XXIV Sesja RM Nowego Sącza

  • 27.11.2019, 08:36 (aktualizacja 27.11.2019, 08:48)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
XXIV Sesja RM Nowego Sącza
Transmisja Sesji Rady Miasta Nowego Sącza - 27 listopada 2019
 

Transmisja Sesji Rady Miasta Nowego Sącza - 27 listopada 2019

 

/KLIK/

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ania
Ania 29.11.2019, 14:54
MM, oderwali cię od ....... po 12 latach i ciężko ci się z tym pogodzić ? W Newa-gu są wolne etaty na produkcji, popracuj uczciwie to powróci mądrość.
MM
MM 27.11.2019, 14:00
Cio za cyrk urządził Handzel dzisiaj na sesji. Czerwony autobus wozi ludzi a przecież komunikacja miejska jeszcze niedarmowa a i ludzie nie tylko z Nowego Sącza. Bardzo wygadani i nadzwyczaj moralizatorscy radni Hojnor, Gieniec i Prostko z tą całą reszatą Handzla towarzystwa glosili peany pod adresem Handzla ganiąc PiSowców i obwieścili światu całemu że odnieśli sukces. Ten teologiczny radny Zegzda co to dziadownią nazwał PISowców uznał przed całlym światem bo na FB że popełnił grzech przeciw PISowi i przez niektórych przez to nawet został uznanyv za wcielenie cnót wszelkich. I w końcu Handzel na się spotkać z PiSowcami w sprawie dopłat do wody których nie chce dla sobie radny Gieniec i uważa że Handzel też by nie chciał jak sam to powiedział, bo to najwyżej trzeba dać biednym. Widać oni są bogaci i mają wszystko, tylko super radny Prostko nie ma już tytułu sędziego Trybunału Stanu bo go nawet już tam nie miał kto zgłosić. Padł Prostce immunitet to i teraz musi uważać na słowa. Mizerna ta Handzla władza, oj mizerna. PiS trzyma się dzielnie i tylko radny Głuc z partii Gowina chyba ma jakieś dylematy jak wszyscy z tej partii. Sesja z udziałem Handzla jak każda w jego wykonaniu. Czyli propaganda na całego!

Pozostałe