W Obiektywie

  • 20.09.2019, 20:23 (aktualizacja 22.09.2019, 19:54)
  • red.
2019_09_20_konferencja_prasowa_w_ratuszu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni Klubu Radnych PiS - Wybieram Nowy Sącz apelują do prezydenta Ludomira Handzla o przyjęcie projektu uchwały, która przywróci mieszkańcom Nowego Sącza dopłaty do wody i ścieków.

/konferencja prasowa/

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 24.09.2019, 22:48
Trzeba być bezczelnym, mają w radzie większość, nie głosowali przeciw , a teraz udają inteligentów, co dziwne znowu radni z Dabrówki którzy chcą wybudować na swoim osiedlu dom kultury i koniecznie scenę aby mogli występować ? ej mało to poważne towarzystwo.
Karolina Sz
Karolina Sz 24.09.2019, 12:34
Radni Klubu Radnych PiS - Wybieram Nowy Sącz apelują do prezydenta Ludomira Handzla o przyjęcie projektu uchwały, która przywróci mieszkańcom Nowego Sącza dopłaty do wody i ścieków. Kompletny brak kompetencji apelujących - apel do prezydenta o przyjęcie uchwały ? drodzy radni, projekty uchwał przyjmuje w drodze głosowania rada miasta , nie prezydent. Pani Iwono,Tereso i wasi Koledzy, proszę Was już rok mija, ogarnijcie się.
sadeczanin
sadeczanin 24.09.2019, 14:47
Jak widać nie są Karolinie Sz zasady głosowań w RM. Proszę się douczyc a nie wprowadzać chaos projekt był prezydenta o zabranie dopłat do wody. Teraz też do niego należy ruch. Ale podejrzewam że się nie doczekamy taki mamy klimat.
Karolina Sz
Karolina Sz 24.09.2019, 18:00
Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem nie upoważnia do pisania banialuków . Przeczytaj tytułu i posłuchaj co obywatele mówią na konferencji. Na kompromitację zakrawa brak podstawowej wiedzy i do tego twojego kłamstwa. Jeśli mają projekt to niech składają i głosują obywatelu komentatorze, a nie uciekają z głosowań .
błazny
błazny 23.09.2019, 13:51
Cyrk i szopka w wykonaniu oszołomów z PSL, PO i lewizny po Nowaku.
Zenon
Zenon 24.09.2019, 21:00
"Las codziennie się zmniejszał, ale drzewa z uporem glosowały na siekierę bo miała uchwyt z drewna"
Teresa D
Teresa D 22.09.2019, 21:52
W ramach dostępu do informacji publicznej : co Michał Kądziołka Forum młodych ludowców , miał do powiedzenia na temat zmiany partii jak rękawiczki i 114 lat trwania przy jednym programie : https://www.youtube.com/watch?…
Oceńcie Państwo z czym mamy do czynienia.
keisyr
keisyr 22.09.2019, 21:38
Wszyscy pamiętają jak Handzel w kampanii wyborczej wymachiwał przed kamerami książeczką mieszkaniową I obiecywał drastyczną obniżkę dostawy ciepła, odbioru śmieci i ścieków, dostawy wody !
Dzisiaj za to oszustwo trzeba usunąć Handzla z Ratusza I doprowadzić go do prokuratora !!!
Zenon
Zenon 24.09.2019, 20:53
I jak to w internecie krąży mem. prezydent Handzel mowi: "Przez 12 lat wmawiano nam, że się nie da. Teraz my mowimy ze sie da. Po 12 latach podnosimy cene wody" hahahahahaha a prezydent Bochenek co?? uciekl z gminy Chelmiec a wlasnie teraz Stawiarski byl w programie "Panstwo w Panstwie" i bardziej zblaznic sie nie dal.. Samowolki budowlane i drogi bez projektow bez zezwolen ktore zostaly zamkniete i kij jeden wie co oni tam jeszcze nawywijali... i jak dzialali bezprawnie.
Tamara Wa
Tamara Wa 22.09.2019, 21:20
12 min , 30 sek ..... kategorycznie tutaj jesteśmy przeciwni tym dopłatom które zostały odebrane mieszkańcom miasta Nowego Sącza ..... a co temu młodzieńcowi chodzi ? Jeśli jak mówi jest przeciwny dopłatom to o czym mówi ? tak teraz w szkołach uczą dzieci ?
Zenon
Zenon 24.09.2019, 20:57
Przejezyczenie. SA PRZECIWNI TEMU ZE DOPLATY ZOSTALY ZABRANE. Tobie sie nie zdarzylo pomylic? przejezyczyc? Jak ktos jest za Handzlem to slyszy co chce slyszec.... Idziecie za nim jak stado baranow.. Zabral wam doplaty do wody i przekazal niby na ratowanie Novej gdzie te pieniadze i tak nie wystarcza i od nowego roku bedziecie miec drozsze smieci. Czyli cieplo, woda i smieci :P hhahaha gratuluje wyboru hahahahahahahahahahahahahahaha
Aśka
Aśka 24.09.2019, 22:44
a, ty co ? prorok czy co ?
Grześ
Grześ 22.09.2019, 20:20
To dlaczego się wstrzymali jak ustawa była poddana do głosowania?
Teresa
Teresa 22.09.2019, 20:10
Teatr czy teatrzyk, patrzmy kto mieszczan reprezentuje.
mieszkaniec
mieszkaniec 22.09.2019, 19:59
brawo

Pozostałe