"Nie czuję się pisowską dziadownią"

  • 25.11.2019, 12:32 (aktualizacja 25.11.2019, 19:43)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_11_22_hejt_konferencjapis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
"Nie jesteśmy pisowską dziadownią" - te słowa padły w trakcie konferencji prasowej zwołanej przez radnych klubu PiS Wybieram Nowy Sącz. Zaostrza się konflikt prezydenta z radnymi klubu PiS Wybieram Nowy Sącz. Prezydent zarzuca opozycyjnym radnym blokowanie ważnych inwestycji, radni prezydentowi działania nastawione jedynie na promocję i hejt.

Co ciekawe, obie strony konfliktu nawołują do współpracy.

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 26.11.2019, 23:25
Panie Pośle Mularczyk
Panie Wojewodo
Panie Marszałku Województwa
Pani Przewodnicząca Mularczyk
Państwo Radni PiS
Handzel nazwał Was pisowską dziadownią !!!
Proszę odciąć Handzla od wszelkich pieniędzy Rządowych I Samorządowych ! Proszę realizować tylko inwestycje Rządowe I Wojewódzkie jak na przykład most w Kurowie (fragment Sądeczanki) czy Szpital Specjalistyczny w Nowym Sączu,
Niech Handzel ze swoich pieniędzy realizuje to co obiecał w kampanii wyborczej
Proszę usunąć Handzla z Ratusza !
Proszę skierować Handzla do prokuratury ! Lista zarzutów wobec Handzla jest długa (czynne zakłócenie prac Rady Miasta, błękitny węgiel, zagrożenia na drogach I skrzyzowaniach w mieście, przyzwalanie na dewastację miasta w tym przystanków komunikacji miejskiej, brak dostępu do komunikacji miejskiej, wygłaszanie kłamstw, działanie na szkodę Nowego Sącza itp.)
Prawie cały Nowy Sącz czeka że zobaczy wreszcie Handzla w więzieniu !
Jadwiga
Jadwiga 26.11.2019, 17:21
Dlaczego klamiecie,przecież Pan
Prezydent Ludomir Handzel nie użył
Stwierdzenia ,,Pis-owska dziadodnia,,
Powiedział ,, czy chcecie tego dziadostwa,ktore bylo,, a to roznica.
Zacznijcie wreszcie pracowac wspolnie dla dobra miasta.
Obserwujac Sesje RM i konferencje
Prasowe widać,ze nie wszyscy Radni
Dorosli do tego aby byc Radnymi
Królewskiego Miasta Nowego Sącza.
Uczcie sie od doswiadczonych
Samorzadowcow , hamujcie emocje
I nerwy bo to nie prowadzi do zgody
I wspolnego dzialania dla dobra
Miasta i mieszkancow,ktorzy dali Wam
mandat zaufania.
My mieszkancy nie chcemy sie za
Wasze zachowanie wstydzić ,
Obrady RM moze ogladac cala Polska
a nawet swiat , opamuetajcie się.!!!
Ps prosba do Pani Przewodniczacej
Aby wplynela na zachowanie swoich
Zastepcow tj Pana Kadziolki,ktory
Nie dosc że zabiera glos ile razy tylko
chce to swoimi wystapueniami prowokuje do zupelnie zbednej polemiki.
Natomiast Pani zastępca Pan
Artur Czernecki swoimi marnej
Jakosci dow***mi ,ikomentarzami
Szarpaniem za rekaw czy poklepywaniem osób występujących
Z mownicy pokazuje swoj i Prezydium
poziom , to jest żałosne.
Nie piszę tego bez powodu ,wszyscy
To słyszymy / ma wlaczony mikrofon/
I widzimy. Wskazanym by bylo
aby ten Pan /mowi o sobie że jest
doświadczonym samorzadowcem/
nie prowadzil obrad i zajal miejce
Z dala od mownicy przy wylaczonym
Mikrofonie bo to napewno wplynie
na wizerunek i powage RM.










anty
anty 27.11.2019, 13:48
rozumiem fajny komentarz, nawet wygląda na wierszowany ale... może warto wiedzieć o czym się mówi. rozumie, że można nie rozumieć co się czyta, ale nie rozumieć co sie ogląda? przecież w materiale jest wszystko
Mila
Mila 26.11.2019, 20:40
Określenia pisowska dziadowania użył na swoim profilu Leszek Zegzda
JeanPaul
JeanPaul 26.11.2019, 08:40
A na Swięta Bożego Narodzenia też okupacja? kto pasztet przyniesie?
Ciamajdan po sądecku czy może gen "Samoobrony" się uaktywnił.
oszustwo
oszustwo 25.11.2019, 21:31
Mularczykowe dziadostwo podszywające się pod PiS. Niszczą miasto dla własnej prywaty. Czernecki posada w MORD, Kądziołka posada w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, Piech i Rogóż posada w Urzędzie Wojewódzkim, Mularczykowa ma iść na dyr. do szpitala w Krynicy? itd itd
Antoni
Antoni 25.11.2019, 20:17
same pajace stanęły koło tego bodaj się boże prezydencika co nic nie potrafi. To jest dopiero dziadostwo ta cała banda handzelka
zenon
zenon 25.11.2019, 20:10
Panie Leszku Zegzda. Coś Panu nie poszło z tą "dziadownia" ale faktycznie skoro w RM robi sie coraz gorzej to nie ma sie co zastanawiac proszę odejść. Nie bedzie Panu nic przeszkadzalo..
Extr
Extr 25.11.2019, 21:47
Tym bardziej panie Leszku ze z tego podlizywania się LH i tak nic nie wyjdzie v-ce i tak panu nie dadzą. A doprawdy wyglada to żałośnie, to samo Mr Hojnor, przecież wiekowi powinna towarzyszyć mądrość, a tu odwrotnie.
obywatel
obywatel 25.11.2019, 20:05
"Dziadostwo" to wyszło na mównicę oraz stanęło obok niej hahahahahahahahahahahahahahaha jaki prezydent takie miasto...
Golfista
Golfista 25.11.2019, 18:13
My chcemy POLA GOLFOWEGO!!!
Zosia
Zosia 25.11.2019, 16:29
Dziadownia jest teraz bo nawet Handzel i "esteta" Bochenek nie widzą że na Ratuszu wisi brudna flaga a miasto pod ich rządami bardzo zapyziało.
Kamil
Kamil 26.11.2019, 14:37
Zapyzialo ? To przedtem było jakie zagnojone ? Bo na razie to widzę poprawę i próby naprawy szkód robionych przez układy.
Dziad
Dziad 25.11.2019, 14:26
To jest Mularczykowe dziadostwo i ta banda z PiS nie ma nic wspólnego
Tosiek
Tosiek 25.11.2019, 13:00
Obywatel nie zna znaczenia wypowiadanych słów - podżeganie nazywa podżyganiem - 2.19 - to naczelny inteligent radnych Pisu : "podżyganie" przeciw mieszkańcom miasta.... , po polsku mówić nie umie, wyma***e rękami, grozi palcem z kim mamy do czynienia ? Czy w Pisie nie ma inteligentnych ludzi ?
xxxcc
xxxcc 25.11.2019, 20:01
nie ma
Atosiek
Atosiek 25.11.2019, 15:00
Wszyscy radni zostali wybrani przez wyborców więc nie wypada Tosiek ośmieszac kogokolwiek. Każdy radny jest swoistą osobowością i na tym poprzestanmy. Jest jak jest, powinno być inaczej, to jak mawia klasyk, oczywista oczywistość. Więcej obiektywizmu proponuję i rozsądku.
był za
był za 25.11.2019, 14:21
Byli ale odeszli jak zobaczyli kto ich "reprezentuje" w Radzie Miasta

Pozostałe