W Obiektywie

  • 21.11.2019, 18:19 (aktualizacja 21.11.2019, 18:49)
  • red.
2019_11_21_pis_konferencja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa radnych klubu PiS Wybieram Nowy Sącz.

Konferencja prasowa radnych klubu PiS Wybieram Nowy Sącz.

red.

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (29)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Magda
Magda 24.11.2019, 15:29
Jak schlebiający był Kądziołka Nowakowi, a teraz jak się zachowuje, tylko Dąbrówka będzie na tym tracić, zachciało polityki, uciekł z PSL-u do Pis-u, kto wie dlaczego i po co ??? A Kądziołki od zawsze wierne były PSL.
fan
fan 23.11.2019, 09:52
A Mury runą runą runą... tak w duszy gra.
Adam
Adam 23.11.2019, 08:57
Śmiechawa tv
Lewus
Lewus 23.11.2019, 00:07
Banda oszustów i POlitycznych karierowiczów. Taki Rogóż za szkodzenie prezydentowi na odchodne od Nowaka dostał pracę w szkole sportowej gdzie miał pomagać przy zawodach. I jak się okazało ze do pracy nie chodzi i zaczęto od niego wymagać żeby cokolwiek robił to uciekł do urzędu wojewódzkiego na zbędną posadę za nasze pieniądze załatwioną przez klikę Mularczyka. I teraz tam nic nie robi.
Ciekawski
Ciekawski 25.11.2019, 11:47
A co to za posada?
nierób
nierób 25.11.2019, 21:53
Lewa
Teresa
Teresa 22.11.2019, 20:29
Dlaczego radna Mularczyk powtarza dziadownia pisowska ?
Załamany Mieszkaniec
Załamany Mieszkaniec 22.11.2019, 19:07
heh heh cyt. pana Czarneckiego: "krzyczy tylko ten, kto ma coś do ukrycia..." on najbardziej w tym filmie krzyczy. Jak kogucik pieje wręcz :D
Błazen
Błazen 22.11.2019, 23:55
Bo to pieniacz i cienki Bolek
Wojtek Nowak
Wojtek Nowak 22.11.2019, 19:04
Skoro panu Czarneckiemu tak zależało na flakowej to czemu dopiero za kadencji Ludomira sie za to zabrał? chyba jest radnym dość długo.
Wanda
Wanda 22.11.2019, 17:42
Ten tekst o fatalnie wykonanym chodniku na ul. Wyspiańskiego opublikował Sądeczanin 22.11.2019 r. o godz. 02.35. Podaję gdzie ten artykułów jest i kiedy go opublikowano bo może zniknąć a warto go przeczytać w kontekście wypowiedzi prezydenta Ludomira Handzla o "dziadostwie" po tym jak zajął mównicę i otoczył się kordonem zatrudnionych przez niego urzędników i radnych mu bezkrytycznie sprzyjających, z karteczkamii w łapkach informującymi że są " Murem za Ludomirem". Jak temu prezydentowi Ludomirowi i jego poplecznikom nie wstyd tak pajacować?
Wanda
Wanda 22.11.2019, 10:46
"To nowy chodnik, czy raczej tor przeszkód?" - to tytul tekstu z fotografią obrazującą vijak fatalnie wykonany jest chodnik położony na ul Wyspiańskiego. Ekipa Handzla dostało a pytania dlaczego jest taka fudzerka i redakcja czeka na odpowiedź jak wynika z tekstu. A super dyrektor MZD od Handzla myśli co ofpowiedzieć. Dziadostwo tej ekipy kwitnie aż hej...
Mieszkanka
Mieszkanka 22.11.2019, 07:44
Machina propagandy Handzla rozpędzona jak nigdy dotąd, gdzie bylibyśmy gdyby niepokorni radni z PIS, którzy maja odwagę opierać sie jego dyktatorskim zapędom, jestesmy z wami, wytrwajcie!
rozsądna
rozsądna 22.11.2019, 07:03
A co,wolicie kult Mularczyków czy Kaczora?Bolą was filmy,filmiki? Sami sie weźcie do pracy .A ci mieszkańcy bez ciepłej wody za Nowaka ją mieli?I teraz utracili ??
YoYo
YoYo 21.11.2019, 23:49
o jakiej władzy absolutnej radna Teresa Cabała mówi? Czy Ona coś brała? władzę absolutną miał poprzedni Prezydent przez 12 lat. Prezydent z PIS, większość rady z PIS .... jak ptaszki na mieście ćwierkają, też chciałbym w tych czasach wynająć basen nad łubinką poniżej 2000 pln ROCZNIE
Ataka Pani
Ataka Pani 21.11.2019, 23:44
Po prostu nie lubię, jak dorośli kłamią. Wystarczy sprawdzić fakty, jak naprawdę było:
http://przegorzaly.neostrada.p…
uszaty
uszaty 21.11.2019, 23:18
Banda bezideowych, napalonych na władzę i pieniądze błaznów
Adam
Adam 21.11.2019, 22:28
Czekamy aż ta cała sytuacja trafi do TV Polsat czy TVN i cała Polska dowie się co się dzieje w naszym mieście. Będziemy się wstydzić wszyscy
creeper
creeper 21.11.2019, 22:21
w życiu większych wariatów nie widziałem, banda pasożytów która nie potrafi przyznać się do błędu, chcąca się dorobić kasy na mieszkańcach. Przez poprzednie kadencje przewalili masę kasy miejskiej. Zuch bojówki!
SN
SN 21.11.2019, 22:11
Ile nienawiści i złej krwi szok
Jan
Jan 21.11.2019, 21:24
Szanowni Radni PIS !!!
Zabierajcie się do roboty a nie występy przed kamerą !!!
Wyciągajcie to miasto z zapaści i dna społecznego !
Budujcie drogi i warunki do życia w regionie !
Zlikwidujcie getto stworzone przez oligarchów w którym ludzie pracują za minimalną krajową lub poniżej minimalnej !!
Konstytucja gwarantuje Polakom równość ! ale to nie dotyczy Nowego Sącza i regionu !
Tu żyje się ciężko i pracuje bez przerwy !
nowosadeczanin
nowosadeczanin 21.11.2019, 20:30
trzymajcie się i walczcie o mieszkańców. To nie jest miasto prezydenta lecz nowosądeczan a włodarz miasta tylko i wyłącznie ma pracować za nasze pieniądze dla naszego dobra i WSPÓŁPRACOWAĆ Z RADĄ MIASTA. Jak tego nie rozumie, kto jest dla kogo, to niech ...... stąd..
Monika
Monika 21.11.2019, 20:26
Przykro bedzie jesli Sad uzna racje P.Prezydentowi.

Pozostałe