W Obiektywie - konferencja prasowa prezydenta Ludomira Handzla

  • 04.09.2019, 09:44 (aktualizacja 04.09.2019, 09:48)
  • Nasza Telewizja Sądecka
2019_09_03_konferencja_prasowa_w_ratuszu.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Plany dotyczące remontu ulic w Nowym Sączu.

Konferencja miała miejsce 3 września br.

Nasza Telewizja Sądecka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Romek
Romek 07.09.2019, 01:19
super wywiad, wszystko mówiący o ekipie pieknego handzla i jego harcownikach
Filomena
Filomena 06.09.2019, 01:24
Na stronie miasta piszą że Handzel jedzie na Węgry i przemówi po węgiersku. A co to za różnica czy mówi po polsku czy po węgiersku skoro wygląda tak jakby nie wiedział co mów. Bo ci co słuchają absolutnie go nie rozumieją. Bełkot tylko.
Antoni
Antoni 04.09.2019, 23:01
zmartwychstał Zin piórkiem i węglemw postaci handzla. Jak on pięknie rysuje.
A czy przypadkowo zapomniano zakończyc remont na ul, wąskiej. Czy ta folia to jakieś czarne birboldy , że pogrzebano Nowy Sącz za rządów handzla
zniesmaczony
zniesmaczony 04.09.2019, 21:54
Słuchajcie ludu, słuchajcie, bo podobno następny radny z elity , dostał pracę u suwerena , czyli u Prezesa Iwańca w GSM. Ten podobno bezrobotny, już delektuje się pracą na Milenium. Podobno będzie przygotowywany na Kierownika. Ale czy sprosta zadaniu , bez żadnych kompetencji ?. No cóż piłka jest jeszcze w grze. Przecież jeszcze nic nie wiadomo Panie Iwaniec, jak to dalej będzie ?. Jak to będzie na tym Osiedlu, gdy zacznie zarządzać prezes stowarzyszenia kibiców sandecji - strach się bać. ! PANIE IWANIEC JA SIĘ WSTYDZĘ ZA PANA.
Klementyna
Klementyna 04.09.2019, 21:40
Ja od lat kocham sie w swoim szwagrze bo tez chodzi tak pięknie ubrany jak handzel jak ANIOŁ. Czuje ze KOCHAM PANA PANIE LUDKU ale proszę uwazac na to siodelko
Amanda
Amanda 04.09.2019, 21:31
Mr Handzel to wybitny znawca drogownictwa . Jak mówi że rondo na Barskiej nikomu niepotrzebne to tak jest. Mr Handzel to geniusz, nawet mądrzejszy od Bochenka i Prokopowicza a nawet od Ziaji i Prostki w co trudno uwierzyć. Taki Mr Handzel to postać natchniona pomysłami genialnego i ponadprzystojnego prezesa Iwańca z GSM. Mr Handzel to typ o zrównoważonym rozwoju. Poznał drogi jeżdżąc na rowerze w tym przepięknym białym stroju i wyglądał jak jakiś anioł który ma w opiece tysiące ludzi. Mr Handzel miał tak piękną konferencję że jak ją oglądałam to się spłakałam jak jakiś osesek albo inny mały s***l który beczy na zawołanie. A jak musiał się spłakać lub posiusiać że śmiechu wojewoda Ćwik że mu dziękował sam Mr Handzel a to przecież nie jakaś poczwara tylko przystojniak z Sącza pięknie wyglądający w przykusej niebieściutkiej lekko przybrudzonej marynateczce. I jak się w takim nie zakochać?
Maria
Maria 04.09.2019, 20:50
Kazdy kto chce coś zrobić najpierw to robi a późnej o tym mówi. A tu znawca drogowy, grubości warstw,rondo nikomu nie potrzebne dzięki któremu nie ma wypadków, i ludzi nie dotyka cierpienie ..
Byle tylko obrażać i zwalać na wszystkich dookoła.
Amanda
Amanda 04.09.2019, 19:15
Na pewno w tym roku 😁jak ulica Waska ty i dobra wspolpraca SMIECHU WARTE
keisyr
keisyr 04.09.2019, 18:14
Panie Handzel,
Powinien Pan trafić do prokuratora pod zarzutem popelnienia szeregu przestępstw !!!
Nie chcę tutaj rozwijać Pana oszustw I klamstw wyborczych, obstawiania ważnych stanowisk w miescie swoja mafia tzw KN. Nie chce tutaj rozwijać Pana chamskiego zachowania wobec ludzi I sytuacji (otwarcie mostu heleńskiego). Nie chce tutaj rozwijać Pana szkodliwej dzialalności wobec Nowego Sacza (likwidacje instytucji, próba przejecia gruntu na Wegierskiej a ostatnio szkodzenie inwestycji "Trzeci most na Dunajcu w Nowym Saczu"
Sa jednak przestępstwa które szczególnie bulweruja mieszkańców
1. Przyzwalanie na niszczenie mienia publicznego (przystanki, trawniki i chodniki rozjeżdzane przez kierowcow)
2. Narażanie życia, zdrowia I mienia kierowcow I pieszych poprzez brak sygnalizacji świetlnych uniemozliwiajacych wjazd I przejscie z dróg podporzadkowanych w arterie:
- aleja Pilsudskiego
- Wegierska
- Nawojowska,
- Tarnowska
- wyłączenie sygnalizacji swietlnej na rondzie przy szpitalu
3. Zabijanie komunikacji miejskiej (brak blietow czasowych, automatow biletowych na przystankach I w autobusach, autobusy jezdżą co 2-3 godziny oraz do godz 16 lub 18, kierowcy bez ubrań słuzbowych)
JEDNĄ RZECZ PAN DOBRZE POWIEDZIAŁ ; NIEPOTRZEBNE RONDO SUCHARSKIEGO - BARSKA
JEŻELI ZLIKWIDUJE PAN TO RONDO I RONDO PRZY GALERII TRZY KORONY I RONDA PO OBU STRONACH MOSTU HELEŃSKIEGO (TE CIASNE RONDA O JEDNYM PASIE RUCHU TO BUBLE BYŁEGO PREZYDENTA NOWAKA KTÓRYMI ZAKORKOWAŁ MIASTO) TO BEDZIE DUZY KROK ABYM ZMIENŁ O PANU ZDANIE !!!
MirekD
MirekD 04.09.2019, 12:17
https://www.youtube.com/watch?…
koryto
koryto 04.09.2019, 14:22
Gdzie koryto tam Kądziołka

Pozostałe