W Obiektywie - konferencja prasowa Wiceprzewodniczącego RM A. Czerneckiego

  • 04.10.2019, 20:54
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_10_04_wo_czerneckia.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja miała miejsce dziś 4 października 2019 r.

Konferencja dotyczy odmowy zwołania Sesji RM, o co wnioskował Prezydent Ludomir Handzel.

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wykształciuch
wykształciuch 07.10.2019, 22:05
Chować wykształcenie bo je będzie ten mędrzec zadbierał
wołek
wołek 08.10.2019, 14:19
Odebrać czym prędzej wykształcenie mędrcowi!!!!
keisyr
keisyr 07.10.2019, 21:15
Panie Przewodniczący Czernecki,
Ale Pan nisko upadł ! Żeby być z takim Handzlem na "Ty"
Ja takiemu Handzlowi to bym nogi nie podał, nie mówiąc o ręce ! A Pan jest z nim na "Ty"
Nie ma się co dziwić że Handzel jeździ po Panu jak po psie, skoro Pan się z nim spoufala !
Przestań się Pan taplać w łajnie które Handzel stworzył w Ratuszu !
Prezes Kaczyński powinien Pana usunąć z partii za spoufalanie się z plebsem do którego należy Handzel
Zreflektuj się Pan Panie Czernecki. Nie zajmuj się Pan Handzlem
Usuń Pan Handzla z Ratusza, a Jego mafię tzw. KN rozgoń Pan na wieś do Chełmca !
Zajmij sie Pan wreszcie tym do czego powołały Pana Władze PiS, czyli budowania wielkości i świetności Nowego Sącza !

Jurny Arturek
Jurny Arturek 05.10.2019, 19:39
Informacja o kochance Czerneckiego jest taka straszna żeby ją blokować? Wyborcy mają prawo wiedzieć kto ich reprezentuje
Stefan
Stefan 07.10.2019, 22:07
A co na to poseł Mularczyk ? i jego żona Przewodnicząca Rady Miasta ? co na członkowie Pisu ? znowu pod dywan ?
Ciekawski
Ciekawski 07.10.2019, 10:37
Jak coś wiesz to napisz, a nie rzucasz hasła bez dowodów. Podaj przykład opisz sytuację.
keisyr
keisyr 05.10.2019, 18:14
Wsadzić Handzla I Konickiego do więzienia !!!
Za dzicz, chaos i zagrożenia jakie mają miejsce na rondzie przy szpitalu w Nowym Saczu !!!
Handzel I Konicki wyłączyli na tym rondzie sygnalizację świetlną !!!
Stefan
Stefan 05.10.2019, 15:20
Co obrazilwego było w pierwszym komentarzu który został usunięty ?!
Związku z kochanką P.Czernieckiego. z tego co wiadomo rozwodu jeszcze nie ma !
Czyżby prawda była niewygodna do stanowisk które obejmuje ???
Karol
Karol 05.10.2019, 16:38

Impreza organizowana przez Artura Czerneckiego - prezesa Stowarzyszenia Beskidzkie Więzi ...........

Patronat honorowy nad dziecięcym balem "Radość Wasza, radość Nasza", który w tym roku odbył się po raz dziewiętnasty, objęli: ordynariusz tarnowski ks. bp Andrzej Jeż, prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel, starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, marszałek województwa małopolskiego Witold Kozłowski oraz wojewoda małopolski Piotr Ćwik. .....
Także Marta Mordarska, dyrektor Małopolskiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, co zrozumiałe, bo bal jest imprezą integracyjną.

Oj coś nie tak !
bejdok
bejdok 05.10.2019, 13:50
Złapał swoje 5 minut przed kamerami, tylko bejdok plecie głupoty i robi z siebie PO raz kolejny pośmiewisko
rebel
rebel 05.10.2019, 01:30
Panie Czarnecki, skoro jak Pan powiedzial w 6:46 to jest praca społeczna, proszę wszystkich radnych o zwrot pieniędzy
rebel
rebel 05.10.2019, 01:17
Panie Vice Przewodniczacy... 6 minuta ..... jaki koszt ? za prąd w ratuszu czy coś innego? jaki to koszt dla mieszkanców za sesje nadzwyczajne? czy za każdą sesje macie extra pensje? myślalem ze macie stałą "diete" powinniscie być tam za DARMO!!! dla dobra miasta.
Zosia
Zosia 05.10.2019, 00:19
Komentarze kn ?
Karol
Karol 04.10.2019, 23:28
Panie Przewodniczący, jak się czyta te komentarze, to aż żal tych ludzi. Robić swoje i nie patrzeć na zawistnych i kłótliwych
analfabeta
analfabeta 04.10.2019, 22:29
Nawet dukała nie potrafi przeczytać pisma które POdobno przygotował dla Prezydenta
filozof
filozof 04.10.2019, 22:21
HMM.... niby mówi po Polsku ale ni ch.. nie można go zrozumieć! Chyba jakiś filozof ....
pytajnik
pytajnik 04.10.2019, 22:11
O Boże a kto to?
Celina
Celina 04.10.2019, 21:48
Kto teraz leje piwo w Maji ?
Karol
Karol 04.10.2019, 21:46
Geniusz ?

Pozostałe