Czy autobusy MPK mają wozić "kolegów" wracających z imprezy?

  • 17.09.2019, 15:18
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
2019_09_17_nocne_kursy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W trakcie ostatniej Sesji RM Nowego Sącza wrócił temat dodatkowych kursów linii autobusowej nr 3. O przywrócenie jej nocnych kursów interpelował w lutym radny Maciej Rogóż i choć odpowiedź władz miasta dawała nadzieję na pozytywne rozwiązanie problemu, do dziś nic się nie zmieniło.

Radny Rogóż ponownie pytał o przyszłość "nocnych kursów" i choć było to pytanie skierowane do wiceprezydenta A. Bochenka, odpowiedział na nie inny radny, Tadeusz Gajdosz. 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Are
Are 18.09.2019, 20:35
Nie każdego stać na taksówkę Panie Gajdosz, i nie każdy imprezuje, tak jak Pan to podsumował. Pan Radny Maciej Rogóż jako jeden z nielicznych wstawia się za mieszkańcami w słusznej w mojej opinii sprawie. Sam chętnie skorzystałbym z takich kursów i podkreślam nie do celów 'pijackich'.
Bre
Bre 19.09.2019, 21:34
Pan radny kładzie się z kolegami spać o 22, a nocne zwiedzanie centrum miasta bez używania alkoholu , przełożyć na dzień. Proponuję radnemu namówić kolegów lubiących nocne wojaże do korzystania z jazdy rowerowej dla zdrowia.
Tomasz
Tomasz 18.09.2019, 10:03
Dziwne zachowanie p. Bochenka, skoro obiecał na piśmie nocne kursy, to czemu nagle wypiera się jakimiś analizami. Radny ponad pół roku temu złożył zapytanie i nadal trwają analizy? Radny Rogóż słusznie pyta i domaga się nocnych kursów, których w ogóle tutaj nie ma. Brakuje w materiale opinie radnego Rogoża, który rozpoczął ten temat. Może warto byłoby zapytać bezpośrednio radnego coś więcej nt. temat, czy trwały analizy społeczne, jak odnosi się do tego MPK?
Miczi
Miczi 18.09.2019, 18:01
Radny MR zapomniał o żądaniu wybudowania estrady i domu kultury , a co sąsiedzi MR gorsi od mieszkańców Dąbrówki ?
kinga
kinga 18.09.2019, 00:10
Ta wypowiedź TG jest skandaliczna i obrzydliwa. No cóż, mentalność kanara. Ale przy okazji promocja taksówek. Jakieś obrywy z radio taksi?
keisyr
keisyr 17.09.2019, 18:53
Handzla I Dyrektora MPK w Nowym Saczu doprowadzić do prokuratury pod zarzutem popełnienia szeregu przestępstw !!!
Przestępstwa te sa następujące:
- brak automatów biletowych w autobusach I na przystankach co zmusza pasażerów do kupowania drozszych biletow u kierowcy
- autobusy jeżdżą co 2-3 godziny do godz.16.00 lub 18.00 co uniemozliwia korzystania z nich i zmusza pasażerów do uzywania swoich samochodów lub brania taxi
- linia obsługująca szpital w Nowym Saczu jeździ co 2-3 godziny do godz.16 lub 18 co uniemożliwia dostanie sie do szpitala !!!
- brak biletów czasowych co uniemozliwia pasażerom przesiadanie się
- kierowcy autobusów nie noszą ubrań słuzbowych co naciąga na wymioty pasażerów jak ich widzą
- autobusy nie docieraja często do wielu ważnych obiektow jak na przyklad stadion miejski
- na ulicy Barskiej w Nowym Saczu zrobiono zatoczki dla samochodów prywatnych a nie dla autobusu komunikacji miejskiej !
- przystanki komunikacji miejskiej nie sa elektronicznie monitorowane, przez co są systematycznie dewatowane
Zwracam się do Pani Przewodniczącej Mularczyk: doprowadzić Handzla I Dyrektora MPK za to do prokuratury !!!
Zwracam sie do Prokuratury: udowodnic winę Handzla I Dyrektora MPK I wsadzić ich do więzienia !!!
Podpis
Podpis 17.09.2019, 18:32
Maciej Rogóż na prezydenta polski !!
K.O.
K.O. 17.09.2019, 18:45
Tak, a wcześniej Prezydenta Nowego Sącza!
qwert
qwert 17.09.2019, 20:03
Maciej Rogóż na papieża !

Pozostałe