W Obiektywie.

  • 18.09.2019, 13:46 (aktualizacja 18.09.2019, 20:19)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_09_18_konferencja_prasowa_pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezentacja kandydatów PiS do Sejmu i Senatu.

/konferencja prasowa/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
keisyr
keisyr 19.09.2019, 12:00
Psy z PO szczekają, a karawana PiS jedzie dalej !!!
senator
senator 18.09.2019, 22:17
Durlak kierowca i teczkowy Senatora Koguta ...... bez komentarza
Nepotyzm
Nepotyzm 18.09.2019, 22:15
PiS tak, Mularczyk zdrajca PiSu po 100-kroć NIE !!!
Jan
Jan 18.09.2019, 21:20
My sądeczanie czekamy na konkrety a są nimi:
-Droga ekspresowa Nowy Sącz - Brzesko
-Linia kolejowa Nowy Sącz - Kraków
Reszta jest mało istotna !
Ktoś kto zna region i ludzi tu mieszkających doskonale wie że sami zrobimy resztę ale te dwa punkty musi zrobić rząd, państwo.
Jeśli nie powstaną w niedalekim czasie obie "wymienione" inwestycje to w dalszym ciągu wszyscy będziemy zakładnikami lokalnych biznesmenów którzy to urządzili sobie prywatne getto w miejscu bez dojazdu i wyjazdu dla ludzi pracujących za minimalną krajową !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
keisyr
keisyr 19.09.2019, 11:55
Ty z pewnością należysz do tego plebsu co głosował na Handzla !
Jedź do Kurowa I zobacz jak Rząd PiS buduje most będący fragmentem Sadeczanki za prawie 200 mln !
Po resztę idź do PO ktora przez 8 lat rządów nawet nie umocnila drogi na górze Just !
brudek
brudek 21.09.2019, 17:39
za prawie 200 mln ze swoich składek członkowskich :)
keitur
keitur 19.09.2019, 21:56
panie keisyr, po ile są buraki ?
keisyr
keisyr 21.09.2019, 17:40
nie jestem na sprzedaż

Pozostałe