Rozmowa Dnia

  • 08.11.2019, 22:10 (aktualizacja 08.11.2019, 22:17)
  • Nasza Telewizja Sadecka
2019-11-08_rd_kadziolka.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza Michał Kądziołka.

Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. ocena pracy RM i prezydenta, sytuacja MKS Sandecja oraz plany dotyczące budowy nowej obwodnicy miasta.

Nasza Telewizja Sadecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 11.11.2019, 15:33
Panie Handzel,
Mówiłem już Panu aby Pan pilnował przystanków komunikacji miejskiej w Nowym Sączu. Przystanki maja znowu rozbite szyby I pomalowane szyby !
Jak Pana nie stać na monitoring elektroniczny przystanków to rób Pan za stróża I pilnuj Pan przystanków w nocy !
Jezeli Pan użyje publicznych pieniędzy do naprawienia kolejny raz przystanków to pójdzie Pan do więzienia ! Przystanki ma Pan naprawić z własnej kieszeni !
Ja wiem że Pan należy do niskiej warstwy społecznej (plebsu) I Pan może mieszkać nawet w gnoju ! Ale mieszkańcy Nowego Sącza nie życzą sobie zdewastowanych przystanków !
Jezeli Pana nie stać na monitoring elektroniczny przystanków to odejdź Pan z Ratusza. Zrób Pan miejsce komuś kogo stać !
Zanim zostaniesz Pan usunięty z Ratusza, wszystkie przystanki mają być naprawione !!!
dewasto
dewasto 13.11.2019, 19:02
Jakbyśmy sobie nie życzyli to byśmy nie dewastowali tych przystanków.
Rar
Rar 10.11.2019, 22:40
Widzę że jest przez Was mocno promowany.
Fatalnie, robicie z mściwego faceta gwiazdę.
SAR
SAR 10.11.2019, 23:08
Ma wykupiony abonament w NTV !
Golfista
Golfista 11.11.2019, 16:26
Lepiej napisz kiedy zbudujecie to pole golfowe, bo tego akurat w N.S. brakuje.
Bartosz
Bartosz 10.11.2019, 20:43
Po pewnych komentarzach widac że obecna władza jakoś bardzo boi się Pana Kądziołki ciekawy jestem dlaczego
Truskawka
Truskawka 10.11.2019, 13:51
Bardzo fajna merytoryczna rozmowa. Az milo sie słucha ! Ciesze sie, ze Sadecka prawica rosnie w sile i łaczy szeregi ! Kibicuje Wam i trzymam kciuki !
Arika
Arika 10.11.2019, 13:19
Nie ładnie posługiwać się kłamstwem w publicznych wypowiedziach.
Kamil
Kamil 10.11.2019, 11:27
Handzel przez rok nie był w stanie wyremontować ulicy wąskiej. To świadczy o jego profesjonalizmie. I o dyrektorze MZD. Krótkiej ulicy nie jest w stanie wyremontować a bierze się za rządzanie miastem.
Kawa
Kawa 10.11.2019, 13:19
Kamilku, a twój idol przez 12 lat Wąskiej nawet nie dotknął - czaisz ?
keisyr
keisyr 10.11.2019, 10:54
Plebs z Ratusza w Nowym Sączu (Handzel, radni) zlikwidował szerokie skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną przy Galerii Trzy Korony, a wybudował tam ciasne wiejskie rondo o jednym pasie ruchu !!! W ten sposób ratuszowy plebs zatkał całkowicie samochodami ulice Barska I Krańcową !!!
To samo ten plebs zrobił ze skrzyżowaniem pod Zamkiem w Nowym Sączu. Zlikwidował szerokie skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną o kilku pasach ruchu a wybudował tam ciasne rondo wiejskie o jednym pasie ruchu !!! W ten sposób plebs zatkał samochodami ulicę Piotra Skargi I Bulwar Narwiku. Budowa mostu heleńskiego o dwóch pasach ruchu niewiela dała !!!
Plebs planuje likwidację skrzyżowania z sygnalizacją świetlną na skrzyzowaniu Kunegundy, Grodzka, Jagiellońska I budowe tam ciasnego ronda ! W ten sposób plebs zatka kolejne ulice w Nowym Saczu tym razem Grodzką, Kunegundy I Jagiellońską !!!
Ratuszowy plebs z Nowego Sącza jest tylko plebsem I nie wie że podstawowym sposobem na rozladowanie korków jest powiększenie przepustowości (ilości pasów ruchu) na skrzyżowaniach !!!
Kiedy to sie zmieni w Nowym Sączu ?
Jak do Ratusza w Nowym Sączu napłynie inteligencja z Krakowa !!! A sądecki plebs (Handzel, radni) zostanie odrzucony daleko od Nowego Sącza na południe w stronę Cyganów na Słowacji !!!
Antoni
Antoni 09.11.2019, 22:04
handzla krew zalewa jak kadziołka mówi prawdę sadeczanom , że to co handzel oddaje min. pałac młodzieży , swietlice dla osób starszych , most heleński , scieżki rowerowe to wszystko było zrobione przez ekipę nowaka i gwizdzą a on tylko wstęgi przecina. Jego dokonaniem jest niekończący sie remont wokół rynku i ul. waska może zdązy przed jego odwołaniem oddać do uzytku.
W interesie sadeczan bo tak ich kocha handzel cofnął dotację do ceny wody i scieków i nsądeczanie płaca więcej za wodę iścieki, podniósł również ogrzewanie MPEC a nastepnie na pewno podniesie ccene za wywóz śmieci w imie miłości do sądeczan
MAcięty
MAcięty 14.11.2019, 11:40
To prawda .... Handel jest mistrzem w przecinaniu wstęg inwestycji Nowaka ... ludzie to widzą ...
opa opa
opa opa 10.11.2019, 14:25
Antonio, dlaczego Nowak stchórzył/spieprzył/ uznał że nie ma to sensu i nie kandydował po raz kolejny? Przecież by przepięknie pootwierał rozpoczęte inwestycje..Czy to możliwe, że dlatego bo wiedział że ta prowizorka musi pieprznąć? Rozmawiajmy o tym, co Pan Nowak zostawił po sobie i w jakim stanie..
pan
pan 10.11.2019, 15:38
Nowak podchodził do spraw z odpowiednim przygotowaniem! żeby zabierać się za remont jakiejś ulicy trzeba mieć wiedzę i pomysł! dlatego z mnóstwo dokonań Nowaka możemy już korzystać! zaczekajmy może coś jednak Panu Handzlowi w końcu się uda i będzie mógł wreszcie wpisać na konto własnych dokonań....

Pozostałe