Spór prezydium i prezydenta o "nadzwyczajną" Sesję RM

  • 04.10.2019, 14:58 (aktualizacja 04.10.2019, 15:20)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2019_10_04_niezwolana_sesja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent zawnioskował o zwołanie "nadzwyczajnej" Sesji RM do Przewodniczącej Iwony Mularczyk. Odpowiedź otrzymał od wiceprzewodniczącego Artura Czerneckiego a w niej informację, że nie ma do tego podstaw. Wg. przedstawianych przez radnego wyroków sądów i wykładni wojewody taka sesja jest zwoływana tylko w przypadku konieczności procedowania spraw niecierpiących zwłoki. Sekretarz miasta Piotr Lachowicz powołując się z kolei na ustawę o samorządzie gminnym twierdzi, że A. Czernecki złamał prawo.

O "wojnie" na paragrafy z kartą nowosądeczanina w tle w materiale wideo.

Nasza Telewizja Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stefan
Stefan 05.10.2019, 16:34
Stefan Dzisiaj, 15:20
Co obraźliwego było w pierwszym komentarzu który został usunięty ?!
Związku z kochanką ....... z tego co wiadomo rozwodu jeszcze nie ma !
Czyżby prawda była niewygodna do stanowisk które obejmuje ???
Wojtek
Wojtek 05.10.2019, 14:44
0,54 - orzeł wyma***e skrzydłami , ... 1,13 - cudotwórca : ja jestem w stanie wyprodukować takie karty w 3 dni ... W związku ze złamaniem prawa , skierować sprawę Czerneckiego do prokuratury i skończy się warcholstwo, a swoją drogą jak taki "inteligent" , może reprezentować radę miasta,
Kazik
Kazik 05.10.2019, 11:42
Może i ten Czernecki to mówcą nie jest ale w tej sprawie racja jest po jego stronie
Antoni
Antoni 04.10.2019, 23:00
myslę , że siostra handzla sfinansuje karte nowosadeczanina , bo jak tu jezdzić za darmo MPK gdy wszystkie firmy komunalne za handzla plajtują. O siostrze wspominam gdyż w oswiadczeniu majatkowym dostał od niej zapomogę. Istny cyrk w tym ratuszu się odbywa a nie myslą wcale o Nowym Saczu.
Tylko referendum przetnie upadek Nowego Sącza.
Wojtuś Arturek
Wojtuś Arturek 04.10.2019, 22:45
Ten Arturek to jakiś wsiowy głupek jest. Wojtuś z Rytra już sensowniej gada
Ula
Ula 04.10.2019, 22:12
Winni wprowadzenia Pani redaktor w błąd i wykorzystania Jej w brudnej propagandzie w związku ze sprzedażą udziałów w spółce SW powinni ponieść konsekwencje. Proszę nie wykorzystywać Redaktorów do polityki ściekowej.
keisyr
keisyr 04.10.2019, 18:07
Zamknąć Handzla I Konickiego do więzienia !!!
Za dzicz I chaos na rondzie przy szpitalu w Nowym Sączu !!!
Handzel I Konicki wyłączyli sygnalizację świetlną na tym rondzie !!!
Tomek
Tomek 04.10.2019, 17:26
Dlaczego ta strona tak zle chodzi?
anty
anty 04.10.2019, 21:05
bo oszczędzasz na internecie.
ala
ala 04.10.2019, 15:48
karta dla biznesu a nie dla ludzi tak wypowiada sie prezydent .i dla czego teraz nagle panie Lachowicz a może tak naprawde o wybory wam chodzi

Pozostałe