W Obiektywie.

  • 04.10.2019, 10:45 (aktualizacja 04.10.2019, 10:50)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_10_04_konferencja_ratusz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Konferencja prasowa prezydenta Nowego Sącza Ludomira Handzla.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Witek
Witek 09.10.2019, 11:31
Pana Handzla to to że jest prezydentem musi bardzo rajcować. Czy to już nie śmieszne że nawet zdjęcia na internetowej witrynie miasta Nowego Sącza są podpisuwane imieniem, nazwiskiem i tytułem służbowym Ludomira Handzla. To się musiał zdziwić prof. Bralczyk jak zobaczył że na zdjęciu jest Ludomirem Handzlem i to jeszcze prezydentem Nowego Sącza. Ha, ha ha...
keisyr
keisyr 06.10.2019, 11:04
Takiemu Handzlowi to się nogi nie podaje, nie mówiąc o ręce !!!
Basia
Basia 05.10.2019, 13:57
Jestes zalosny panie prezydencie
Rysiu
Rysiu 05.10.2019, 10:21
Zapoznałem się, co prawda późno, z oświadczeniem majątkowym. ODKRYŁEM COŚ? CZYŻBY PAN PREZYDENT Z P O M N I A L, ŻE BYŁ PRZEWODNICZĄCYM KOMISJI REWIZYJNEJ W GRODZKIEJ SPOLDZIELNI MIESZKANIOWEJ. JA SIĘ na tym nie znam ale chyba jest jakaś odpowiedzialnosc. Oj, oj oj. Co na to rada miasta? Poczytajcie, sprawdźcie, wyciągnijcie wnioski.
Rumak
Rumak 05.10.2019, 16:46
Rysiu co cię boli ?, nie wpisał też 17 nietoperzy które wpuściłeś do budynku na Klasztornej
B.B
B.B 05.10.2019, 10:30
Maryla odpuść ja cie proszę
Ryś
Ryś 05.10.2019, 15:21
Maryla czy Mariola, jak w końcu?
Justyna
Justyna 06.10.2019, 08:18
Legendarna Mariolka zwana carycą a słyszalam też ze miała przydomek ciocia
Rysiu
Rysiu 05.10.2019, 11:47
Do BB, to ty odpuść, dziękuję, ale nie jestem genger. Ty zapewne chciałbyś żeby wszystko zamiesc pod dywan.Ale jak widać dywan się zrobił już za krótki wystaje długi PINOKIA NOS i nie tylko. Nie proś mnie o odpuszczenie, bo od odpuszczenia grzechów nie jesteś ty BB ani ja, lecz Ten na górze. A komu odpuści, tylko zależy od tego jakie życia prowadzi.. Wiec módlmy się wszyscy aby w spółdzielni i w mieście zawsze się dobrze działo!!!!!!
Obiezyswiat
Obiezyswiat 04.10.2019, 23:56
Dluzej klasztora niz przeora
Adam
Adam 04.10.2019, 23:51
Prezydencie wroc doplatyy do wody
Mloda
Mloda 04.10.2019, 23:21
Zadamy od prezydenta projektu uchwaly w sprawie przywrocenia doplat do wody
Zainteresowan6
Zainteresowan6 04.10.2019, 23:24
Popieram
Mieszkanka NS
Mieszkanka NS 04.10.2019, 19:50
Prezydencie zadamy przywrócenia dopłaty do wody,
NS
NS 04.10.2019, 22:27
Mieszkanko Falkowej przecież wodę masz ze studni , napisz gdzie wypuszczasz ścieki komunalne .
NS
NS 04.10.2019, 23:17
Klania sie grodzka spoldzielnia mieszkaniowa, pudlo
NS
NS 04.10.2019, 19:47
Prezydencie zadamy przywrócenia dopłaty do cen wody,
keisyr
keisyr 04.10.2019, 18:03
Zamknąć Handzla i Konickiego do więzienia !!!
Za dzicz i chaos na rondzie przy szpitalu w Nowym Saczu !!!
Handzel i Konicki wyłączyli na tym rondzie sygnalizację świetlną !!!
Jarek
Jarek 04.10.2019, 12:59
Zastał Nowy Sącz na poziomie a zostawi kompletna ruinę finansowa, społeczna i miedzyludzka.
lokator
lokator 04.10.2019, 12:37
Ten prezes spółki to nie powinien być w tym czasie w robocie? Czy mamy mu płacić za to że wygląda jak ochraniarz Handzla?
Teraz my
Teraz my 07.10.2019, 23:14
Czy się stoi czy się leży 7 koła się należy
marzyciel
marzyciel 04.10.2019, 13:14
No cóż rozlicza się innych a może by tak zacząć od własnego podwórka.? CZy ktoś rozliczy ów prezesa SPÓŁKI za jak mi się wydaje przekręt w białych rękawiczkach i próbę wejścia do rady nadzorczej firmy konkurencyjnej? Oczekujemy konsekwencji w działaniach Prezydent miasta, jak rozliczać, to SWOICH TEŻ.!!!!!
Kazik
Kazik 04.10.2019, 12:25
Manipulator z ciebie manipulator. Handzel rzeczywiście obnażył siebie. Nie pierwszy zresztą raz.
damian
damian 04.10.2019, 12:12
Cóż coraz większa nerwowość się ujawnia w rządzących. Bo przeinaczanie i przekręcanie faktów to już standard.
manipulator
manipulator 04.10.2019, 11:57
Prezydent Ludomir Handzel obnażył manipulacje i kłamstwa NTV (NowakTV)
Antymanipulator
Antymanipulator 04.10.2019, 12:24
Spokojnie, nie denerwuj się, bo złość piękności szkodzi. Kto kogo obnazyl, to już mieszkańcy wiedzą. A kto to stoi w tle i cały czas przewraca oczkami ? Czyż to nie ten który chciał wejść do rady nadzorczej grodzkiej społ. mieszkaniowej, łamiąc zakaz konkurencyjności? Oj, oj, dobrze że wodociągi wcześniej wszystko wyjaśniły, bo dalej bym tkwił w przekonaniu że mamy najdroższą wodę, a przecież to nie prawda. Oczekuję dopłat do wody i działania właściwego wlodarza miasta.

Pozostałe