Rozmowa Dnia

  • 20.09.2019, 09:09
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_09_18_rd_k_gluc.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia jest wiceprzewodniczący Rady Miasta Nowego Sącza Krzysztof Głuc.

Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. likwidacja SOIK, połączenie klubów PiS i Wybieram Nowy Sącz w Radzie Miasta oraz cofnięcie dopłat dla mieszkańców do wody i ścieków. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 24.09.2019, 11:57
https://www.youtube.com/watch?…
miss
miss 22.09.2019, 01:05
Panie Prezydencie Nowak wróć!
keisyr
keisyr 22.09.2019, 11:33
Tak Prezydencie Nowak wróć ! Doprowadzimy Ciebie do prokuratury za ciasne ronda w Nowym Sączu przy Galerii Trzy Korony I po obu stronach mostu heleńskiego, ktore zatkały Nowy Sącz !
Panie Prezydencie Nowak wróć ! Doprowadzimy Ciebie do prokuratury za brak sygnalizacji świetlnych w Nowym Sączu dających przejazd !
Panie Prezydencie Nowak wróć ! Doprowadzimy Ciebie do prokuratury za kłamstwo o budowie ekstraklasowego stadionu Sandzecji i przepuszczanie publicznych pieniędzy na wynajem stadionu w Niecieczy !
Panie Prezydencie Nowak wróć ! Doprowadzimy Ciebie do prokuratury za kłamstwo o Węgierskiej bis !
Panie Prezydencie Nowak wróć ! Doprowadzimy Ciebie do prokuratury za zabijanie komunikacji miejskiej w Nowym Sączu !
Jareczko
Jareczko 21.09.2019, 15:48
https://www.youtube.com/watch?… , może Pan skomentuje kolegę, może sprzedaż udziałów wodociągów, może ujawnione audyty, przepraszam zapomniałem kto Pana wystawił ....
woda
woda 21.09.2019, 15:05
Czy to nie ten koleś był wiceprezesem sądeckich wodociągów i to on z Nowakiem stoi za podwyżką cen wody na 16 zł i żeby ukryć oszustwo wymyślili dopłaty z pieniędzy sądeczan? A w Tarnowie mają wodę po 9 zł.
Eryk
Eryk 21.09.2019, 11:55
Ale to mowa trawa, robi miny, zaciąga powietrze, cedzi słowa z których nic nie wynika, żaden konkret, wodolejstwo. Czy prowadził kiedykolwiek swój interes, prywatny zakład lub firmę, ciężko by było pozyskać klienta, dlaczego w radzie nie ma ludzi przedsiębiorczych , kompetentnych, osiągających sukcesy w gospodarce, smutni goście miasta nie rozwiną.
Ewa
Ewa 21.09.2019, 10:26
Rzeczywiście inteligentny gość, popierany przez R. Nowaka
Dodatkowo popiera go SARR o którym ostatnio glosno
Zibor
Zibor 20.09.2019, 22:16
Artur 28.06.2019, 18:32
Odnosząc się do faktów - jakoby przerwanie sesji nastąpiło na podstawie § 39.1 Statutu, wskazać należy, że podstawę prawną przerwania sesji stanowi § 28 Statutu, Panie Głuc i Czernecki !!! Z kolei błędnie podany we wniosku radnego Głuca § 39 ust.1 Statutu, dotyczy obowiązku przewodniczącego obrad w zakresie udzielania głosu radnym w sprawie wniosków formalnych, z czego §39 ust.1 pkt 2 odnosi się do wniosku formalnego w sprawie przerwania sesji, panowie radni !!! Z podanych przyczyn, panie radny Głuc, przepis ten nie mógł stanowić samodzielnej podstawy do procedowania wniosku o przerwanie sesji. W związku powyższym, wniosek radnego Głuca, był błędny i jako taki nie powinien być poddany pod głosowanie przez prezydium rady !!
Możliwości wznowienia obrad Rady Miasta przed terminem 2 lipca 2019 r. była oczywista i nie wiem po co radny Czernecki dzwonił do Krakowa ??? Musieli mieć niezły UBAW !!!
Skoro, koniecznym okazało się podjęcie znajdujących się w porządku obrad uchwał przed w/w terminem, oczywistym stała się konieczność wyznaczenia terminu wcześniejszego.
Tak się panowie radni Głuc i Czernecki sprawy mają. Zatem jak wyglądają wasze telewizyjne wystąpienia w zetknięciu z faktami ? wprowadzały w błąd opinię publiczną z wykorzystaniem NTV ? no jak Panowie ?
Uwagi : 1.Nie można było zwołać nowej sesji, tym bardziej nadzwyczajnej w trakcie trwania sesji rozpoczętej w dniu 18.06.2019. 2. Nie zwołał radny Czernecki Sesji nadzwyczajnej. 3. W dniu 27.06.2019r kontynuowano sesję rozpoczętą 18.06.2019r na której nie było radnego który z powodu nieznajomości Statutu, błędnie złożył wniosek o przerwę w sesji czym spowodował zamieszanie.
Prośby : p.radnemu Głucowi zalecam więcej pokory w wystąpieniach publicznych, udaje Pan pewnego siebie, a tymczasem to tylko poza. Musi się Pan jeszcze wiele, wiele uczyć. Jak Pan będzie jeszcze kiedykolwiek składał wniosek o przerwę to proszę do mikrofonu zadać grzeczne pytanie, czy planowana przez Pana przerwa nie będzie miała wpływu na budżet i funkcjonowanie miasta - tak postępują dżentelmeni !
Pana radnego Czerneckiego, który mimo zapowiedzi w NTV, nie zwołał sesji nadzwyczajnej i który mimo zapowiedzi w NTV, że nie ma możliwości kontynuowania sesji z 18.06.2019r , a jednak ją kontynuował w dniu 27.06.2019r, proszę aby nigdy więcej w telewizji nie CYGANIŁ opinii publicznej !

Pozdrowienia dla Panów Radnych.
keisyr
keisyr 21.09.2019, 12:10
Nie szkoda Ci czasu na pierdoły ? Za ten czas mógłbyś posprzątać fragment Nowego Sącza !!!
gluc
gluc 21.09.2019, 17:34
Albo pomóc żonie, pobyć z dziećmi lub wnukami.
rob
rob 20.09.2019, 22:05
inteligentny gość,a to,że popieral go Nowak,to jego zaleta!
Jarek
Jarek 20.09.2019, 21:43
K.Głuc = układ R.Nowak
Zenon
Zenon 20.09.2019, 21:37
Oj zarozumiały ten pan, jeśli pamiętam to wskazał go Nowak i jest w radzie chyba pierwszy raz ale nosi się jak paw. Przecież pracował w wodociągach i klaskał jak sprzedawano udziały, a teraz we wszystkim przeszkadza prezydentowi.
keisyr
keisyr 20.09.2019, 20:49
Panie Głuc,
Odsuńcie Handzla od wszelkich inwestycji w Nowym Saczu !
Handzel to dziad bez pieniędzy ! On chce zamieniać szerokie kilkupasmowe skrzyżowania z sygnalizacją swietlną na ciasne o jednym pasie ronda !
pytanie
pytanie 20.09.2019, 16:10
Kto ro jest?
keisyr
keisyr 20.09.2019, 13:12
Panie Głuc, trzy sprawy:
- przestańcie się wygłupiać z tym ugrupowaniem "Wybieram Nowy Sącz" i przystąpcie wszyscy do PiS
- proszę zablokować budowę ronda Kunegundy-Grodzka w Nowym Sączu. Tam nie ma miejsca na rondo. Będzie tak jak z ciasnym (o jednym pasieruchu) rondem przy Galerii Trzy Korony, które zablokowało samochodami tę część miasta. Handzel to dziad bez pieniędzy dla miasta, jego nie stać nawet na żarowki w sygnalizatorach świetlnych. Stąd Handzel che zbudować ciasne rondo
- usuńcie wreszcie tego Handzla z Ratusza. To dziad bez pieniędzy. Nie pozwólcie Handzlowi budować Parku Strzeleckiego z amfiteatrem w Nowym Saczu. Handzel nie ma pieniędzy i chce budować mały obiekt niezgodny z pierwotnym założeniem. Park Strzelecki z duzym amfiteatrem będzie budowała Pani Prezydent Mularczyk z PiS !
głucu
głucu 21.09.2019, 17:36