Rozmowa Dnia - Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel

  • 30.09.2019, 21:00 (aktualizacja 01.10.2019, 14:12)
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_09_30_handzel_rd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej TV Sądeckiej jest Prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Rozmowa Dnia jest częścią poniedziałkowego bloku programowego Naszej Telewizji Sądeckiej (kanał 140 operatora Vectra).

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (67)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jean Paul
Jean Paul 09.10.2019, 13:22
Uwaga! w dyskusji na tym forum uczestniczy osoba podpisująca się fałszywie nickiem Jean Paul występująca w obronie p.Handzla.
Moim jedynym komentarzem pod wywiadem był tylko ten "Gratulacje dla Pani Redaktor.
Trzeba przyznać, że zapewne dużo się od Pani "nasz" włodarz dowiedział ale i podszkolił np. w zakresie spółek prawa handlowego.
Oj coś mi się wydaję "panie prezydencie" , że sam PR już nie wystarczy.Król jest nagi. " .Jako pierwszy użyłem takiego nicka- łatwo sprawdzić. Kilkakrotnie podpisywałem się nim pod innymi tekstami. Jak widzicie u popleczników p.Handzla występują cechy charakterystyczne w jego środowisku: tchórzostwo, manipulacja, bezczelność. Czyżby w kolejnym ratuszu zagnieździła się "farma troli"?
Jean Paul - prawdziwy.
Ps. a swoją drogą niebywała ostrożność chować się za podwójną zasłoną.
keisyr
keisyr 09.10.2019, 18:34
Uwaga! w dyskusji na tym forum uczestniczy osoba podpisująca się fałszywie nickiem keisyr występująca w obronie Handzla.
Keisyr jest tylko jeden, to zwolennik prawa I sprawiedliwości, a przeciwnik największego szkodnika Nowego Sącza czyli Handzla
Jak widzicie w Ratuszu w Nowym Sączu u Handzla zagnieździła się "farma troli"
keisyr - prawdziwy.
jasnowidz
jasnowidz 06.10.2019, 21:28
Byle do wiosny. I koniec tej władzy
jacek
jacek 04.10.2019, 15:32
handzel chce zrobic to co w innych spolkach czyli dać swoich znajomych na stanowisko prezesa i podnieść cene za wode tak zrobiono w MPEC SWOI LUDZIE I PODNIESIONO OGRZEWANIE .BZDURY handzel pleciesz
zawiedziona na maxa
zawiedziona na maxa 04.10.2019, 09:11
Jean Paul broni jak może Handzla cytując to co napisał na swojej stronie ratusz. Nie ma co bronić kiepskiego wywiadu kiepskiego prezydenta. Ten prezydent nie ma orientacji w podstawowych sprawach miasta i to jest smutna prawda o tym o nim. Najlepiej mu idzie chrzanienie o poprzednikach ale to już nudne jak flaki z olejem i daleko na tym nie zajedzie. Chcieliśmy takiego prezydenta to mamy, chociaż tak w kampanii bałamucił że dzisiaj możemy ten nasz kiepski wybór usprawiedliwiać tym że nie wiedziały gały kogo i co naprawdę wybierały.
Jean Paul
Jean Paul 03.10.2019, 18:30
Sprostowanie nieprawdziwych informacji
W związku z publikacją nieprawdziwych informacji na stronie internetowej jednej z sądeckich telewizji informujemy, że Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników, na którym dokonano podwyższenia kapitału zakładowego Spółki, zmiany umowy Spółki i uchwalenia tekstu jednolitego Spółki, odbyło się 18 października 2018 roku.

Podczas rozmowy z prezydentem Ludomirem Handzlem, Pani Redaktor stwierdziła, że Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników w sprawie podwyższenia kapitału Sądeckich Wodociągów, odbyło się w grudniu 2018 roku. W wyniku takiego działania, mieszkańcy Miasta Nowego Sącza, zostali wprowadzeniu w błąd.

Na przewodniczącego Zgromadzenia wybrano jednogłośnie Pana Ryszarda Aleksandra Nowaka (ówczesnego prezydenta Miasta Nowego Sącza).

Poniżej skan pierwszych stron protokołu z Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników z dnia 18.10.2018r.

Anty
Anty 07.10.2019, 07:48
Oglądałem ten wywiad po wpisie prowadzącej pod inną wiadomością. Tv powinna konkurs ogłosić podobnie jak ratusz. Znajdź w wywiadzie zdanie, cytowane przez Ratusz. Cenne nagrody czekają. Szukajcie
Andrzej
Andrzej 03.10.2019, 20:10
Jean Paul, fakty są takie, że Nowy Sącz utracił pakiet większościowy dopiero 20 grudnia 2018 r (odsyłam do konferencji z sądeckich wodociągów). Dopiero wtedy nastąpił wpis do KRS. Do tego czasu prezydent mógł w różny sposób zadziałać, czemu tego nie zrobił a pierwszy kontakt z zarządem wodociągów z jego strony był dopiero 9 stycznia 2019???? To pytanie do LH. I jakie rozpowszechnianie nieprawdy? Dlaczego w trakcie rozmowy sam tego nie wyjaśnił??? Jego zaskoczenie i niewiedza BEZCENNE!!!
Janko Muzykant
Janko Muzykant 03.10.2019, 21:14
Jędruś ignorant z ciebie ogromny, wiem że większość dnia spędzasz na siłowni więc nie wiesz o czym piszesz i jesteś plasteliną do modelowania ale jeśli miałbyś odwagę to zażądaj od nowego prezesa informacji , kto, kiedy na podstawie notarialnego protokołu zgromadzenia wspólników wystosował pismo do KRS o dokonanie zmian. Jak już się dowiesz , przeproś , napisz, że byłeś manipulowany grą ciała nowego prezesa i straciłeś do niego zaufanie.
Mocart
Mocart 04.10.2019, 06:51
Janko tylko jaki to ma związek przyczynowo skutków z utratą udziałów lub temu, że można było ta chwile odciągnąć?
Paul
Paul 03.10.2019, 19:40
@Jean Paul dlaczego prezydent nie udzielił tego sprostowania podczas wywiadu?
Władysław
Władysław 03.10.2019, 11:19
Bardzo łatwo jest oceniać Pana Prezydenta Ludomira Handzla, przez pryzmat informacji przedstawionej przez Panią Redaktor. Jednak, czy ktoś z komentujących tutaj osób poczynił starania by sprawdzić rzetelność przekazywanych przez Panią Redaktor informacji? Wygląda na to, że nie. No ale czego można się spodziewać po NTV (NowakTV). Pożyjemy, zobaczymy, a prawda zawsze się obroni sama.

(ale aktywność PIS-owskich trolli niespodziewanie wysoka :)
cha cha
cha cha 07.10.2019, 12:00
no, a trolli czerpiących profity z nowej ratuszowej władzy jeszcze większa. Jak ta Nowak TV taka lojalna wobec kogoś kto już dziś nikt jest nikim, to tylko życzyć obecnemu prezydentowi, żeby całe medialne towarzystwo ze słowem "dobre" w nazwie też pozostało takie lojalne jak już prezydentem nie będzie.
Do Władysława
Do Władysława 03.10.2019, 16:07
Informacja na ten temat była powszechnie dostępna . Osoby zainteresowane tym co się w Sączu dzieje o tym wiedzą .
Ponadto podczas sesji R.M. radny o tym mówił cytuje "Pan Prezydencie mógł przejąć kontrole nad sądeckimi wodociągami tylko Pan tego nie zrobił ,Pan nie chciał ".
Więc co Pan ma na myśli mówiąc o sprawdzaniu ?
Kazek
Kazek 03.10.2019, 18:33
Władek mówisz o tym radnym który przy rozpatrywanie kontroli oświaty za lata 2015 do 2018 pytał, czy te pieniądze zostały skonsumowane ? Pytał niedoszły prezydent w roku 2019 czy pieniądze 15-18 zostały skonsumowane. Brawo WSB-NLU.
Kross
Kross 03.10.2019, 12:31
Odezwał się ludomirek
fun
fun 03.10.2019, 11:53
Jak to mówią ,,kto mieczem wojuje od miecza ginie" Więc nie ma się czemu dziwidź takie czasy.
Kazek
Kazek 02.10.2019, 22:07
To jednak za rządów prezydenta Handzla Nowy Sącz utracił większość udziałów w Sądeckich Wodociągach. Źle to dla prezydenta Handzla wygląda bo już nie da się wmawiać ludziom że to prezydent Nowak jest winny utraty większości udziałów. To już sprawa prezydenta Handzla.
ja
ja 03.10.2019, 11:18
A tak bujał, bujał, bujał i bujał. Pytam się czy jest jakaś odpowiedzialność funkcjonariusza publicznego za oszustwo ?
Szarkowicz W
Szarkowicz W 02.10.2019, 21:38
Brawo Panie Prezydencie, pyskacze są nieuprzejmi i niekulturalni, tak mają i tak im zostanie.
Kiepski
Kiepski 02.10.2019, 21:23
A właściwie to dlaczego prezydent wniósł uchwałę w sprawie ikwidacji dopłat do cen wody? Nie rozumiem takiego sposobu zarządzania. Boleśnie odczujemy zmianę władzy na lepsza............
keisyr
keisyr 02.10.2019, 20:57
Pani Redaktor udowodniła że Handzel jest bezwartościowy !
Gratulacje dla Pani Redaktor za profesjonalizm !
rysiek
rysiek 03.10.2019, 00:59
A mi udowodniła, że sama jest bezwartościowa, widzisz, punkt widzenia zależny od punktu siedzenia. Gratulacje dla Prezydenta za profesjonalizm.
misiek
misiek 03.10.2019, 10:46
rysiek, to ty chyba siedzisz u podnóżka Handzla
Antoni
Antoni 02.10.2019, 20:29
handzel wygladał jak bezradne dziecko. Strasznie nieudolny ten prezydencik on co najwyzej to może byc odzwiernym w ratuszu a nie prezydentem miasta. Redaktorka obnazyła jego brak kompetencji. Tylko referendum może odwrócic upadek miasta przez to niekompetentne towarzystwo handzla.
Widać jak na dłoni , że brak komunikacji w ratuszu nie wie co robi bochenek , nie wie jak głosuje oddelegowany urzednik na spotkanie do sądeckich wodociągów, który głosował za stawką za wodę i ścieki. Tak sie bawi towarzystwo handzla miastem.
fery
fery 02.10.2019, 19:39
Panie Handzel czemu dopuścił pan do utraty kontroli na SW i jeszcze odebrał dopłaty do wody. Dla kogo pan tak naprawdę pracuje, proszę powiedzieć. Mam nadzieję, że nastąpi to już niedługo i ludzie się dowiedzą.
ja
ja 02.10.2019, 22:14
Przecież to likwidator.
keisyr
keisyr 02.10.2019, 18:56
Pani Przewodnicząca Mularczyk
Pan Przewodniczący Kądziołka

Proszę nie dopuścić do likwidacji sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Kunegundy-Grodzka w Nowym Sączu
Handzel chce zlikwidować sygnalizację I wybudować w tym miejscu ciasne rondo o jednym pasie ruchu ! Ciasne rondo w tym miejscu to korki i utrata płynności w ruchu. Handzel chce zastąpić sygnalizację świetlna rondem bo Handzla nie stać nawet na żarowki do sygnalizatorów.

Pani Przewodnicząca Mularczyk
Pan Przewodniczący Kądziołka

Proszę wreszcie usunąć Handzla z Ratusza. Handzel to dziad bez pieniędzy dla miasta. Handzel to człowiek szkodzący miastu. Handzel w Ratuszu to upadek Nowego Sącza. Usunięcia Handzla chce prawie cały Nowy Sącz ! Proszę również rozpędzić mafię Handzla tzw. KN na cztery wiatry, najlepiej na wieś do Chełmca.

Pani Redaktor prowadząca wywiad z Handzlem była super !!!
Pani Redaktor wykazała że Handzel to pozbawiony wykształcenia i kompetencji człowiek należący do niskiej warstwy społecznej, zwanej tez plebsem !


Jean Paul
Jean Paul 02.10.2019, 15:23
Gratulacje dla Pani Redaktor.
Trzeba przyznać, że zapewne dużo się od Pani "nasz" włodarz dowiedział ale i podszkolił np. w zakresie spółek prawa handlowego.
Oj coś mi się wydaję "panie prezydencie" , że sam PR już nie wystarczy.Król jest nagi.
mieszkaniec
mieszkaniec 02.10.2019, 14:18
Pani prowadząca strasznie manipuluje, domniemania, przypuszczenia, półprawdy itp byle przeforsować swoją tezę.
Ciekawy
Ciekawy 02.10.2019, 20:19
Ciekawe jaka jest wieczorową porą i jak manipuluje manipulatorem?
erqwa
erqwa 02.10.2019, 10:56
Dobre to- to krasnoLudek ,"Ciepieoczko", mu się mruga
, czy to kłamstwo, czy tik taki co pojawia się gdy kłamie,
czy wypełnia swe zadanie ,żeby jemu lepiej było,
się kolesiom lepiej żyło? -Poprawione
Andrzej
Andrzej 02.10.2019, 13:44
Pozdrawiam Panie Jerzy.
Albin
Albin 02.10.2019, 10:19
Ale siara ta gadanina Handzla. GSM miałaby kupować udziały w Wodociągach? To spółdzielnia jest taka bogata i ma takie zyski że może szastać forsą na żądanie Handzla? To niech obniży opłaty bo są bardzo wysokie.
erqwa
erqwa 02.10.2019, 09:22
Dobre to- to krasnoLudek ,"Ciepieoczko", mu się mruga
, czy to kłamstwo, czy tik taki co pojawia się gdy kłamie,
czy wypełnia swe zadanie ,żeby jemu było lepiej,
się kolesiom lepiej żyło?
Tom
Tom 02.10.2019, 08:18
Ktory z kn podpisal się jako mieszkaniec właśnie Tylko mieszkaniec placacy wiecej za media i nic więcej.....
Urzednik