W Obiektywie.

  • 22.08.2019, 14:33
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_08_22_v-ce prezydent_odpowiada_na_pytania_dziennikarzy.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zastępca prezydenta Nowego Sącza Artur Bochenek odpowiada na pytania dziennikarzy w sprawie spółki Sądeckie Wodociągi.

/briefing prasowy/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antek
Antek 22.08.2019, 22:58
bochenek na konferencji, w głupocie przebił czerneckiego jak opowiadał o wycieczce do Narwiku.
Jak byłbym na miejscu bochenka to po takim wystapieniu podałbym się do dymisji za takie głupoty które wypowiada. Jestem ciekaw jaka on szkołę skończył. Bo chłop po podstawówce zrozumiałby o czym mówią prezesi wodociagów.
Roma
Roma 23.08.2019, 21:41
Panie Antek, nie ma zgody w jednym, Czerneckiego w inteligencji ( wycieczka Narwik i inne ) nikt nie przebije.
zenek
zenek 23.08.2019, 10:44
on nie skonczyl zadnej szkoly.... przynajmniej nie taka ktora czegos uczy.. zero klasy zero ogłady. jak to mowil Ferdek Kiepski "Sodomia i Gomoria" przy tych pseudo prezydentach .. tylko my mieszkancy bedziemy wyrąbani... PRZEZ TO ZE prezydenci KOMPLETNIE NIE ZNAJA SIE NA RZECZY ANI NA PRZEPISACH... nawet dziecko z podstawówki zrozumie wyjaśnienia Prezesow, właściwych Radnych ale nie oni. a dlaczego?? bo nie liczy sie to ze woda bedzie drozsza czy tansza czy mieszkancy zaplaca mniej czy wiecej im w ratuszu chodzi tylko o to zeby obsadzic na stanowiskach swoich ludzi... tylko o to sie gra toczy.
Antoni
Antoni 22.08.2019, 22:28
handzel z bochenkiem to robia z sadeczan durni, ale nie wiedzieli że to prezes wodociągów pokazał ich brak kompetencji. Niech handzelek z bochenkiem lepiej odejda z ratusza a niech bochenek nie odwołuje prezesów wodociągów bo im do pięt nie dorasta.
A swoją droga niech bochenek sie lepiej umyje i ogoli jak wychodzi do ludzi, chyba że juz zaczął oszczędzać na wodzie.
Zero przygotowania do pełnienia urzędu tak to nawet nie można rządzić w domu , pełny chaos.
keisyr
keisyr 22.08.2019, 21:55
Taryfa za wodę zostaje ta sama. Tylko Handzel razem z KN I PO cofnął dotacje ! W ten sposób podwyższono ceny wody ! Usunąć Handzla z Ratusza ! On mieszkańcow Nowego Sacza oszukał ! Obiecywał drastyczne obnizki cen wody, ścieków, ciepła I śmieci !
Pamiętamy jak Handzel wymachiwał przed kamerami w trakcie kampanii wyborczej książeczka mieszkaniowa !
Greg
Greg 22.08.2019, 20:55
Śmieci myli ze ściekami, taryfę z ceną. Facet nie przygotowany, a zieje jadem
Anna
Anna 23.08.2019, 01:20
Raczej ZIAJA jadem ;) :D B)
mistrzu
mistrzu 22.08.2019, 21:14
hahahaha dobre :) zieje jadem bo tylko na tyle go stać z jego kompetencjami.. Jedno mnie tylko zastanawia. Na kogo głosowli mieszkancy.. na handzla czy bochenka bo widze ze to on jest zawsze i wszedzie a tamten drugi nawet nie raczy sie nigdzie pojawic... on w ogole wie ze ma stanowisko prezydenta? i jeszcze jedno skoro wszedzie widzicie wies i wies jest taka zla panowie prezydenci to niech mi pan bochenek powie gdzie byl wicewojtem wczesniej?? czyz nie na wsi?? czy nie dzialal i latał koło Stawiarskiego?? widocznie jak latał tam to lata i tu hahaha a sloma z butow wystaje....
Pniok
Pniok 22.08.2019, 20:00
Gonić Nowakowych kombinatorów okupujacych wodociągi i oszukujacych sądeckie społeczeństwo
yhy
yhy 22.08.2019, 18:44
A do Sandecji to nie dopłacaliśmy?
zenon
zenon 22.08.2019, 18:04
Ja pierdziele w kółko to samo.. panie (z małej "p") wiceprezydencie przestańcie nawijać o tym, że macie tylko 47 czy 48% a raz prawie 50% bo mówi pan za każdym razem inaczej i proszę zacząć czytać przepisy i zacząć się dokształcać. bo w tym momencie jawnie , wszem i wobec ogłasza pan że chce złamać przepisy, których Zarząd Spółki przestrzega i które zna. Taryfy są sztywne!!! a po kolejne niech pan nie wprowadza ludzi w błąd swoimi wypowiedziami typu "cofnięto doplaty do Sądeckich Wodociągów" bo to nie prawda. COFNĘLIŚCIE panowie prezydenci DOPŁATY DO WODY DLA MIESZKAŃCÓW!!!! Przyznajcie się do tego jeśli macie chociaż trochę godności. Wpakowaliście Mieszkańców na mine..
Zosia
Zosia 22.08.2019, 17:57
Bochenek popatrz w lustro WSTYD UMYJ SIE
Gość
Gość 22.08.2019, 17:27
Tak trudno zrozimiec Panu z-cy że taryfa zostaje na tym samy poziomie tylko miasto zabralo dotacje??
Tymon
Tymon 22.08.2019, 15:08
Matko... Zmiana może też być w lewo i prawo...

Pozostałe