Rozmowa Dnia

  • 25.11.2019, 08:51
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_11_22_jurowicz_rd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest radna Nowego Sącza Barbara Jurowicz.

Rozmowa Dnia jest częścią bloku programowego w Naszej Telewizji Sądeckiej (kanał 140 operatora kablowego Vectra)

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 29.11.2019, 20:49
Pani Radna Jurowicz,
Na co Pani czeka ?
Dlaczego nie wsadzicie tego Handzla do więzienia ? Handzel jest podejrzany o popełnienie szeregu przestępstw !
Ostatecznie dlaczego nie usunięcie tego Handzla z Ratusza ?
Handzel to największy wróg Nowego Sącza ! To człowiek ktory pochodzi z warstwy sądeckiego plebsu ! Handzel na kłamstwach I fałszywych obietnicach dostał się do Ratusza ! Handzel dalej kłamie, oszukuje I manipuluje ludźmi ! Handzel po chamsku sie zachowuje (otwarcie mostu heleńskiego) ! Nowy Sącz Handzla nie interesuje Handzel to żądza władzy dla siebie I swojej mafii tzw KN !
Handzel zrobił z Nowego Sącza dziadownię ! Nowy Sącz upada, brak inwestycji bo Handzel to dziad bez pieniędzy !
Felicjan
Felicjan 25.11.2019, 23:23
A może by pani Czerneckiemu zwróciła uwagę, żeby zaczął się NORMALNIE zachowywać - kompromitacja, wrzeszczy, przerywa jak ktoś mówi, krzyczy, macha rękami ..... tragedia.
Elwira
Elwira 25.11.2019, 23:11
Co to za słowa radnej : to co my dajemy mieszkańcom ? ... ja dopłacam pani Kowalskiej, panu Kowalskiemu i innym mieszkańcom .... co za głupoty, ta pani mówi, kompromitacja , nic pani radna nie dopłaca, ma pani swoje pieniądze i dopłaca ? coś się pani pomyliło i do tego jeszcze mówi, że ma doświadczenie samorządowe, kobieto trochę pokory i do nauki.
Mykita
Mykita 29.11.2019, 16:47
Co to za łapanie za słówka? "Dajemy" jako Rada Miasta. Z wypowiedzi jasno wynika, że nie ma merytorycznej różnicy między projektem Rady, a pomysłem Pana Prezydenta. W obu przypadkach nie zwiększa się kwota przekazywana do wodociągów. Różnica polega na tym, że w pierwszym przypadku mieszkańcy płacą od razu pomniejszoną stawkę, a w drugim - pełną, a następnie otrzymują zwrot. Wychodzi na to, że to pomysł Prezydenta jest karkołomny i nieefektywny.
Baśka
Baśka 25.11.2019, 22:59
Pani Jurowicz, coś się pani pomyliło, nawet w telewizji pani kłamie o pisowskim dziadostwie. Co to znaczy partia rządząca ? w państwie rządzi rząd Rzeczypospolitej, a nie partia. Kompletny brak kompetencji partyjnej towarzyszki, kobieto nie możesz podjąć uchwały budżetowej, bo rada nie ma do tego uprawnień. Proszę popytać prawników to może coś dotrze do pani świadomości.
Pasikonik
Pasikonik 29.11.2019, 16:47
A rząd wybiera kto? :P
Cyganka