Rozmowa Dnia

  • 06.09.2019, 22:26 (aktualizacja 06.09.2019, 22:42)
  • Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_09_06_gwizdz_rd.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Rozmowy Dnia w Naszej TV Sądeckiej jest były prezydent i wiceprezydent Nowego Sącza Jerzy Gwiżdż.

A rozmawiamy m.in. o politycznej emeryturze, "krytykanctwie" i planach na przyszłość.

Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (267)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robert
Robert Wczoraj, 22:27
Czy prezydent Handzel musi naśladować wójta Stawiarskiego? Czy musi tolerować wyczyny swojego zastępcy przejętego od Stawiarskiego? Czy musi jak Stawiarski zrażać sobie ludzi? Z pewnością nie musi. Tylko tak chce.
Mirek
Mirek Wczoraj, 21:27
Polsat w niedzielę wieczorem 22 września pokazał wójta Chełmca Bernarda Stawiarskiego w pełnej krasie. Skandaliczne zachowanie wójta, jego wysoce nagany stosunek do ludzi i prawa zobaczyła cała Polska. Wielki wstyd! Zastępcą prezydenta Handzla jest niejaki Bochenek który jako wicewójt Chełmca miał za mistrza wójta Stawiarskiego od którego jak sam podkreślał wiele się nauczył. To niestety widać. A sam prezydent Handzel przywoływał wójta Chełmca jako wzór samorządowca. Widać niestety naśladownictwo. Czyżby program w Polsacie był początkiem serialu?
keisyr
keisyr Wczoraj, 21:43
Handzel=Bochenek=Stawiarski=ludzie z warstwy plebsu powiązani z PO !
Jasiek
Jasiek Wczoraj, 19:58
Nie róbcie krzywdy i nie kompromitujcie Pana Jerzego, znajdźcie sobie innego idola, keisyr byłby dla was odpowiedni.
ewre
ewre Wczoraj, 22:31
Jasiek i Robert to wstrętni prowokatorzy.
Robert
Robert Wczoraj, 09:38
Gwiżdzielcza rzesza nadciągeła. Ten to się dorobił.
....
.... 2 dni temu, 10:02
I za ciepło z MPEC też będzie drożej. Pendzluje pendzel te ceny że aż hej.
xyz
xyz 2 dni temu, 09:56
Żadnej obietnicy wyborczej Handzel nie spełnił i czas najwyższy na to żeby mu za taką "prezydenturę" podziękować. Zwłaszcza za to że dzięki niemu co miesiąc musimy płacić dużo więcej za wodę bo skutecznie domagał się odebrania nam dopłat za wodę.
Jaś
Jaś 20.09.2019, 10:23
Marysiu, ty się nie martw o Pana Gwiżdża i jego otoczenie. Zajmij ty się Panem Handzlem i jego towarzystwem, bo oni wszyscy go kompromitują wszędzie i w każdej sprawie. Ale jaki Handzel sam taki ma urzędowy kram, Marysiu.
Marek
Marek 20.09.2019, 14:01
Jasiu nie rób siary Panu Gwiżdżowi, jesteś z problemem to realizuj go własny rachunek a nie rachunek Pana Gwiżdża - rozumiesz ?
Łukasz
Łukasz 20.09.2019, 15:57
Marku, takiego dobrodzieja jak ty to pan Jerzy na pewno nie najmie. Jakoś pachniesz mi Marysią bo i styl i zatroskanie takie samo.Jak Ludomir ma takich popleczników jak Marek-Marysia to nic dziwnego, że ze wszystkimi skłócony. Bo waszym ulubionym zajęciem jest napuszczanie jednych na drugich.
Marysia
Marysia 20.09.2019, 08:51
Przestańcie kompromitować byłego Pana Z-cę Prezydenta, nienawistni , awanturniczy obywatele, zostawcie w spokoju Pana Gwiżdża, bo robicie Mu krzywdę, sugerując, że takimi osobami się otacza.
N.s.
N.s. 19.09.2019, 13:14
Taki eksperyment byłby ciekawy. Mianowicie Gut-Mostowy mówi ile płaci za miejsce pod ten wielu plakat na sklepie Lach a prezes spółdzielni gródzkiej niech powie ile Ludomir Handzel zapłacił spółdzielni za wieszanie swoich wielkich i w dużej ilości plakatów na zasobach spółdzielni.
MM
MM 19.09.2019, 11:47
Na "Lachu" kandydat na posła Gut-Mostowy powiesił wielki baner wyborczy. I to ma być sensacja! A jak setki banerzysk wieszał Mr Handzel to już się nie pamięta? A jak wisiały od górnych pięter po parter na blokach GSM to też się zapomniało? To teraz temu towarzystwu które zasłynęło totalną kampanią banerową to sie terazz nie podoba że ogromny powiesił kandydat PIS?
spółdzielca
spółdzielca 18.09.2019, 21:26
Z tego widać że trzeba tą spółdzielnię poddać audytowi. Dla radnego Prokopowicza od Handzla znalazła się robota w GSM i ciekawe w jakim to trybie. A ten radny Prokopowicz to ten gość któremu opadły spodnie na mecz Sandecji i ma pełne usta moralizujących frazesów w pożal się Boże swoich wypowiedziach i wpyycha się Kądziołce i Cabałowej w Biegonice i na Dąbrówkę z różnymi pomysłami surreslistycznymi i z jajczarką na Wólki. A teraz pracownik GSM z układu władzy. A miał o być tak pięknie.
Pazernosc
Pazernosc 18.09.2019, 16:40
Kochani, zastanawiałem się czy o tym pisac, ale napiszę ku przestrodze. Pisali komentatorzy dużo o GSM. NIESTETY MUSZĘ ZAINTERWENIOWAC, ŹLE SIĘ DZIEJE A BEZCZELNOŚĆ I TUPET PEWNYCH LUDZI JEST NIE DO PRZYJĘCIA. A MIANOWICIE P. UCHO, kierowbik, KTÓRY wprowadza do pracy radnego prokopo. Z tego co wszyscy wiedzą,podobno przeszedł w m-cu chyba czerwcu na emeryturę. Ok, otrzymał odprawę emerytalna chyba, kilkadziesiąt tysięcy złotych Bo mu się należała, tak jak Panu GWIZDZOWI. Na emeryturze dalej pozostał w pracy. Czyli nadal zarabia i pobiera emeryturę. Ale ma TUPET wyciągać rękę po pieniądze od ludzi. Podobno na pomagam. pl została założona zbiórka pieniędzy, bo podobno ma chora żonę. - zdjęcie całej rodziny, jego też. Ok, z chorobą się nie dyskutuje każdy z nas zna lub ma w rodzinie osoby chore na nowotwór bądź sam chorował. . Ale czy każdy z nas wyciąga rękę - bo mi się należy?. Panie ucho wstyd, wybudowal Pan dom, pracować i pobierać emeryturę, dostać ogromną odprawę,pewnie przypuszczan nagr. jubil. a pan wyciąga rękę po więcej. Pamiętaj Pan że na chorobie się nie zarabia. A może by ktoś zweryfikowak czy to prawda z tym leczeniem i kosztami. Bo podobno z tego co wrobelki cwierkaja to lipa. A podobno prokopowicz udostępnił to na swoim Facebooku. Kolega koledze pomaga. Jestem tym wszystkim wstrzasniety., nie mogę znieść chamstwa i pazernosci..jak możesz człowieku spoglądać w lustro?. Z tego można wywnioskować, że chyba tylko ludzie KN maja taki TUPET. Wstyd.
Pracownik
Pracownik 20.09.2019, 08:09
Pani Mariolko, komentatorka pisała.
Komentatorka
Komentatorka 20.09.2019, 09:25
No i inwiligacja. Pozdrawiam uśmiechnij się i ciepłych chwil, tylko nie odkrecaj grzejnika bo jeszce nie grzeją a jak zagrzeja to ostrożnie bo my wszyscy mieszkańcy po sezonie grzewczym możemy nie przeżyć rozliczenia centralnego ogrzewania. Pa, do usłyszenia. Pozdrawiam, jak widać, zapracowanych tworzeniem hejtu pracowników. Zajmij się praca na chwale zarządu. Słoneczko świeci, może cię Oświeci. Buziaczki. Mariolka niejedno ma imię.
Wujek
Wujek 19.09.2019, 12:51
Moze by jakis psyhiatra zweryfikował czy
Pani M byla najwżniejsza w spóldzielni zaznaczam byla bo naszczęscie dla mieszkancow osiedla zostala odsunieta ze stanowiska za złą współpracę i rzekomo mobingowanie pracownokow czemu dał wiarę w wyroku sąd więc pytam czy ktos moze potwierdzic ze ow kobieta jest zrowa na umyśle? Czytajac komentarz o jakis układach w gsm czy w mieście pewnie takie są były i będą sama przeciez ta pani kiedys w jakiś sposob na fotelik trafila ale,jeżeli wkracza sie na strefe prywatna i ta chora kobieta jest w takiej jak opisane to potrzebuje wsparcia jakiegokolwiek to jakim trzeba byc imbecylem zeby pisac takie rzeczy ze ktos to robi by wydoić kasę rozumiem ze to metody tego kogos takie rzeczy insynuuje zresztą metody traktowania ludzi przel lady M daleko odbiegały od jakich kolwiek granic przyzwoitości .Były uzupator w spódnicy siał postrach wśród mieszkańcow i pracownikow jest juz tak zdesperowany i żałosny że potrafi atakować pracownika ze ma cieżko chorą żonę a dla mnie to przykladny mąż który walczy o zdrowie członka rodziny (pewnie słowo rodzina jest dla ciebie obce i co jest jej fundamentem ) Władze się zmieniaja ludzie sìe zmieniaja ale nie BYŁA która przez swoje intrygi i pomiatanie ludzmi stracila stanowisko a teraz z tej rozpaczy próbuje oczerniac i obrażac ludzi to jest dramat jak mozna nisko upaść bo żałosna to juz była dawno przykre ale prawdziwe dziekuje.







Hau, hau
Hau, hau 19.09.2019, 15:17
Kochany vice versa. Ja się nie obrażam bo to ty wymagasz leczenia? Żyj długo byś to wszystko odpokutowal. Psy szczekaja hau hau a karawana idzie dalej !!! Zobaczymy gdzie cie hejterze doprowadził. Miłego popołudnia, bo słoneczko wyszło 🤔
azor
azor 19.09.2019, 16:33
zapewne na twoja pokutę jedno ziemskie życie nie wystarczy ale dobrze ze chociaż zaczełaś
Ciotka Kotka
Ciotka Kotka 19.09.2019, 14:46
Wujku a skąd masz taką wiedzę kto pisze?. Chyba że inwiligujesz ludzi? Sądzę abyś wyluzowal i zastanowił się nad tym co wypisujesz kruk krukowi oka nie wykole a ludziom nie zamacisz w głowi. Z twego wpisu wynika że wszyscy CHORZY bez względu na status materialny przy chorobie maja prawo wyciągać ręce po kase. Ja się z tym nie zgadzam, pomimo mojej ciężkiej sytuacji materialnej nie robiłem tego i nie zrobięTto że ktoś jest przykladnym jak piszesz mężem to go
nie usprawiedliwia. Jak widać dużo o tym człowieku wiesz. To nam napisz o jego zaslugach aha chyba w 2018 kandydował z KN do rady miasta.? To jest faktycznie Zasługa. . Gdybyś nie zrozumiał tego co zostało napisane, to tłumaczę stanowisko i pozycja zobowiązuje, jeżeli rozumiesz o co chodzi
obserwator
obserwator 19.09.2019, 16:09
ciotka gościu czyli mąż robi wszystko by ratować życie swojej żony normalny ludzki odruch którego ty zapewne nie masz trzeba być mega wrednym człowiekiem by pisać takie oszczerstwa wykorzystujac dramat rodzinny tego człowieka .Niewiem jakie są układy nie interesuje mnie to ale pisanie że gościu chce nachapać sie pieniedzy pod pretekstem zbiórki pieniędzy na chorą to juz jest szczyt nienormalności jak trzeba być wrednym by taka myśl zakiełkowała w tym pełnym nienawisci baniaku .Cieszy fakt że że są ludzie życzliwi i chcą pomóc drugiemu człowiekowi w takiej sytuacji ty zapewne jesteś sama bez rodziny bez kogokolwiek kto by chcaił miec cokolwiek z tobą wspólnego na wszystko i wszystkich plujesz jadem porazka boli wiem a prawda jeszcze wiecej martw sie o zdrowie byś nie była w takiej sytuacji no bo kto do ciebie wyciagnie pomocna dłoń?
jad
jad 19.09.2019, 17:39
Z choroby nigdy nie należy się śmiać, masz racje i nikt się nie śmieje. Ale ty obserwatorze nie odwracaj kota ogonem, nie chodzi o żonę a o postawę roszczeniową tego pana. cZY NIE MOŻE sprzedać SAMOCHODU , SYGNETU, MIESZKANIA , PRZECIEŻ PODOBNO WYBUDOWAŁ DOM .Ma bardzo dużą i podobna zamożną rodzinę .A nie najłatwiej wyciągać rękę po kasę od obcych.TRZEBA ZACZĄĆ OD SIEBIE COŚ DAWAĆ. Taka mam opinie na ten temat,. Jak ty obserwatorze masz inną możesz ją mieć ale nie obrażaj innych tylko dlatego , że sie z toba nie zgadzają . NIE PLUJ JADEM. W ZASADZIE ŻMIJA ŻMII NIE UGRYZIE. pozycja i stanowisko zobowiązuje, jeżeli rozumiesz o co chodzi ? Miłego dnia
Jesteśmy obok Was
Jesteśmy obok Was 19.09.2019, 21:52
Jedni budujamą dom drudzy dostają mieszkania ..czasami za coś nieważne ważne jest to ze mozesz juz tylko próbować mieszac i tylko mieszać na forum a nie na osiedlu zapomnialo sie jak składali sie na paczki dla potrebującej ??lepiej poprosić o pomocną dłoń niż kąsać rękę która cię karmi pozdrawiam lady M przy okazji pozdrawiam obserwatora i proszę o jakies namiary poniewaz zbieram informację ma temat zarzadzania osiedlem przez pewną panìą gdyz z moich wywiadów środowiskowych jest to temat ktory trzeba nagłośnic w mediach czekam na jakikolwiek kontakt
Uśmiechnij się
Uśmiechnij się 20.09.2019, 08:03
Do jesteśmy obok Was, faktycznie czuję się obserwowana i zastraszona. To się nazywa inwiligacja. Ale nic to, byle zdrowie było. Bo widać że z twoim jest kiepsko, skoro potrafisz tylko ***y pisać puknij się w swoją pustą głowę. Myśl pozytywnie, wiem że kolega już nie. może kandydować do rady nadzorczej a drugiemu też się pali koło d........, a ty taki wsciskly. Aha przynieś mi paczki o których piszesz bo skoro była zbiórka to chyba ktoś się nachapal, z Pewnością nie ten na którego zbierano.Takie czasy i tacy ludzie, po trupach i do celu Baw się dobrze, uśmiechu i pogody ducha oraz pozytywnych zmian w spółdzielni.
Szwagier
Szwagier 19.09.2019, 14:18
Kochani komentatorzy należy napisać o Wujku, że dalej nic nie zrozumiał. Ale do tego trzeba mieć mózg. Jak powiadają najlepszą obroną jest atak oj nieładnie!!!!! Każdy ma swój rozum, i będzie inerpretowal jak uważa, bez ataków Wujka. Najlepiej sprowadzic komentatora do rangi śmiecia. Użylo wujku? Możesz dalej wujku bić pianę ale prawdy nie zagluszysz.. Pazernosc i chamstwo to jak dla mnie jak i wielu sadeczan nie sposób na życie, można odczuć że jesteś adwokatem diabła ale my się nie gniewamy, rozumiemy cię trzeba pilnować stolka i bić pianę. Pa pieniaczu
zaniepokojona
zaniepokojona 19.09.2019, 16:14
my? masz schizofrenie? to juz tak to sie daleko posunęło?
Ciotka
Ciotka 19.09.2019, 13:19
A skąd ty to wszystko tak dobrze Wujek wiesz?
Była
Była 18.09.2019, 17:50
była pani kierownicza to ma wiedzę
mieszkaniec
mieszkaniec 18.09.2019, 18:52
kochany chłopcze, wiedza nie boli.Ale trzeba mieć bartuu. mózg. Umiejętność posługiwania się mózgiem jest wielką sztuką. Myśl, myśl, bo myślenie ma przyszłość i nie boli. Jak widać masz z tym problem. A pro po, czyżby według ciebie tylko była kierowniczka miała mózg i myślała. Tak nisko cenisz resztę mieszkańców NASZEGO MIASTA. Spróbuj pomysleć ????.
N.s
N.s 19.09.2019, 11:49
Czy miała mózg.......hm?
Ania
Ania 17.09.2019, 07:26
To się okaże za jakiś czas jaka jest prawda z tymi audytami. Bo jeśli są rzetelne i stwierdzają przestępstwa to ci którzy je popełnili bez względu na to czy za tamtych czy obecnych władz pinni ponieść odpowiedzislność. Ale jeśli jest tak że wyniki audytu są takie dlatego że miały spełnić oczekiwania obecnych władz, to byłoby nie tylko karalne ale byłby to niespotykany skandal. A co się zmieniło w działalności SARR po zmianie zarządu bo jakoś nic o tym nikt nie wie. Działalność SARR jak była tak jest niewidoczna.
Roman
Roman 17.09.2019, 10:19
Aniu, co się zmieniło ? a to, że nikt z pracowników nie przelewa z konta spółki na prywatne konto 200 000 zł. Tak wyglądało prowadzenie miasta za poprzedniego opłakiwanego zespołu, taki mamy klimat ?
Zbyszek
Zbyszek 16.09.2019, 22:11
Może popiszecie o sukcesach SARR drogie dzieci i emerytowana nauczycielko Mario.
OR
OR 16.09.2019, 22:06
Ania Dzisiaj, 19:55 Przecież każdy wie, ze przy projektach realizowanych przez spółkę był najdroższy catering w Polsce. Ustalone, zjedzone, zapłacone na papierze i podzielone pod stolikie..
Niektórzy za fikcyjne sałatki domy pobudowali i drogie samochody pokupowali.
Roman
Roman 16.09.2019, 06:21
Ludomir odpowiada za podwyżki cen ciepła i wody i nie spełnia obietnic wyborczych. W Piwnicznej będzie referendum, w Gródku się na to zanosi a w Nowym Sączu musi być, żeby nie było Sącza kolesiów.
Zbyszek
Zbyszek 16.09.2019, 21:38
Jak by powiedział senator Kogut : idź że dziadygo.
Zbyszek
Zbyszek 16.09.2019, 05:11
tvpis i ucnxiu alkoholowej Maryśki, jak was inaczej nie nazwać jak dupkami. Poziom spod budki z piwem przy kasztanie.
tvpis
tvpis 16.09.2019, 02:25
Rozmowa Holeckiej z prezesem "panie prezydencie" a te odprawy mu się po prostu należały teraz przymiera głodem
Uczeń  Alokoholwej Maryśki
Uczeń Alokoholwej Maryśki 16.09.2019, 02:02
Pani Maria mnie "uczyła" o ile była danego dnia trzeźwa w szkole :} a Gwiżdża na starość jest tak szanowany jak on szanował ludzi gdy był u władzy
Maria
Maria 15.09.2019, 10:51
Jestem emerytowaną nauczycielką. Zawsze uczniom powtarzałam żeby szanowali starszych ludzi i o nich dbali, ale z tym nie jest najlepiej. Stosunek do ludzi starszych świadczy też o władzy a Pan Handzel się nie popisał. Szkoda bo na Niego głosowałam. Teraz mam poważne wątpliwości bo chyba bardzo się pomyliłam.
Stasia
Stasia 15.09.2019, 15:17
Marysiu, pracowałam z Tobą i wiesz co uczniowie mówili o twojej pracy ale jeśli piszesz o starszych osobach i prezydencie to zapraszam-cię do domu seniora na plantach, przejdziesz zobaczysz i wtedy przeprosisz, Stasia.
Maria
Maria 15.09.2019, 22:16
Wiem Stasiu że placówka senioralna powstała z inicjatywy i wg. projektu poprzednich władz miasta. I wiem że ze mną nie pravowałaś bo w przeciwieństwie do Ciebie ja byłam naprawdę nauczycielką a nie jak Ty tylko w poście internetowym. I wiem że nie znasz moich uczniów bo moi uczniowie mają szacunek do swoich nauczycieli i miłe ich wspominają jako ludzie dobrze wychowani. Ja piszesz do kogokolwiek, do mnie też, "zapraszam cię" to "cię" pisz z dużej litery, "nauczycielko".
Stasia
Stasia 15.09.2019, 22:57
Marysiu, a niech Ci będzie, wiesz, że w szkole mieliśmy o TOBIE zdanie ...... wiesz kto komu ustępuje ? a teraz dawaj dalej ..... to naprawdę pedagogiczne, Marysiu w tym roku przyjdź na dzień nauczyciela, tęsknimy za TOBĄ
keisyr
keisyr 15.09.2019, 23:08
Pani Stasiu, pani nie pisze do Maryśki, bo jaka z niej nauczycielka ? siedzi w sieci i pisze po naoach ?, śmiechu warte, to kolejny zawiedziony sympatyk.

Pozostałe