Kontrowersje wokół koncepcji przebiegu planowanej południowo-zachodniej obwodnicy miasta

  • 18.10.2019, 12:55 (aktualizacja 18.10.2019, 14:46)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_10_18_florek_droga_news.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Czy budowa obwodnicy wraz z przeprawą przez Dunajec jest zagrożona - tak twierdzi prezydent Ludomir Handzel i jako winnego wskazuje prezesa firmy Fakro, który ma działać w swoim interesie i blokować zaproponowaną przez miasto koncepcję. Z kolei Ryszard Florek przekonuje, że najlepsza z punktu widzenia gospodarczego rozwoju miasta jest koncepcja z 2017 r, a powodem jej negowania przez obecne władze miasta jest fakt, że planowana droga ma przebiegać niedaleko domu dyrektora jednego z wydziałów Ratusza.

Zarówno prezydent jak i prezes firmy Fakro zwołali konferencje prasowe w tej sprawie. A w najbliższy wtorek 22.10 w MOK odbędą się otwarte konsultacje w sprawie przebiegu drogi.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Oszuścik
Oszuścik 22.10.2019, 12:17
Bo ważniejsze są prywatne interesy firmy Fakro i Florka niż dobro miasta. Prezydent nie chce dopuścić do uwłaszczenia sie tego oligarchy i jest atakowany przez POlityków przez niego kupionych.
Wanda
Wanda 19.10.2019, 11:40
To Handzel wykreował kolejny konflikt tym razem z prezesem Fakro. I niestety tylko to potrafi. A racja jest po stronie prezesa Florka ale Handzel jak to Handzel musi opowiadać dyrdymały. To mu marszałek Kozłowski odpowiedział że żadna inwestycja nie jest zagrożona i nie można pomijać racji Fakro.
Antoni
Antoni 19.10.2019, 09:54
Znów wciska handzel kit mieszkańcom, że inwestycja zagrożona przez jednego przedsiębiorcę a czy przypadkiem nie nie jedną brunetkę dyrektorkę z orszaku handzla. A tak na powazne to handzel się już zabezpiecza na wypadek klapy z budową , widać to najlepiej po ulicy wąskiej w Nowym Sączu gdzie już remontuja pół roku , a jak handzel wezmie się za most to się cały ratusz utopi.
Z tego co wiem to inwestycja nie jest zagrożona gdyż jeszcze nie ma terminu realizacji.
keisyr
keisyr 19.10.2019, 11:42
Handzel nie będzie budował tego mostu w Nowym Sączu. Most południowy to inwestycja wojewódzka I będzie sfinansowana w całości przez Marszałka Województwa z PiS ! A potem będzie zarządzana tez przez Marszałka z PiS !
Handzel nie ma nic do tego mostu !
marszałek polny
marszałek polny 20.10.2019, 13:47
I tylko Marszałek Województwa z PiS będzie po nim jeździł !
Fry
Fry 19.10.2019, 06:13
Ludek odejdź dość wstydu
keisyr
keisyr 18.10.2019, 18:49
Wszyscy popierają Fakro i jej Prezesa Pana Florka ! Bo Fakro to duma Nowego Sącza !
Handzel działa na szkodę Nowego Sącza, manipuluje opinią publiczną !
Na szczęście Handzel nie ma nic do powiedzenia. Nowy most będzie budował Marszałek Województwa z PiS !
Handzel wnet zostanie usunięty z Ratusza ! Zostanie przeniesiony jak reszta barachła z PO na wieś do Chełmca ! Tam na wsi Handzel bedzie dożywał starości, jak wcześniej nie trafi do więzienia !
pola
pola 18.10.2019, 19:41
znów prezydent walczy z Fundacja z Fakro, Co się dzieje ? kolejny spór., kolejne zakłamywanie rzeczywistości. mówią ,że kto mieczem wojuje, od miecza ginie.

Pozostałe