RM przyjęła projekt Karty Nowosadeckiej

  • 16.10.2019, 16:45
  • Nasza Telewizja Sadecka
2019_10_16_karta_nowosadeczanina1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Na razie w ramach karty, nowosądeczanie będą mogli korzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską ale usług ma być więcej. Rada Miasta przyjeła wniosek prezydenta i dokument będzie obowiązywał od 1 stycznia 2020 r.

Przy procedowaniu tego punktu sesji nie obyło się jednak bez pytań i wątpliwości. Radni chcieli wiedzieć ile będzie kosztować realizacja tej wyborczej obietnicy.

Nasza Telewizja Sadecka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 19.10.2019, 09:50
dlaczego przyboczni handzla nie umieszczaja ostatniej sesji miasta z 15 października br. bo handzel znów naopowiadał bajek jak on dba o dobro mieszkańców i że w interesie mieszkańców jest więcej płacic za wode i scieki, mieszkańcy bardzo chętnie zapłacą jeszcze wyższe opłaty za śmieci , za ciepło. Takiego prezydencika nam trzeba było. A miało być tak tanio i pięknie.
Fabian
Fabian 17.10.2019, 22:32
tym co tu piszą rozum odebrało ?
keisyr
keisyr 17.10.2019, 20:00
Handzel,
Proszę ubrać kierowców MPK w Nowym Sączu w ubrania służbowe !!!
Ja wiem Handzel że Ty należysz do warstwy plebsu i Tobie nie przeszkadza że ktoś w pracy chodzi ubrany jak fleja !
Ale mieszkańcy Nowego Sącza nie życzą sobie oglądać kierowców-flejtuchów !
Zanim Handzel zostaniesz usunięty z Ratusza, wszyscy kierowcy mają nosić ubrania służbowe !!!
mieszkaniec
mieszkaniec 20.10.2019, 13:50
Ależ mieszkańcy Nowego Sącza życzą sobie, życzą.
Basia Gondek
Basia Gondek 18.10.2019, 07:35
Jak łatwo jest pisać ,ukrywając się pod jakimś nickiem...
Kazik
Kazik 17.10.2019, 09:36
Nie ma nic za darmo. My wszyscy podatnicy za to zapłacimy co wymyśla i czym bałamuci ludzi Handzel. Bo przrcież przez to że mieszkańcy Nowego Sącza nie zapłacą za przejazd nie wyzerują się koszty MPK. Czy nie lepiej by było gdyby Handzel utrzymał powszechne tj. dla wszystkich mieszkańców dotacje do zapłaty za wodę i ścieki a nie bałamucił ludzi tym że coś będzie za darmo. Nie będzie za darmo bo my za to zapłacimy z naszych podatków bo popprostu wzrośnie dotowanie z budżetu MPK. A te niepłatne parkingi to ponury żart jak się przeliczy opłatę po czasie wolnym od opłaty. Handzel tak jest "hojny" jak przy cofnięcie dopłat do zapłaty za wodę i ścieki i przy podwyżce taryfy za ciepło z MPEC oraz opłaty po 3.20 zł za godzinę na parkingu po 90 minutach.
Krystyn
Krystyn 16.10.2019, 19:30
A czy byly jakieś konsultacje społeczne w sprawie rozeznania wsród sądeczan co chcieliby żeby bylo darmowe?
Tygfh
Tygfh 16.10.2019, 19:21
A czemu karta nowosadeczanina nie obejmuje darmowej wody skoro wszystko za darmo to woda tez.
Mors
Mors 16.10.2019, 19:26
Lub darmowego ciepla z MPE-cu...i jeszcze darmowego wywozu smieci...
PROROK
PROROK 17.10.2019, 09:28
Jeszcze dodam darmowych śmieci, do kompletu. Jak darmocha, to darmocha. A tak poważnie, to nic nie ma za darmo!!!!!!. Jak to możliwe że nie znając kosztów, wprowadza się,, COŚ,, byle było głośno że realizuje prezydent obietnice wyborczą. Tylko abym nie był złym prorokiem i przez to, czyli ogromne koszty tego przedsięwzięcia nie ucierpiało na tym miasto, bo nie starczy kasy na coś bardzo. Potrzebnego. Jeszcze prezydencie i pro radni, nie zapomnijcie ogrodzic miasto lub postawcie szlabany na wjeździe do NASZEGO MIASTA,byle pokazać osciennym gminom gdzie ich miejsce i kto tu rządzi. A rządzi że aż strach.

Pozostałe