orzeł dukała Czernecki? Już nawet jego własna banda nie chce do mikrofonu dopuscić.
Stiv
Stiv 28.11.2019, 07:35
...gdzie głos keisyr-a ??? Zatkało kakaooo ?
Piotr
Piotr 27.11.2019, 22:29
No to po pisie ! Chłopczyki opowiadali bajki przez trzy miesiące. Zobaczyli mieszkańców w ratuszu, którzy przejrzeli ich grę i szybko, wycofali się rakiem. Gdzie radna Cabała ? Skończyło się ....
Smutna
Smutna 28.11.2019, 06:07
Dokladnie TAK.....zrobili juz kiedys to samo...foch i opuścili salę....przestraszyli się buczenia i tupania...Mogli zaprosic swoich wyborców dla równowagi.....Najpierw wszedzie gdzie mogli odtrąbili sukces w przywroceniu doplat a teraz jakies rozmowy będą,kompromisy itp...Czyli wyjdzie jak zawsze...Pracujacy uczciwie zaplaci bez doplat a gwardia " tzw. najuboższych" bedzie miec jak zwykle lepiej :No bo im sie przecież należalo!!!!!......Echhhh....ze tez czlowiek juz tyle razy nabijany w butelke jeszcze raz liczyl ze ktos potrafi upomniec sie o cos co zabrano w jego imieniu:(
PISowiec
PISowiec 27.11.2019, 22:25
Osoby nie mające nic wspólnego z PIS, reprezentujące PSL i Kukiz i SP mają czelność wypowiadać się w imieniu PISu! To jest skandal. Posłowie z PIS zróbcie z tymi oszustami wreszcie porządek
Zawiedziona
Zawiedziona 27.11.2019, 20:48
No to mieliśmy dopłaty:(
Witek
Witek 27.11.2019, 19:42
PiS pękł i teraz mówi o kompromisie z Handzlem czyli z powszechnych dopłat do wody klapa. Ciekawe kto z radnych PiS i Wybieram Nowy Sącz rozbija solidarność tego Klubu radnych czyli szkodzi mieszkańcom miasta.
Adrian
Adrian 28.11.2019, 08:39
Ależ PiS szkodzi nie tylko mieszkańcom miasta, PiS szkodzi wszystkim Polakom.
zdrajcy
zdrajcy 03.12.2019, 16:13
PIS jest rewela tylko w Sączu zawłaszczyli go ludzie z PO-PSL-SLD-SP
banaśnagodziny
banaśnagodziny 03.12.2019, 23:58
Dobry PiS to martwy PiS, w przeciwieństwie do indianina.
Sądeczanka
Sądeczanka 27.11.2019, 19:35
Brawo Prezydencie, Brawo radni KN i KO!!Ekipa godna zaufania nie poddająca się szantażom i naciskom ludzi trzymających władzę,z uporem dążących do tego aby służyć mieszkańcom Nowego Sącza!!Chylić czoła przed Wami wszystkimi i każdym z osobna!! Sądeczanie są z Was dumni! Życzymy wytrwałości,cierpliwości i wiele sił w bojach,nie poddawania się bo chwile bezradności na pewno każdego z Was w większej lub mniejszej mierze dotykają...Tak trzymać!!!
Truskawka
Truskawka 27.11.2019, 19:09
Brawo Panowie trzymam za was kciuki !

Pozostałe