Rozmowa Dnia

  • 06.09.2019, 22:26 (aktualizacja 06.09.2019, 22:42)
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_09_06_gwizdz_rd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej TV Sądeckiej jest były prezydent i wiceprezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

A rozmawiamy m.in. o politycznej emeryturze, "krytykanctwie" i planach na przyszłość.

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (273)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kamil
Kamil 27.09.2019, 08:04
Masz rację gospodyni. Rolnik to jest ktoś, a nie jakiś koryciany głąb czepiający się buraków, skutecznych w walce z nowotworami.
gospodyni
gospodyni 27.09.2019, 22:09
No proszę , uderz w stół a buraki się odezwą i to całkiem sporo, żeby nie powiedzieć 80% wpisujących.
Rolnik
Rolnik 28.09.2019, 08:26
Jak 80% to referendum pewne.
Rolnik
Rolnik 26.09.2019, 23:14
ale się tu zjechało oszołomionych polityką , cały zagon buraków cukrowych
gospodyni
gospodyni 27.09.2019, 07:33
Do Rolnika:: buraki służą zdrowiu ludzi a takei GLĄBY zakompleksione w stosunku do pożytecznych burakòw idą w świńskie koryto albo jako odpady na śmietnik.
Zmiana konieczna
Zmiana konieczna 23.09.2019, 21:44
Ciepło mpec w górę, taka to nowa formuła zarządzania przez miasto a raczej Pana hadzla i jego ekipy, woda w górę, nie oszukujmy się podejrzewam że za chwilę i śmieci w górę, bo już na sesji rady miasta uczeń stawiarskiego, chlebus straszył i podawał kwoty. Chciałoby się zapytać jak żyć panie prezydencie? Odpowiedz jest jedna, jak to mawia nasz klasyk (nie mój) Nowy PREZYDENT, mieszkańcy chcieli zmian No To Ja napiszę od siebie, ja chce zmiany Prezydenta, bo jest mi wstyd mieszkać w mieście zarządzanym w ten sposób. Tylko przeklamywanie, mydlenie oczu, obietnice bez pokrycia A zapytam jak to z przyjmowaniem mieszkańców w każdą sobotę przez Prezydent? Kolejna porażka. Spróbujcie się dostać.? CZYZBY POZOROWANIE, To JAKIS Nowy Sposób ZArzadzania? Mnie o takim sposobie zarządzania nie uczyli na studiach ,chociaż też jestem menedżerem z tytułem magistra. DZIWNY JEST TEN ŚWIAT, DZIWNY JEST TEN NOWY SĄCZ. CHYBA NADCHODZI CZAS ZMIAN, BO słyszę coraz głośniej Mieszkańcy chcą zmiany A L E. prezydenta. Oj nie tak miało być, wstyd prezydencie, wstyd..obiecanki cacanki a głupiemu radość Tak oto ludek wspolnie z GSM zaslonili ludziim oczy, miało być tak pięknie, ciepło woda, śmieci w dół tylko głosujcie na ludka ODEZWY ZARZĄDU GSM DO MIESZKAŃCÓW W TRAKCIE WYBORÓW. NO I MAMY NOWE Znacznie dobrobytu w interpretacji Ludka. Trzymajcie się ciepło bo zaczną niebawem grzac, a mpec pewnie już zaciera rączki jak nas będzie doil z kasy.
Zawiedziona na maxa
Zawiedziona na maxa 23.09.2019, 19:43
Tylko posadki. Zwalnianie i zatrudnianie sobie posłusznych, to ulubione zajęcie LH. Dać mu jeszcze Wodociągi to będzie tak jak z Novą i ciepłownią miejską pod rządami jego kumpli.
Jasiek
Jasiek 23.09.2019, 16:02
Handzel odpisał przewodniczącej Rady Miasta że jak odzyska kontrolę nad Sądecki i Wodociągali do spadną ceny za wodę i ścieki. To trzeba mu przypomnieć że jak posadził na prezesów swoich ludzi w MPEC i Novej to ciepło z MPEC podrożało i poszła dopłata dla Novej. Takie bzdury to Handzel może opowiadać swoim przybocznym a nie ćmić ludzi obietnicami bez pokrycia. Żadnej obietnicy wyborczej nie spełnił tylko opowiada bajki jakby miał do czynienia z jakimiś ludkami w swoim pokroju. Trzeba się spodziewać że po soeim guru Stawiarskim
Handzel będzie w głównej telewizyjnej dość wstydliwej roli.
Robert
Robert 22.09.2019, 22:27
Czy prezydent Handzel musi naśladować wójta Stawiarskiego? Czy musi tolerować wyczyny swojego zastępcy przejętego od Stawiarskiego? Czy musi jak Stawiarski zrażać sobie ludzi? Z pewnością nie musi. Tylko tak chce.
Mirek
Mirek 22.09.2019, 21:27
Polsat w niedzielę wieczorem 22 września pokazał wójta Chełmca Bernarda Stawiarskiego w pełnej krasie. Skandaliczne zachowanie wójta, jego wysoce nagany stosunek do ludzi i prawa zobaczyła cała Polska. Wielki wstyd! Zastępcą prezydenta Handzla jest niejaki Bochenek który jako wicewójt Chełmca miał za mistrza wójta Stawiarskiego od którego jak sam podkreślał wiele się nauczył. To niestety widać. A sam prezydent Handzel przywoływał wójta Chełmca jako wzór samorządowca. Widać niestety naśladownictwo. Czyżby program w Polsacie był początkiem serialu?
keisyr
keisyr 22.09.2019, 21:43
Handzel=Bochenek=Stawiarski=ludzie z warstwy plebsu powiązani z PO !
Jasiek
Jasiek 22.09.2019, 19:58
Nie róbcie krzywdy i nie kompromitujcie Pana Jerzego, znajdźcie sobie innego idola, keisyr byłby dla was odpowiedni.
ewre
ewre 22.09.2019, 22:31
Jasiek i Robert to wstrętni prowokatorzy.
Robert
Robert 22.09.2019, 09:38
Gwiżdzielcza rzesza nadciągeła. Ten to się dorobił.
....
.... 21.09.2019, 10:02
I za ciepło z MPEC też będzie drożej. Pendzluje pendzel te ceny że aż hej.
xyz
xyz 21.09.2019, 09:56
Żadnej obietnicy wyborczej Handzel nie spełnił i czas najwyższy na to żeby mu za taką "prezydenturę" podziękować. Zwłaszcza za to że dzięki niemu co miesiąc musimy płacić dużo więcej za wodę bo skutecznie domagał się odebrania nam dopłat za wodę.
Jaś
Jaś 20.09.2019, 10:23
Marysiu, ty się nie martw o Pana Gwiżdża i jego otoczenie. Zajmij ty się Panem Handzlem i jego towarzystwem, bo oni wszyscy go kompromitują wszędzie i w każdej sprawie. Ale jaki Handzel sam taki ma urzędowy kram, Marysiu.
Marek
Marek 20.09.2019, 14:01
Jasiu nie rób siary Panu Gwiżdżowi, jesteś z problemem to realizuj go własny rachunek a nie rachunek Pana Gwiżdża - rozumiesz ?
Łukasz
Łukasz 20.09.2019, 15:57
Marku, takiego dobrodzieja jak ty to pan Jerzy na pewno nie najmie. Jakoś pachniesz mi Marysią bo i styl i zatroskanie takie samo.Jak Ludomir ma takich popleczników jak Marek-Marysia to nic dziwnego, że ze wszystkimi skłócony. Bo waszym ulubionym zajęciem jest napuszczanie jednych na drugich.
Marysia
Marysia 20.09.2019, 08:51
Przestańcie kompromitować byłego Pana Z-cę Prezydenta, nienawistni , awanturniczy obywatele, zostawcie w spokoju Pana Gwiżdża, bo robicie Mu krzywdę, sugerując, że takimi osobami się otacza.
N.s.
N.s. 19.09.2019, 13:14
Taki eksperyment byłby ciekawy. Mianowicie Gut-Mostowy mówi ile płaci za miejsce pod ten wielu plakat na sklepie Lach a prezes spółdzielni gródzkiej niech powie ile Ludomir Handzel zapłacił spółdzielni za wieszanie swoich wielkich i w dużej ilości plakatów na zasobach spółdzielni.
Helmut
Helmut 06.10.2019, 20:29
Wunderbar, Gut mit uns!
MM
MM 19.09.2019, 11:47
Na "Lachu" kandydat na posła Gut-Mostowy powiesił wielki baner wyborczy. I to ma być sensacja! A jak setki banerzysk wieszał Mr Handzel to już się nie pamięta? A jak wisiały od górnych pięter po parter na blokach GSM to też się zapomniało? To teraz temu towarzystwu które zasłynęło totalną kampanią banerową to sie terazz nie podoba że ogromny powiesił kandydat PIS?
spółdzielca
spółdzielca 18.09.2019, 21:26
Z tego widać że trzeba tą spółdzielnię poddać audytowi. Dla radnego Prokopowicza od Handzla znalazła się robota w GSM i ciekawe w jakim to trybie. A ten radny Prokopowicz to ten gość któremu opadły spodnie na mecz Sandecji i ma pełne usta moralizujących frazesów w pożal się Boże swoich wypowiedziach i wpyycha się Kądziołce i Cabałowej w Biegonice i na Dąbrówkę z różnymi pomysłami surreslistycznymi i z jajczarką na Wólki. A teraz pracownik GSM z układu władzy. A miał o być tak pięknie.
Ania
Ania 17.09.2019, 07:26
To się okaże za jakiś czas jaka jest prawda z tymi audytami. Bo jeśli są rzetelne i stwierdzają przestępstwa to ci którzy je popełnili bez względu na to czy za tamtych czy obecnych władz pinni ponieść odpowiedzislność. Ale jeśli jest tak że wyniki audytu są takie dlatego że miały spełnić oczekiwania obecnych władz, to byłoby nie tylko karalne ale byłby to niespotykany skandal. A co się zmieniło w działalności SARR po zmianie zarządu bo jakoś nic o tym nikt nie wie. Działalność SARR jak była tak jest niewidoczna.
Roman
Roman 17.09.2019, 10:19
Aniu, co się zmieniło ? a to, że nikt z pracowników nie przelewa z konta spółki na prywatne konto 200 000 zł. Tak wyglądało prowadzenie miasta za poprzedniego opłakiwanego zespołu, taki mamy klimat ?
Zbyszek
Zbyszek 16.09.2019, 22:11
Może popiszecie o sukcesach SARR drogie dzieci i emerytowana nauczycielko Mario.
OR
OR 16.09.2019, 22:06
Ania Dzisiaj, 19:55 Przecież każdy wie, ze przy projektach realizowanych przez spółkę był najdroższy catering w Polsce. Ustalone, zjedzone, zapłacone na papierze i podzielone pod stolikie..
Niektórzy za fikcyjne sałatki domy pobudowali i drogie samochody pokupowali.
Roman
Roman 16.09.2019, 06:21
Ludomir odpowiada za podwyżki cen ciepła i wody i nie spełnia obietnic wyborczych. W Piwnicznej będzie referendum, w Gródku się na to zanosi a w Nowym Sączu musi być, żeby nie było Sącza kolesiów.
Zbyszek
Zbyszek 16.09.2019, 21:38
Jak by powiedział senator Kogut : idź że dziadygo.

Pozostałe