Śmieciowy problem w gminach. Nova przestała odbierać odpady

  • 19.09.2019, 20:04 (aktualizacja 19.09.2019, 20:12)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2019_09_19_smieci_stary_sacz.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zalegające na ulicach worki że śmieciami to problem wielu polskich gmin. Nie inaczej jest na Sądecczyźnie. Po Chełmcu przyszedł czas na Stary Sącz. I tu mieszkańcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Firma odbierająca od nich odpady nie może już korzystać z należącego do spółki Nova składowiska odpadów.

Niestety jest ono jedyne na Sądecczyźnie. 

Nasza Telewizja Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kasia
Kasia 22.09.2019, 09:07
Znowu handzel dziala
keisyr
keisyr 20.09.2019, 12:13
Wójcie Stawiarski przyjacielu Handzla, worki na plecy I sam wywoź śmieci z tej wsi !!!
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 20.09.2019, 09:14
Jeżeli chcemy spokoju, porządku i rozwoju na Sądecczyźnie, to włodarze miast i gmin muszą uznawać racjonalne (choć nieformalne) przywództwo Prezydenta Nowego Sącz (kimkolwiek jest). Im wcześniej to zrozumieją tym lepiej dla mieszkańców tej pięknej krainy... Dziś w czasach rządu pieniądza "w te klocki" zwłaszcza z Handzlem nie wygrają... Ma ktoś wątpliwości?
sralimuchybedziewiosna
sralimuchybedziewiosna 20.09.2019, 18:46
Tylko, że Handzel pieniędzy nie ma. I ich nie będzie miał, ani w Krakowie, ani w Warszawie null, zero
piedolicieHipolicie
piedolicieHipolicie 20.09.2019, 20:56
Ale pieniadze sa...i to Handlowi wystarczy.
Niezadowolony
Niezadowolony 20.09.2019, 02:46
Nie oddacie wodociagow to zasypia Was smieci.Oddacie wodociagi to i smieci podrozeja a i woda nie bedzie tania.No sory,taki mamy klimat a ja "wielki reformator,Handzel Pierwszy" i tak dopne swego.Takiego zwasnionego spoleczenstwa Nowego Sacza , obrazajacych sie nawzajem, takich ukladzikow,zaleznosci, du....wchodzenia, pokazywania kto "lepszy", nie widzialem od bardzo dawna,A troche lat mam.Nie, nigdy nie bylem na kierowniczym stanowisku, ratusz znam tylko z zewnatrz.To niech ktos mi wytlumaczy o co chodzi w tym miescie.Ludzie mowili ze "poprzednicy" byli zli bo...uklady,powiazania,biznesy.No to czekam,czytam...nic.Policja nie aresztuje,CBA,CBS nie przyjezdza.Ale co mnie to sadeczanina k...wa obchodzi!!!Mialo byc lepiej, szybciej, taniej,weselej....A jak jest?Drozej,za darmo to wiecie co...cieplo do gory,woda do gory,smieci pewnie tez, klotnie spory, ten nowy prezydent obiecywal cuda ,cud bedzie jak cokolwiek bedzie,syn wyjechal za granice bo powiedzial ze w takim syfie za darmo robil nie bedzie....O co w tym wszystkim chodzi?Ludzie,radni,dziennikarze,politycy(no tutaj to przesadzilem) opamietajcie sie!Dajcie ludziom zyc ,kilka lat minie przyjdzie nowy prezydent,nowi radni i co od nowa?A my szaraki,placimy i placzemy.Albo rozgonic to cale "towarzystwo"albo...nie wiem.Chwalic Handzla nie bede bo i nie mam za co,poprzedniej wladzy bronil tez nie bede bo nie wiem przed kim.Konkluzja:Nie jestem zadowolony!!!Wiem na kogo glosowal juz nie bede.Takie moje prawo.Tylko co mi z tego?...
Anarchista
Anarchista 20.09.2019, 08:20
Witamy w drużynie - Anarchista.
Antek
Antek 19.09.2019, 22:14
zarzucali poprzedniemu zarządowi , że jezdzili po świecie a co sami robia firma rzekomo bankrutuje a zarząd sie bawi a handzelek cały czas mówi o oszczędnościach jest po prostu śmieszny .
Handzel to taka wsza chce , jak przerznął w wodociągach to zabronił wywozić smieci z ościennych gmin. Handzel to jest chyba jednostka chorobowa i nie nadaje sie do zarzadzania miasta
Sądeczanin
Sądeczanin 19.09.2019, 21:53
Kto czym wojuje ..... Panie burmistrzu , Pan zadzwoni do Prezydenta, porozumie się w sprawie Sądeckich Wodociągów i wszystko wróci do normy. Jeśli Stary i Nowy się nie porozumie , pozostanie Panu Burmistrzowi wspólnie z pozostałymi wspólnikami Sądeckich Wodociągów : Kamionką, Nawojową i Korzenną, rozpocząć budowę swojego składowiska odpadów. Jest Pan doświadczonym samorządowcem, zgoda buduje, a i powtórki z historii w sprawie odmowy udostępnienia szubienicy nie warto powtarzać.
Zbyszek_72
Zbyszek_72 19.09.2019, 21:03
Ojej, ale klops. Dobrze, że mieszkam w mieście i nie mam tego problemu.
keisyr
keisyr 19.09.2019, 20:30
Hej ludzie którzy jeszcze siedzicie na wsi w Chełmcu,
Przenoście sie do Nowego Sącza I kupujcie w Nowym Saczu mieszkania ! Ewentualnie przyłączcie Chełmiec do Nowego Sącza !
Na wsi w Chełmcu:
- od lat żyjecie z pomocy spolecznej
- od lat pijecie wodę z kałem
- nie macie komunikacji publicznej bo busiarze jeżdżą jak chcą
- rozjeżdżaja was pojazdy (patrz wypadek w Świniarsku)
- teraz toniecie w śmieciach
Hej ludzie z Chełmca, nie żyjcie na wsi jak bydło, przenoście się do Nowego Sącza !
cytaty z keisyra
cytaty z keisyra 19.09.2019, 21:43
Przybywajcie! W Nowym Sączu czeka na Was:
- obsadzenie najważniejszych stanowisk w Nowym Sączu mafią tzw KN
- działanie na szkodę Nowego Sącza (próba handlowania działką przy Wegierskiej)
- wygrzewanie sie na hałdach rozsypanego przez Handzla piachu
- likwidacja sadeckich klubów sportowych
- przyzwalanie na dewastację mienia publicznego (zwłaszcza przez kierowców)
- zabijanie komunikacji miejskiej w Nowym Sączu
- tworzenie zagrożeń życia i zdrowia kierowców I pieszych przez złe rozwiązania komunikacyjne (brak sygnalizacji świetlnych dających przejazd)
- zatrzymanie rozwoju Nowego Sacza (Handzel to dziad bez pieniędzy na inwestycje)
- przeżeranie publicznych pieniędzy (finansowanie bankruta Sandecję)

Pozostałe