W Obiektywie - wyniki audytu w SARR

  • 16.09.2019, 13:09 (aktualizacja 16.09.2019, 14:56)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_09_16_wyniki_audytu_sarr.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przedstawienie wyników audytu przeprowadzonego w SARR.

/konferencja prasowa/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Żbikowski K
Żbikowski K 18.09.2019, 18:04
No to teraz radna Teresa Cabała oceni działania SARR, kiedy konferencja ?
Sadeczanin
Sadeczanin 17.09.2019, 06:43
Tu juz nigdy nie będzie dobrze... Nowy Sącz echhh
mafia
mafia 16.09.2019, 22:01
Bizancjum Nowaka i Gwiżdża. A Głuc miał być gwarantem dalszego trwania tego układu.
Zbyszek
Zbyszek 17.09.2019, 12:46
Proratuszowa trole pobudzone do opluwamia ludzi.
anty
anty 17.09.2019, 12:21
Masz rację. Wiele się zmieniło. Szkoda, że na gorsze. Szefowie spółek mają się jeszcze lepiej niż za poprzedników. Remonty, podwyżki pensji zarządów i niestety usług. Stołki dla kolesi, mało kiedy fachowych, spłacanie wyborczych długów a do tego buta i chamstwo.
Ania
Ania 16.09.2019, 19:55
Przecież każdy wie, ze przy projektach realizowanych przez spółkę był najdroższy catering w Polsce. Ustalone, zjedzone, zapłacone na papierze i podzielone pod stolikie..
Niektórzy za fikcyjne sałatki domy pobudowali i drogie samochody pokupowali.
olek
olek 16.09.2019, 16:36
Ej, szczekajcie na audytorów. Zapewne jak przy poprzednich audytach: zafałszowali, przycyganili, przeinaczyli, zataili i nie wzięli pod uwagę innych aspektòw... I że za późno skontrolowali..
Kolejna spółka i kolejne ciekawe historie.Niech raz na zawsze jasny szlag trafi cały ten poprzedni zepsuty do cna układ!!!!


Pozostałe