Złóżcie dymisję - apeluje do zarządu spółki Sądeckie Wodociągi z-ca prezydenta Artur Bochenek

  • 22.08.2019, 14:46
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_08_22_v-ce prezydent o wodociagach.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tak z-ca prezydenta komentuje oświadczenie prezesów spółki. Kilka godzin po konferencji w Wodociągach w ratuszu odbył się kolejny briefing prasowy, tym razem zwołany przez władze miasta. Przypomnijmy, od września miasto przestaje dopłacać mieszkańcom do opłat za wodę i ścieki. Stało się to na skutek przyjęcia przez radnych Koalicji Obywatelskiej i Koalicji Nowosądeckiej prezydenckiej uchwały. I choć taryfa pozostaje bez zmian, to mieszkańcy w efekcie zapłacą więcej.

Miasto chce odzyskać większościowe udziały w spółce, bo jak czytamy w opublikowanym na stronie miasta oświadczeniu prezydenta, pozwoli to na przywrócenie poprzednich opłat.

 

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
melek
melek 23.08.2019, 09:06
dla wyjasnienia to nie odgórne przepisy stanowia o podwyzkach wody, ogrzewania ,śmieci biletów mpk, itd.tylko i wyłacznie prezydent .
Malinka
Malinka 23.08.2019, 18:41
to, że nie znasz prawa nie upoważnia cię do publicznego podania kłamstw. Populisto poczytaj, popytaj i przeproś, za swoją ignorancję i bezczelność.
Antoni
Antoni 22.08.2019, 22:41
wstyd za takiego wiceprezydenta, co reszta Polski pomysli o sadeczanach , że takich ludzi wybrali do rządzenia miastem.
Zero kompetencji.
Dobrze że ratusz nie ma większości w sądeckich wodociągach bo przy tej władzy wody w sączu by juz nie było, bo rozłozyli by wodociągi.
Dlaczego bochenek nie pisze do MPEC o niepodnoszenie opłaty za ciepło , bo tam kumple rządzą.
Ewa
Ewa 22.08.2019, 22:19
A to miasto ma Prezydenta?
AVE
AVE 23.08.2019, 11:07
to miasto nie ma prezydenta hahahaha, ma tylko pseudo wiceprezydenta.. bo tylko on sie gdzies pokazuje...
keisyr
keisyr 22.08.2019, 22:04
Chciałby Pan Panie Bochenek obsadzić najważniejsze stanowiska w Wodociągach mafią Handzla tzw KN. Prawda ?
Nic z tego Panie Bochenek ! Wnet cały ten plebs z tzw. KN pogonimy z Nowego Sacza ! Na wieś do Sołtysa Stawiarskiego ! Niech się Pan lepiej zainteresuje Panie Bochenek co sie na wsi w Chełmcu dzieje. Bo ostatnio krowa tam wpadła do szamba !
melek
melek 22.08.2019, 20:26
panie bochenek a jak pan wytłumaczysz podwyzke ogrzewania ? przeciez tam są sami pańscy koledzy i musza dobrze zarabiac nio nie
mistrzu
mistrzu 22.08.2019, 21:22
melek idealnie w punkt. tam ma swoich ludzi i swojego prezesa i ma 100% udziałów jako miasto i co uchronil mieszkańcow od podwyzek? no nie uchronil musieli podniesc bo przepisy tak stanowia (wypowiadal sie nowy prezes spolki na ten temat w ktoryms wywiadzie) ale jak przepisy stanowia o taryfie za wode i scieki to juz jest mniej wazna... gdzie tu logiczne myslenie? posadzilby swojego prezesa w Wodociagach te podwyzki i tak musialy by byc nie wazne kto i z jakiej partii by tam siedzial... oni nie znaja sie kompletnie na przepisach... tutaj nie chodzi o cene wody. tu chodzi o to ze nie moze posadzic nikogfo swojego na to miejsce. mydlą oczy i poruszaja inny temat ze kontrole utracili. hahahahaha on nie ma kontroli nad niczym.. no biedny strasznie...
melek
melek 22.08.2019, 20:11
panie bochenek nie to co inni zrobili a co pan zrobil dla miasta oprócz zwalniania ludzi i wkladania swoich na jeszcze lepiej platne stołkii.podwyzki za podwyzkami to ogrzewanie to woda a pan tylko zwalnia i nic wiecej .
kropelka
kropelka 22.08.2019, 17:50
Gonić dziadygi z wodociągów
erta
erta 22.08.2019, 17:33
To co powiedział Bochenek zupełnie mi wystarczy. Jest kłamcą albo całkowitym ignorantem . Obie możliwości eliminują go ze stanowiska i dyskredytują jako człowieka.

Pozostałe