Konferencja prasowa Jakuba Bocheńskiego - kandydata do Sejmu z listy Lewica

  • 26.09.2019, 13:33
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_09_25_konferencja_prasowa_lewicy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
/konferencja prasowa odbyła się 25 września/

/konferencja prasowa odbyła się 25 września/

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamieszkujący w n. s.
Zamieszkujący w n. s. 26.09.2019, 14:37
Młody człowieku, który z tego co wiadomo nie zamieszkujesz w Nowym Sączu, co Ci wiadomo o tym. Wchodzisz pomiędzy chlebus a zakaske. Chcesz się wypromować na sadeckiej wodzie. Wstyd. Bardzo mnie zainteresowało twoje zdjęcie w innych mediach, na rynku maslanyn na tle butelek jak mnie oczy nie mylą z procentami. Czyzby chodziło o wodę ognista,? Jeżeli tak to jestem za. Ale jeżeli o inna to mam propozycję nie kopiuj rzeczy i rób sobie propagandy wyborczej. Jesteś młody a już tak bezcz....... Gdybyś mieszkał w naszym mieście to wiedzialbys jakie są prawdziwe problemy do załatwienia.
Tereska
Tereska 28.09.2019, 07:57
ale bardzo się rozwija, był w platformie, potem poszedł do Palikota, teraz szuka szansy na lewicy, jest nadzieja , że za przykładem radnego Kądziołki z PSL trafi do Pis, ot takie młodzież ma polityczne kręgosłupy ale jacy z siebie zadowoleni i dumni.

Pozostałe