Miasto wstrzymuje dopłaty do Błękitnego Węgla

  • 06.11.2019, 14:30 (aktualizacja 06.11.2019, 15:13)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_11_06_mularczyk_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowy Sącz zawiesza dopłaty do zakupu Błękitnego Węgla. Regionalna Izba Obrachunkowa, powołując się na podstawy prawne, zakwestionowała projekt uchwały i nakazała jej wstrzymanie.

Na razie nie wiadomo kiedy zostanie przywrócony program dopłat i czy mieszkańcy, którzy z nich skorzystali, będą je musieli zwracać. Na te i inne pytania nie otrzymaliśmy odpowiedzi, bo jak usłyszeliśmy w Biurze Prasowym, miast na razie nie komentuje tej sprawy.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 09.11.2019, 22:18
jak zwykle handzel blysnał przed kamerami jak dba o czyste powietrze tylko nie pomyslał , że to niezgodne z prawem nie zrzuci odpowiedzialności na rade miasta bo to była jego decyzja. Widać jacy fachowcy teraz pracuja w ratuszu. Jestem ciekaw kto teraz zwróci kasę za dopłaty do wegla . Takiego prezydenta trzeba się jak najszybciej pozbyć bo nic nie zstanie z Nowego Sacza. Czego się nie dotknie to sp..li. a sadeczanie beda ponosić tego konsekwencje.
Świeżepowietrze
Świeżepowietrze 07.11.2019, 22:42
Czar prysl.szkoda,że wszystko się sypie, a miało być tak pięknie. Ładnie pachnie w Sączu, tylko chodzić na wieczorne spacery!!! No ale co się dziwić, pozorowanie, pozorowanie? I tak. jakoś leci.
Ftt
Ftt 07.11.2019, 22:07
Kolejna nieprzemyślana inicjatywa LH i jego ekipy byle czymkolwiek zabłysnąć bez względu na skutki. Dziadostwo na każdym kroku nie mówiąc o płycie rynku która jest teraz jednym wielkim parkingiem - wyglada to jak dawny ruski targ przy Lwowskiej, poprostu dramat.
japa
japa 07.11.2019, 10:16
Handzel i wszystko jasne.
keisyr
keisyr 06.11.2019, 18:15
Prawdą jest to co piszę. W Ratuszu w Nowym Sączu zasiada plebs (Handzel, radni itp) !!! Wykazała to Regionalna Izba Obrachunkowa w Krakowie. Ten plebs jak plebs jest niewykształceny, ułomny psychicznie. Tylko sądecki plebs mógł podjąć uchwałe o dopłatach do błękitnego węgla ! Celem Handzla w Ratuszu jest kombinowanie jak okraść Polskę I Nowy Sącz zapewniając sobie zyski dla siebie I swojej mafii tzw KN !
Skierować Handzla do prokuratury ! Zbadać czy Handzel nie robił przekrętów na tym węglu
Mechanizm mógł być następujący:
Handzel wchodzi w porozumienie z przyjacielem - sprzedawcą węgla, nagania mu klientów, a zyskami dzielą się solidarnie. Dopłaty (publiczne pieniądze) do błękitnego węgla płyną do sprzedawcy- przyjaciela Handzla
cośmisięwidzi
cośmisięwidzi 07.11.2019, 17:39
Skierować keisyra do prokuratury ! Zbadać czy keisyr to nie Handzel.
sztygar
sztygar 07.11.2019, 17:36
Szkoda, a tak się ludzie o ten węgiel bili...

Pozostałe