XXXI Sesja Rady Miasta Nowego Sącza

  • 15.10.2019, 11:27 (aktualizacja 15.10.2019, 11:57)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
XXXI Sesja Rady Miasta Nowego Sącza
Transmisja obrad XXXI Sesji Rady Miasta Nowego Sącza
Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 19.10.2019, 20:23
Plebs który zasiada w Ratuszu w Nowym Sączu wyłączył sygnalizację świetlną na rondzie przy szpitalu w Nowym Sączu !!!
Stwarza to zagrożenie życia, zdrowia I mienia kierowców !!!
Ale ratuszowy plebs tym się nie przejmuje, bo ..... jest plebsem !!!
Więc wszyscy co mają troche rozumu uciekają z Nowego Sącza do Krakowa !!! Nikt nie chce mieszkać w mieście rządzonym przez plebs !!!
Jagienka
Jagienka 18.10.2019, 08:15
A gdzie p. Radny Gieniec ze swoimi mądrościami?
Podobno niektórzy radni przychodzą pod wpływem alkoholu na sesje i wtedy się im język otwiera.
keisyr
keisyr 17.10.2019, 20:16
Znaleźć Nowaka (były prezydent Nowego Sącza ) I Mirka (były dyrektor MZD w Nowym Sączu ), którzy pochowali się jak szczury !
Nowak z Mirkiem zamienili szerokie skrzyzowania z sygnalizacja swietlną na ciasne ronda o jednym pasie ruchu !!! W ten sposób Nowak z Mirkiem zakorkowali Nowy Sącz !!! Chodzi o ronda po obu stronach mostu heleńskiego I rondo przy galerii Trzy Korony
Nakazać Nowakowi I Mirkowi z własnych pieniedzy przywrócić poprzednie przepustowe skrzyżowania z sygnalizacją swietlną. Jeżeli tego nie zrobią wsadzić ich do więzienia !
wycie
wycie 17.10.2019, 22:25
wycie , znakomicie, ale do kogo? Kto cię słucha ? Patrz i się ucz od najlepszego obecnego wlodarza, jak się ZARZĄDZA miastem. szybko to zrób, bo czasu może braknąć .
Dodatek specjalny to nie stały składnik wynagrodzenia.
Dodatek specjalny to nie stały składnik wynagrodzenia. 16.10.2019, 12:17
Podane w ustawie o pracownikach samorządowych dwie ogólne podstawy przyznania dodatku specjalnego (okresowe zwiększenie obowiązków służbowych lub powierzenie dodatkowych zadań) ograniczają możliwość jego przyznania jedynie do zamkniętego okresu. Powierzenie dodatkowych zadań nie powinno nastąpić na czas nieokreślony. Sformułowanie to sugeruje bowiem, że mamy do czynienia tylko z dodaniem zadań, co powinno mieć charakter okresowy. Przyznanie dodatku specjalnego wymaga więc wskazania czasu, na jaki dodatek został przyznany, oraz uzasadnienia jego przyznania.
Do Dodatka specjalnego...
Do Dodatka specjalnego... 16.10.2019, 18:51
O tym dodatku drogi Dodatku specjalny to wszyscy wiedzą kiedy i że okresowo jest przyznawany. Tylko że on jak jest przyznany to jest składnikiem wynagrodzenia i tak ma być traktowany jeśli ustawa mówi o wynagrodzeniu bąbź jego równoważniku. Proste jak cep tylko dla niektórych co się mają za dygnitarzy co wszystko niby wiedzą to jest nie do pojęcia. Obecny prezydent ma poważne problemy ze zrozumieniem prawa i dlatego przegrał w sądzie sprawę z Blachurą, wypłaca odszkodowania ludziom których wyrzucił z pracy wbrew prawu, płaci kancelarii prawnej z kasy miasta żeby tych beznadziejnych jego decyzji broniła, a jak wypowiadał się na sesji o pieniądzach których nie wypłacił i ujawniał dane płacowe to szykuje mu się chyba kolejny proces i kolejne odszkodowania zapłaci nie On ze swojej kieszeni tylko miasto.
oszukany
oszukany 16.10.2019, 11:29
Do wody Handzel nie dopłaci ale bileciki do autobusu będzie dawał. Za nasze pieniądze to robi.
h2o
h2o 21.10.2019, 19:31
a do wody niby ma dopłacić ze swoich?
Zosia
Zosia 16.10.2019, 09:11
To woda teraz będzie tańsza? Prezydent Ludomir Handzel doprowadził do zabrania nam dotacji i jeśli i Rada Miasta poprzez radnych nie związanych z prezydentem nam je przywróciła to wielka ich zasługa.
Ziemowit
Ziemowit 16.10.2019, 13:42
Zosiu zostałaś po raz kolejny zmanipulowana przez towarzyszy z pisu.
Zagłosowali za kartką papieru, wartą wagę brutto kartki. Poczekaj co napisze Wojewoda i wyrobisz sobie zdanie o radnej Teresie Cabał, radnym Michale Kądziołce i Macieju Rogóżu który wygłosił komunał i złożył wniosek o zamknięcie dyskusji.
Zosia
Zosia 16.10.2019, 18:29
Ziemowicie ty mnie nie ucz. Ty popracuj nad swoim panem.
keisyr
keisyr 16.10.2019, 15:24
Tacy ludzie jak Ty należący do niższej warstwy społecznej (plebsu) będą przenoszeni na wieś do Chełmca ! Tam będą dożywać starości razem z Handzlem I Stawiarskim z PO !
Witek
Witek 16.10.2019, 09:04
Handzel dostał po łapkach bo po raz pierwszy Rada Miasta uznała że skarga na niego jest słuszna gdyż ewidentnie złamał prawo. Jak Handzel się w tej sprawie wypowiadał i ci jego kumple z KN też, to gadali od rzeczy, najzwyczajniej klamali a ci z radnych prohandzlowskich co tak doceniali zasłlugi byłego prezydenta i wiceprezydenta to cyniczni ludzie. Handzel i jego przyboczni paplali o kimś spoza nich a dlaczego nie powiedzieli ile zarabia Bochenek i Majka i co składa się na ich pensje i Handzel za za udział w radzie nadzorczej GSM. Oświadczenie majątkowe Handzla jest bardzo ciekawe i ciekawe jest to, dlaczego nikt się tym nie zajął.
Kola
Kola 16.10.2019, 10:44
Popieram Witek, też się spotkałem z komentarzem że Handzel w oświadczeniu majątkowym (dostępnym dla każdego) nie podał że był członkiem komisji rewizyjnej a nawet jej przewodniczącym w grodzkiej spółdzielni. Nikt się tym nie zajął, ale może zajmie.poczekajmy.wstyd i hańba dla radnych krasnoludkowych. Mali oni, mali. Do pięt nie dorastają prawdziwym radnym. A pro po zarobków obecnego prezydenta, jak dobrze pamiętam to przecież radni koalicji nowosad. (KN) wnieśli uchwałę o ustalenie płacy dla swojego prezydenta. Panie chlebus włącz stop i trochę pokory. Skarga wreszcie została właściwie załatwiona. Brawo radni.
Błąd
Błąd 15.10.2019, 22:41
Jak można informować mieszkańców, że miasto poniosło w 2019 roku koszty a nie była świadczona praca dotyczy wice prezydenta miasta. SZOK, to prezydent miasta, nie wie że zwolnienie lekarskie płaci ZUS. JAK można robić szopke i "" walic "" w byłego wice prezydenta Trochę honoru i pokory. Żałosne są te gry i gnojenie poprzedników. Upadek demokracji!!!!!!! Jak widać Szarganie dobrego imienia to standard
keisyr
keisyr 15.10.2019, 21:06
Panie Handzel z PO, wynoś się Pan z Ratusza ! Pana popiera już tylko Pana mafia tzw KN, którą obadził Pan najważniejsze stanowiska w mieście. Panie Handzel, Pan tak jak PO nie reprezentujesz już mieszkańców Nowego Sącza ! Jak Pan sam nie odejdzie z Ratusza to mieszkańcy Nowego Sącza wywiozą Pana na taczkach z Nowego Sącza do Chełmca !
Na wsi W Chełmcu będziesz Pan obok swojego przyjaciela z PO Stawiarskiego. Obaj nalezycie do niższej warstwy spolecznej (plebsu). Plebs taki będzie własnie przenoszony z Nowego Sącza na wieś do Chełmca. Tam będzie dożywał starości
matka keisyra
matka keisyra 20.10.2019, 13:51
no debil ten keisyr, jak pragnę zdrowia
Honor i głupota ze skrzydłami
Honor i głupota ze skrzydłami 15.10.2019, 16:42
Prokopowicz, czy hono rmasz,? przez kogo zostales wybrany.? Honor Panu nie pozwala zeby zagłosować za powrotem dopłat do wody. Śmiechu warte. A Ziaja, wice wersa, gdyby Głupot miała skrzydła to byś latał. Ludzie swój rozum maja i was słuchają i ze śmiechu pękają!!!!!! ŻENADA.
Oburzony
Oburzony 15.10.2019, 18:05
Jak można publicznie tak obrażać radnych???? Zresztą nie tylko oni w tej kadencji i na sali ratuszowej zostali publicznie w sposób niezwykle nieelegancki obrażeni. Kim jest ten pan który sobie na coś takiego..jak dotąd bezkarnie...pozwala? Rozumiem, można miec inne zdanie w pewnych kwestiach ale żeby tak łżyć z poważnych osób to chyba się nie godzi.

Pozostałe