Budowa trzeciego mostu na Dunajcu nie jest zagrożona - Marszałek Woj. Witold Kozłowski

  • 18.10.2019, 13:08 (aktualizacja 18.10.2019, 18:02)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_10_18_kozlowski_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Termin budowy obwodnicy wraz z trzecią przeprawą mostową przez Dunajec nie jest zagrożony, bo w ogóle nie został jeszcze określony - tak wypowiedź prezydenta Ludomira Handzla komentuje Marszałek Woj. Małopolskiego Witold Kozłowski. Obecnie inwestycja jest na etapie projektowania a koncepcji jest kilka, dlatego nie można jeszcze mówić o żadnym, ostatecznym wariancie

Jak dodaje Witold Kozłowski, opracowanie końcowego wariantu wymaga kompromisu i dialogu i w tym przypadku miasto powinno wziąć pod uwagę uwagi firmy Fakro.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Oligarcha
Oligarcha 22.10.2019, 12:11
Czy oligarcha z Fakro przekupił kolejnego polityka podszywajacego się pod PIS którego prywatny interes stawiają ponad dobro mieszkańców?
Marta
Marta 23.10.2019, 08:10
Do osoby która podpisuje się jako Oligarcha

Jakbyś był inteligentny to byś się podpisał inaczej niż Oligarcha bo to wskazuje że jesteś poslancem Prezydenta bo Prezydent używał określeń Oligarcha.
Antoni
Antoni 20.10.2019, 17:41
handzel znów okłamywanie sądeczan ci nie wyszło. Myslałeś , że marszałek Kozłowski nie skomentuje twoich bzdur. Tylko odwołanie handzla spowoduje normalność w mieście a nie ciągłe konflikty
keisyr
keisyr 19.10.2019, 11:50
Handzel, wieś Chełmiec czeka !!!
Tam na wsi składowane jest barachło z PO !!! Tam już sa Twoi przyjaciele z PO, Czerwiński I ten ograniczony umysłowo Stawiarski !!!
Wanda
Wanda 19.10.2019, 11:31
Wszystko co należy powiedział marszałek Kozłowski. A Handzel jak to Handzel wszędzie szuka konfliktu to tym razem z prezesem Florkiem. A racja jest po stronie prezesa Florka.
Michał
Michał 19.10.2019, 08:56
myślenie o mieście: utrata terenów inwestycyjnych ale za to święty spokój dla swojego dyrektora.
Rafał
Rafał 19.10.2019, 08:53
no pięknie z powodu jednej pani dyrektor utrata terenów pod inwestycje. Jak tak można?
Jan
Jan 18.10.2019, 22:27
W Ratuszu mówią ze Prezydent upiera się przy swoim przebiegu ponieważ podobno ma być tam wybudowane prywatne wysypisko śmieci. Dopiero wtedy mieszkańcy Wólek się obudza co chce im zafundować.
keisyr
keisyr 18.10.2019, 20:55
Wsadzić Handzla I Konickiego do więzienia !!!
Handzel I Konicki stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia I mienia dla kierowców poruszających się po Nowym Saczu poprzez :
- wyłączenie sygnalizacji świetlnej na rondzie przy szpitalu
- wyłączenie sygnalizacji świetlnej przy wyjeżdzie z Galerii Sandecja
- brak sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach:
- Piłsudskiego - 1 Brygady
-Piłsudskiego - Wiśniowieckiego
- Piłsudskiego - Gorzkowska
- 1 Brygady - Freislera
- Węgierska - Radziecka
- Batorego - Kolejowa
- Jagielońska - Mickiewicza
- Matejki - Długosza
- wyjazd z Galerii Szubryt w Tarnowską
Ja
Ja 18.10.2019, 17:34
No to Handzel kłamał i robił to jak zwykle jak z nut,
masakra
masakra 18.10.2019, 15:09
no pewnie, nagroda za głosowanie na pis, zero drogi do brzeska, obwodnica za 5 lat
keisyr
keisyr 18.10.2019, 18:55
Nie kłam !!!
Jedź do Kurowa I zobacz jak PiS buduje nowoczesna drogę do Brzeska !!!

Pozostałe