W Obiektywie - konferencja prasowa w ratuszu.

  • 23.08.2019, 18:28
  • red.
2019_08_23_ratusz_wodociagi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa z udziałem prezydenta, jego zastępcy, radnych oraz prezesów Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Temat: spółka Sądeckie Wodociągi.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piotr
Piotr 29.08.2019, 09:11
Oto szczyt hipokryzji. Ludomir Handzel na Placu 3 Mają w 77 rocznicę likwidacji sądeckiego getta powiedział: "...teraz w 2019 roku musimy otworzyć nasze serca, patrzeć na sobie z przyjaźnią, tolerancyjni i miłością zwalczać nienawiść...". Piękne słowa. Niech Pan Panie Handzel zacznie od siebie wprowadzać je w życie i nakaże to swoim kumplom takim jak Bochenek, Prokopowicz, Smoleń, Poręba; Belska; Ziaja i innym i zadośćuczyni tym, ktòrych bez żadnego powodi wyrzucił Pan z pracy albo pozbawił stanowisk i przeprosi tych ktòrzy byli przed Panem za poniżanie ich w opinii publicznej , czyli krzywdzenie, bądż pozwolenie na to swoim podwładnym i kuplom albo tolerowanie takich nienawistnych zachowań. Wypowiadane sĺawa są wiarygodne tylko wtedy jeśli pasują do osoby ktòra je gĺosi. Przywołana wyżej wypowiedż Ludomira Handzla ma się nijak do jego czynòw. W historii odnotowano przypadki wyleczenia z hipokryzji, czego trzeba życzyć Panu LH.
Spoldzielca
Spoldzielca 28.08.2019, 23:15
Mam pytanie ile powierzchni budynków GSM wynajela Spółdzielnia na bilbordy w czasie kampani dla Pana Handzla i za ile. CZY KTOŚ WIE?
Marek R
Marek R 27.08.2019, 18:08
Prośba do Redakcji NTV. Proszę wyemitować punkt Sesji Rady Miasta na której podejmowano uchwałę o sprzedaży udziałów wodociągów. Bardzo proszę, oglądalność zapewniona.
zniesmaczony
zniesmaczony 26.08.2019, 23:50
do zarządu GSM - PODPOWIEM, NIE trzeba DRUKOWAĆ ŻADNYCH NOWYCH KSIĄŻECZEK, zrobić odczyty tym wspaniałym urządzeniem zakupionym, na koniec m-ca. żadnych koszów nie ma z tego tytułu, bo to robią pracownicy, przecież im płacimy. A wodę rozliczyć jak zawsze na koniec kwartału. wszystko się da zrobić tylko trzeba chcieć!. czekam na informację od odczytach wody. NIE RÓBCIE LUDZIOM WODY Z MÓZGÓW. A za reklamę wyborczą Pana Handzla na blokach to ile zarobiła spółdzielnia, czyli my ?
Maria P
Maria P 26.08.2019, 22:27
Lokatorzy GSM. Nie ulegajcie szalejącym przyrodnikom. Ministerstwo Ochrony Środowiska, potwierdziło, że nietoperze GSM nie są własnością Prezesa ! Trwa ustalanie tożsamości i miejsca pochodzenia nietoperzy oraz małpy o której pisze miłośnik przyrody.
MN
MN 26.08.2019, 17:58
MM jeszcze cię nie popuściło po wyborach, uważaj bo jak popuścisz to możesz mieć pełno w .......
 Sadeczanka
Sadeczanka 26.08.2019, 20:42
MN Poziom wypowiedzi godny K N brawo Ty
Jaśia
Jaśia 26.08.2019, 22:32
MM Iwonko, a co ty tak innych rozliczasz ?
MM
MM 26.08.2019, 16:23
Może prezes Iwaniec ujawni ile Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa zarobiła na tym, że udostępniła wielkie powierzchnie na blokach spółdzielczych na
ogromną ilość bilbordów wyborczych pana Handzla i jaką funkcję objął po tym jak pan Handzel został prezydentem. Łatwo się plecie o kimś, a może by tak panowie coś choćby trochę prawdziwego powiedzieli o sobie.
Marian Kwak-Naprawa
Marian Kwak-Naprawa 26.08.2019, 16:16
Prośba do Redakcji NTV. Proszę wyemitować punkt Sesji Rady Miasta na której podejmowano uchwałę o sprzedaży udziałów wodociągów. Bardzo proszę, oglądalność zapewniona.
Balbina W
Balbina W 26.08.2019, 11:09
No to mamy niespodziankę. W ferworze dyskusji wyszło , że Prezes GSM ma prywatną fermę nietoperzy i bez umownie wynajmuje budynki spółdzielcze dla swoich pupili , nie płacą za wynajmem przestrzeni budynków do kasy Spółdzielni Grodzkiej. Aktywiści grodzkiej którzy wykryli aferę, muszą wyliczyć straty jakich doznała spółdzielnia z powodu nielegalnego wynajmu powierzchni dla nietoperzy i wezwać właściciela nietoperzy do pilnego uregulowania zaległości finansowych należnych spółdzielni grodzkiej. Dodatkowo muszą sprawdzić skąd nietoperze pobierają wodę do picia, bo te praktyki mogą się przełożyć na kolejne zobowiązania właściciela nietoperzy. Oj będzie się działo.
lokatorzy GSM
lokatorzy GSM 25.08.2019, 22:15
Uwaga Sądeczanie !
Kto mieszka w bloku z nietoperzami proszę przyjść 31 sierpnia 2019 o godz, 9.00 pod kościół Fara w Nowym Sączu. Będziemy zbierać podpisy do pozwu zbiorowego przeciw Prezesowi Grodzkiej Spółdzielni mieszkaniowej w Nowym Sączu Panu Iwańcowi !
NIE SIEDŹ W DOMU. ZŁÓŻ PODPIS. CHROŃ SIEBIE I SWOJĄ RODZINĘ PRZED NIETOPERZAMI I WSCIEKŁYMI NIETOPERZAMI
NIE SIEDŹ W SWOIM MIESZKANIU ZA SIATKAMI OD IWAŃCA JAK MAŁPA !!!
Nietoperze
Nietoperze 26.08.2019, 08:03
Typowa próba odwrócenia uwagi od problemu. Wodni terroryści chcą obciążyć mieszkańców skutkami swoich błędnych decyzji inwestycyjnych. My nietoperze nie jesteśmy odpowiedzialne za ceny wody w Nowym Sączu, a po za tym g. nam zrobicie dopóki jesteśmy pod ochroną i nikt w tym kraju nas nie może ruszyć albo pójdzie siedzieć.
Maria P
Maria P 25.08.2019, 23:35
Lokatorzy GSM. Nie ulegajcie szalejącym przyrodnikom. Ministerstwo Ochrony Środowiska, potwierdziło, że nietoperze GSM nie są własnością Prezesa Iwańca ! Trwa ustalanie tożsamości i miejsca pochodzenia nietoperzy oraz małpy o której pisze miłośnik przyrody.
Echhh
Echhh 25.08.2019, 10:27
A ja mam takie pytanie troche z innej beczki: Czy dziennikarze w Nowym Saczu potrafią myśleć, zadawać merytoryczne pytania, wyciągac wnioski? Po prostu być dziennikarzami, a nie tylko przekaźnikami.Te wszystkie konferencje to tylko prezentacja występujacych i ich racji, nikt z szacownego grona "dziennikarzy" nie potrafi zadać mądrego pytania zorientowanego na mieszkańców. Dla kogo szacowne grono przekaźników pracuje? No chyba, że jakie miasto tacy dziennikarze?
Tym
Tym 25.08.2019, 12:21
Dokladnie sie z tym zgadzam.
Antoni
Antoni 24.08.2019, 22:10
ale sobie dobrał handzel klakierów na konferencje prasową . Tekst przygotował chyba prezesowi GSM handzel bo recytował jak wiersz na akademii z okazji PKWN 22 lipca. Żenada to całe towarzystwo.
Lap Czyca
Lap Czyca 24.08.2019, 23:41
Mimo wzystko wole zatroskanego nawet klakiera od nomen omen ZBOJA zadajacego naglej kasy za zycie... no bo przeciez woda jest nam do zycia niezbedna... no co, moze nie?
wkurzony
wkurzony 24.08.2019, 19:17
KN potrafiła rewelacyjnie krytykować i na tej krytyce zdobyła władze na czele z prezydentem teraz trzeba mądrze rządzić i jak widać nie jest to takie proste .Czas stanąć na wysokości zadania a nie krytykować nadal tym razem SW. No cóż my mieszkańcy z tej krytyki niewiele mamy. Wolimy niskie ceny za świadczenia i usługi spółek w których miasto ma udziały lub jest właścicielem.
Gocha
Gocha 24.08.2019, 20:55
KN tylko krytykuje, cały czas odwołując sie do poprzedników. Sami nie robią nic. Chętnie tez przecinają wstęgi na tam gdzie niedobrzy poprzednicy zostawili im gotowce, wtedy nikomu nie dziękują i nie wspominają o poprzednikach. Wstrętne działania, bardzo nieuczciwe. Zawiodłam sie na maxa.
mieszkaniec
mieszkaniec 24.08.2019, 19:04
Mnie nie interesuje kto i dlaczego , zarzadzanie w mieście należy do prezydenta i to on powinien umieć tak zarządzać ( czytaj też porozumieć się , negocjować ) żeby tych podwyżek nie było. Stanowisko prezydencie zobowiązuje...…..
Beata
Beata 24.08.2019, 16:25
Nowy Sacz- miasto największego populizmu i kłamstwa kreowanego przez władze.
Zofia
Zofia 24.08.2019, 16:14
Fajna konferencja bo przynajmniej wiadomo że Prezydenci i obecni tam Radni maja odwagę się przyznać że podnieśli cenę wody, ogrzewania o 10% z MPEC, parkingów o 300% itp. Pewnie niektórzy będą sięgali wstecz o 1, 5, 10 lat i może do czasów Mieszka I próbując wmówić mieszkańcom że to ich wina a nie obecnie rządzących.
Ale ja wiem ze od grudnia rządzi w mieście Prezydent L. Handzel i Radni Koalicja Nowosadeckiej.
olek
olek 24.08.2019, 12:36
Wszyscy ci radni od siedmiu boleści co w poprzedniej kadencji głosowali za sprzedażą udziałów powinni się spalić ze wstydu.Z punktu widzenia prawa jesteście czyści, z punktu widzenia sądeczan-to było haniebne.Wstyd wstyd!!! A wszystko zapewne dlatego bo wam kazali..Nieprawdaż???
melek
melek 24.08.2019, 15:01
a wszyscy sie tak burzyli ze nie ma stadionu ze stadion dla sandecji musi byc.. po co? zeby bylyu rozruby i zadymy? po co? jak nie ma druzyny dobrej? no prosze was. Wtedy bylo cacy bo sprzedali część udziałów zeby postarać sie o budowe stadionu bo tak mieszkancy chcieli. Nie udalo sie go wybudowac bo pferty byly za duze. jakies komplikacje z dzialkami. Pieniadze zostaly w kasie miasta. Wiec o co chodzi? wtedy nie bylo sprzeciwu bo byl cel.. teraz jest Hanbdzel i nagle przszkadza ze zostaly sprzedane udzialy.. HIPOKRYZJA.. Ludzie sami sie zastanowcie co mowicie. Idziecie za handzlem jak stado slepych baranow. i beczycie jak on wam zagra.
Antoni M
Antoni M 24.08.2019, 12:46
Proszę o podanie listy radnych z poprzedniej kadencji którzy głosowali za sprzedażą udziałów. Redakcję proszę aby odtworzyła nagranie tej sesji. Bardzo dziękuję.
Tutu
Tutu 24.08.2019, 06:12
Ciekawe ze Prezes Iwaniec nie protestuje tak samo ochoczo jeśli idzie o wzrost cen ciepła. I czy tam również będzie problem z drukowaniem książeczek. Przecież MPEC tez ma zysk wiec niech go przekaże na obniżenie cen ciepła. A jeśli nie to Prezes Iwaniec powinien również udostępnić pomoc prawna przy formułowaniu pozwu zbiorowego przeciw władza spółki. I ciekawe jakie zyski wypracowuje spółdzielnia bo jeśli tak to czemu jest to kosztem mieszkańców.
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 24.08.2019, 23:17
Poszedlem Twym tropem, Tutu.
Okazuje sie, iz sp-nia ma ok. 2 mln zysku rocznie, nie z wplat mieszkancow (jak b. wodociagi) ale z majatku sp-ni ( wynajem lokali, dzierzawy terenow). Ponad 90% z tego oddaje spoldzielcom w postaci doplat/bonifikat/upustow/obnizek oplat zwiazanych z lokalami spoldzielcow. Powiedz Wodociagam zeby wzieli przyklad, poki nie jest za pozno....
Zniesmaczony
Zniesmaczony 27.08.2019, 09:10
A dlaczego ponad 90 %a nie 100 %. Co ma piernik do wiatraka. Was zarządzenie obowiązuje prawo spółdzielcze, statut, więc nie mieszajcie ludziom w głowach. A pro po jak z tym remontem Słoneczka!. Czy tak jak w 2018 i 2019 będzie poprawiana przed każdym walnym, nawierzchnia, bo wszystko się sypie. Kto to odebrał?. Jaki to pracownik spółdzielni co zwie się Inspektorem Nadzoru odebral taką fuszerke i zarząd też. To my płacimy i wymagamy abyście w naszym imieniu, dbając o nasz majątek nie dbali o interes wykonawcy a o nasz, spółdzielcow. O tym jeszcze ludzie usłyszą czy wasz pupilek z milenium odbiera pracę wykonane zgodnie z umową?. Mówią że ryba się psuje od głowy.
Marian KL
Marian KL 24.08.2019, 12:51
Tutu tylko tak z ciekawości, nie tak aby Cię ośmieszać, czy możesz sprawdzić temperaturę kaloryfera w swoim mieszkaniu ? Widzisz Tutu, energię cieplną będą mierzyć liczniki od momentu rozpoczęcia sezonu i wyniki pomiarów przełożone na fakturę trafią do twojego prezesa po rozpoczęciu grzania - X może XI. Tutu pozdrawiam, wiem, że chciałeś dobrze i znowu ci nie wyszło.
Mono
Mono 25.08.2019, 12:39
Marian KL - niekoniecznie, weź pod uwagę, że mieszkańcy mają także ciepłą wodę z MPEC. Więc podwyżki już ich obowiązują.
MPEC
MPEC 27.08.2019, 08:17
Koniecznie. Podwyżki w MPEC zaczynają się dopiero od października, czyli po zakończeniu kwartału...
inny
inny 25.08.2019, 23:08
A ilu ją ma ? 3 % , 5 % ?
inny
inny 23.08.2019, 22:51
Pomyliłem się panie prezydencie głosując na pana. Obiecanki cacanki, (byle na stołek), potem jakoś będzie. Przecież doskonale znał pan sytuację w Wodociągach. Proszę nie uważajcie, że N.S to wiocha i można nam wszystko wmówić.
Spoldzielca
Spoldzielca 23.08.2019, 22:50
Hej Panie Iwaniec
Kiedy Pan oczysci bloki mieszkalne Grodzkiej Spoldzielni Mieszkaniowej z nietoperzy?
Może by tak zrobić pozew zbiorowy przeciwko Panu?
Marysia
Marysia 23.08.2019, 23:13
Spółdzielca nie rzucaj kiepów na klatce schodowej i gaś światło w piwnicy, proszę.

Pozostałe