Od 1 stycznia 2020 r. SOIK zostanie zlikwidowany

  • 11.09.2019, 13:25
  • red.
2019_09_11_likwidacja_soik.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od przyszłego roku SOIK przestanie funkcjonować jako samodzielna jednostka. Na mocy podjętej uchwały zostanie on włączony w strukturę MOPS. Uzasadnienie to fakt, że w jednym budynku nie może funkcjonować całodobowa jednostka pomocy społecznej oraz izba wytrzeźwień. Ponadto ma to usprawnić proces pomocy osobom w kryzysie.

Do radnych trafiło, podpisane przez pracowników SOIK, pismo w którym apelowali o podjęcie uchwały. Wątpliwości, czy pracownicy faktycznie z własnej inicjatywy wystosowali apel, wyrazili radni Józef Hojnor i Wojciech Piech.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jacek
jacek 12.09.2019, 10:13
To jest Orwell w czystej postaci...dramat
wojewoda
wojewoda 11.09.2019, 21:04
I o co bicie piany? Pracownicy chcieli zmiany bo tylko tak mogli uratować swoje etaty, wymusza to ustawa i marszałek województwa ale Piech i tak wie swoje wszak on w województwie jest tylko przez przypadek
Niedowiarek
Niedowiarek 11.09.2019, 19:57
Zlikwidowali Soik na prośbę pracowników... Da się umyć ręce? Da. Władza czysta? Czysta. Jeszcze wyszli na dobrodziejów w trosce o pracowników, bo skoro sami pracownicy chcieli, no to jak nie pomóc...To niewiarygodne, co się dzieje...
Antoni
Antoni 11.09.2019, 18:00
trzeba być idiotą aby wierzyć , że pracownicy pisali sami o swoje zwolnienie. Taki cyrk to tylko może ekipa handzla odstawić.
 o rety
o rety 11.09.2019, 19:18
potweirdzam Antoni
trzeźwy
trzeźwy 11.09.2019, 14:43
Na pewno sami pisali. Tylko pod dyktando! Prisili się żeby ich rozwiązać. I zwolnić. Pismo pracowników o rozwiązanie swojej firmy jest specyficzną obroną przed
ich zwolnieniamii z pracy. Tak tylko może być pod władzą ekipy Handzla. On jak nikt inny zna się na likwidowaniu.
Zdziwiony
Zdziwiony 11.09.2019, 13:57
Czemu nigdy nie widziałem, żeby w imieniu Wydziału Zdrowia i Opieki Społecznej wypowiadała się Pani Dyrektor, albo Pani Zastępca. Zawsze jeśli są tematy związane z pomocą społeczną wypowiada się zwykły pracownik Pani Agnieszka Szeliga... Proponuje zmienić Panią Dyrektor oraz Panią zastępczynię. Podobnie jeśli chodzi o MOPS...

Pozostałe