W Obiektywie - konferencja prasowa w spółce Sądecke Wodociągi

  • 03.10.2019, 18:38
  • Żródło: red.
2019_10_03_wodociagi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Oświadczenie po walnym zgromadzeniu wspólników, zwołanym przez prezydenta Nowego Sącza.

/konf. prasowa/

Źródło: red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
rufusss
rufusss 07.10.2019, 15:36
Widać z rozmowy Pana Prezydenta ze Stary Sącz że nie wykonają tego projektu , jak Nowy Sącz ma mieć inną cenę niż gminy ościenne, nic Pan Han.... nic nie wskóra.
Tom
Tom 05.10.2019, 10:57
Jak prezydent nie chce to niech radni przywrócą dotację bo jak zabrali to muszę płacić prawie 3 stówy więcej.
Tom kieliszek
Tom kieliszek 05.10.2019, 18:47
Tom kieliszku, co ty w gorzałce się kąpiesz ?
Gienia
Gienia 05.10.2019, 09:13
To co robi Handzel to jest kwestionowanie mądrej o korzystnej dla miasta polityki Nowaka polegającej na dobrej współpracy z gminami które też są udziałowcami spółki Sądeckie Wodociągi.. Jak chce pokazać wójtom jaką na moc to mógł reagować przed 20 grudnia 2018 r. kiedy miał większość udziałów i obsadzić zarząd Sądeckich Wodociągów swoimi ludźmi a skupił się na wyrzucaniu fachowców z ratusza. Jakby np. przed 20 grudnia 2018 r. jakiegoś kumpla zrobił prezesem SW to pewnie dzisiaj by i dotacje do wody były utrzymane tak jak je wprowadził do spółki Nova żeby wspomóc swojego prezesa. I pewnie też nie kwestionowałby taryfy tak jak nie kwestionuje podwyżki cen za ciepło dostarczane przez MPEC bo tam wsadził swojego prezesa. U Handzla ambicje wzięły górę nad wszystkim a to bije w mieszks;ców miasta bo płacą teraz za wodę vwięcej niż mieszkańcy innych gmin które mają udziały w spółce.
mieszkaniec
mieszkaniec 04.10.2019, 10:44
Sprostowanie nieprawdziwych informacji. NTV podaje nieprawdę i angażuje się POlitycznie zamiast zachować obiektywizm. Amatorszczyzna NowakTV
https://www.nowysacz.pl/komuni…
do mieszkaniec
do mieszkaniec 04.10.2019, 13:27
Handzel miał możliwość i czas zablokować i tego nie zrobił .Nowy Sącz utracił większościowy pakiet akcji w S.W. w grudniu 2018r.
Paliwo zwalania winy na poprzedników w tym przypadku się wyczerpało .
Jerzy
Jerzy 04.10.2019, 21:43
Jakim trzeba być nieukiem, jeśli nie wiesz co to zgromadzenie wspólników , jeśli nie umiesz czytać, że R.Nowak przewodniczył walnemu zgromadzenie 18.X.2018r, które potwierdziło na podstawie aktu notarialnego sprzedaż udziałów funduszowi w kwietniu 2018, a następnie zarząd z prezesem Adamkiem przesłał notarialnie potwierdzone ustalenia wspólników wraz ze zmianą statutu ( takie zbieg okoliczności ?, że w spółkach zmieniano statuty przed wyborami ) to przeproś, że mimo starań Rodziców wyrosłeś na ...........
Ula
Ula 04.10.2019, 09:04
Winni wprowadzenia Pani redaktor w błąd i wykorzystania Jej w brudnej propagandzie w związku ze sprzedażą udziałów w spółce SW powinni ponieść konsekwencje. Proszę nie wykorzystywać Redaktorów do polityki ściekowej.
Merytoryka
Merytoryka 04.10.2019, 09:41
Zgadzam się, aczkolwiek prezydent przychodząc na rozmowę do Pani redaktor, powinien a nawet musi być merytorycznie przygotowany. A niestety nie był. Tym bardziej że o wodzie i o opłatach mówił już wczasie kampanii wyborczej. Przypomnę, że od XI. 2018 jest prezydentem. Zamiast zająć się merytoryczna praca, rozpoczął swoje rządy od zwolnień ludzi!!!!. Przed wpisaniem do KRS tj 20.12.2018 mógł wykonać ruch. Słowo
MÓGŁ ma duże znaczenie. Ale najlepiej bić pianę. Od objęcia władzy dopiero teraz 3.10.2019 zaczął rozmawiać,jeżeli można nazwać to rozmową, przynosząc projekt uchwały i zaskakując wspólników. Jak widać, nie znane mu jest słowo partnerstwo i dialog. Sądzę że lata pracy i doświadczenie w LIKWIDOWANIU, przekłada się na sposób sprawowania władzy. Pozostali wspólnicy pokazali klasę. A co z klasą naszego wlodarza?.
Lola
Lola 04.10.2019, 22:22
Meteorytyka niewiedzy - mógł wykonać ruch, obywatelu czytać !!! i uczyć się po nocach !!! , potem pisać ! Jaki ruch , kiedy walne przegłosowało, jesteś naiwny czy ..... , pajacować każdy może ale lepiej zażądaj dokumentu kiedy pisemnie zarząd spółki wystąpił do KRS . Może jednak idź pobiegać i kup sobie żelu na fryzurę aby jutro ładnie wyglądać
olek
olek 04.10.2019, 08:49
NTV usuwa niewygodne komentarze.
Dlatego mam was w nosie. Podniecajcie się, narzekajcie i szczekajcie.
Towarzystwo wzajemnej adoracji od siedmiu boleści...
Antoni
Antoni 03.10.2019, 23:12
Bartek to swiadczy o klasie burmistrza, która się nie wymądrza , że na wszystkim się zna . Znam takiego jednego handzla który na wszystkim sie zna i widac do czego doprowadził Nowy Sacz, ze wszyscy sie z nas smieją w Polsce.
Jerzy
Jerzy 04.10.2019, 09:05
Śmieją to się z rycerzyka pod zamkiem , drogi Antoni
Antoni
Antoni 03.10.2019, 23:07
handzel patrz i sie ucz jak prowadzi sie dialog. To co wyprawiasz to wstyd przynosi nowosadeczanom. Nastepna twoja klęska o braku kompetencji, mam na mysli wywiad w NTV gdzie wstyd było patrzec jakiego nieuka mamy prezydenta. Od prezesa dowiedziałeś sie kiedy stracilismy większość udziałów o czym nie miałeś pojęcia , bo dla ciebie wazniejsze jest niszczenie ludzi.
S.S.
S.S. 03.10.2019, 23:06
NTV proszę usuwać wszystkie komentarze, które są niewygodne dla wójtów.
ewre
ewre 03.10.2019, 22:52
To się Handzel znowu popisał! Wstyd!
Bartek
Bartek 03.10.2019, 21:34
Fajni ci nasi wójtowie, muszą poczytać żeby zrozumieć projekt uchwały , fajni tacy , a może ktoś napisze ile w Korzennej i Starym mają spółek komunalnych. Może nie za bardzo się orientują bo tylko banały kilkakrotnie powtarzają, ani się nie zająknęli o potrzebie obniżenia kosztów ale jeśli w życiu nigdy nie pracowali tylko posadki urzędnicze zmieniali to i o gospodarce mają pojęcie jak niemowlę o astronomii.

POWRÓT DOPŁATY
POWRÓT DOPŁATY 03.10.2019, 21:17
wyjaśniono, powiedziano, zrozumiano.
ale czy wszyscy zrozumieli?. krasnoludek nie może odróżnić pieniędzy spółki od pieniędzy gminy. ha, ha, ha. Dziękuję za wyjaśnienie wodociągom o co w tym wszystkim chodzi. .Zrozumiałam, że nasza woda wcale nie jest najdroższa jak nam wmawia wódz.Działajcie wspólnicy nadal dla dobra SĄDECKICH WODOCIĄGÓW. Mam nadzieję, że na najbliżej sesji rady miasta, jednak będzie podjęta uchwała o POWROCIE DOPŁĄT DO WODY DLA MIESZKAŃCÓW NOWEGO SĄCZA. , TAK JAK TO MAJĄ POZOSTAŁE GMINY.
NIECH WRESZCIE SIĘ SKOŃCZY TA HANDLOWSKA SZOPKA.!!!!!!!!!!!!
sąsiadka
sąsiadka 03.10.2019, 21:20
czemu robisz tyle hałasu jak wodę ciągniesz ze studni , a co robisz ze ściekami ? napisać ?
Kaziu
Kaziu 03.10.2019, 21:15
Jean Paul Dzisiaj, 18:30
Sprostowanie nieprawdziwych informacji
W związku z publikacją nieprawdziwych informacji na stronie internetowej jednej z sądeckich telewizji informujemy, że Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników, na którym dokonano podwyższenia kapitału zakładowego Spółki, zmiany umowy Spółki i uchwalenia tekstu jednolitego Spółki, odbyło się 18 października 2018 roku.

Podczas rozmowy z prezydentem Ludomirem Handzlem, Pani Redaktor stwierdziła, że Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników w sprawie podwyższenia kapitału Sądeckich Wodociągów, odbyło się w grudniu 2018 roku. W wyniku takiego działania, mieszkańcy Miasta Nowego Sącza, zostali wprowadzeniu w błąd.

Na przewodniczącego Zgromadzenia wybrano jednogłośnie Pana Ryszarda Aleksandra Nowaka (ówczesnego prezydenta Miasta Nowego Sącza).

Poniżej skan pierwszych stron protokołu z Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników z dnia 18.10.2018r.
Joanna Nogal - Gromala
Joanna Nogal - Gromala 04.10.2019, 12:23
Szanowny Panie.
Audycja jest dostępna na naszej stronie. Proszę o znalezienie fragmentu rozmowy, w którym padły cytowane przez pana słowa. Zanim zacznie Pan komentować proszę sprawdzić zasłyszane lub przeczytane informacje, ponieważ to co Pan robi jest zwykłym pomówieniem.
Pozdrawiam.
Ula
Ula 06.10.2019, 19:24
Sprzedali w kwietniu 2018, potwierdzili na walnym w październiku 2018, a co się stało grudniu 2018 drodzy informatorzy ?
poparcie
poparcie 05.10.2019, 15:34
BRAWO PANI REDAKTOR. !!!!!
Kazik
Kazik 03.10.2019, 20:53
Jean Paul Dzisiaj, 18:30
Sprostowanie nieprawdziwych informacji
W związku z publikacją nieprawdziwych informacji na stronie internetowej jednej z sądeckich telewizji informujemy, że Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników, na którym dokonano podwyższenia kapitału zakładowego Spółki, zmiany umowy Spółki i uchwalenia tekstu jednolitego Spółki, odbyło się 18 października 2018 roku.

Podczas rozmowy z prezydentem Ludomirem Handzlem, Pani Redaktor stwierdziła, że Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników w sprawie podwyższenia kapitału Sądeckich Wodociągów, odbyło się w grudniu 2018 roku. W wyniku takiego działania, mieszkańcy Miasta Nowego Sącza, zostali wprowadzeniu w błąd.

Na przewodniczącego Zgromadzenia wybrano jednogłośnie Pana Ryszarda Aleksandra Nowaka (ówczesnego prezydenta Miasta Nowego Sącza).

Poniżej skan pierwszych stron protokołu z Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników z dnia 18.10.2018r.

Pozostałe