W Obiektywie - konferencja prasowa w spółce Sądeckie Wodociągi

  • 21.08.2019, 11:32 (aktualizacja 21.08.2019, 13:27)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_08_21_konferencja_prasowa_sadeckie_wodociagi.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 1 września Nowy Sącz przestanie dopłacać mieszkańcom do taryf za wodę i ścieki.

Oświadczenie zarządu spółki Sądeckie Wodociągi.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kanapka Stefan
Kanapka Stefan 23.08.2019, 22:04
Proszę o informację ile Panowie powyżej zarabiają miesięcznie brutto ?
ewra
ewra 22.08.2019, 08:59
Proponuje rozpoczęcie Akcji " Nowak wróć". tzw- A"Nw"
kropelka
kropelka 21.08.2019, 21:45
Mieszkańcy zawsze maja wybór. Problem w tym ,ze wola narzekać i płacić niż wymagać zrealizowania obietnic wyborczych
Marek Lubeczkin
Marek Lubeczkin 21.08.2019, 21:42
Czy tym panom nie pomyliły się czasem role ? Każdy właściciel spółki tych panów zwolnił by w dniu następnym za brak etyki i profesjonalizmu.
keisyr
keisyr 21.08.2019, 18:51
No I co sądecki plebsie. Wybrałeś Handzla to teraz płacz. Handzel obiecał plebsowi że obniży mu ceny wody, cieplą, ścieków I śmieci. Wymachiwał przy tym przed kamerami książeczką czynszową. Plebs uwierzył I wybrał Handzla a Handzel ceny podwyższył hahaha !!!
wodnik
wodnik 21.08.2019, 17:08
Trzeba odzyskać Sądeckie Wodociągi dla mieszkańców miasta. Nowak z Kądziołką sprzedał spółkę obcym to oni teraz nas kroją
Zenon
Zenon 21.08.2019, 16:20
No to macie swojego Prezydencika.... Tak "SPEŁNIA" swoje obietnice wyborecze hahaha.... Chciał ceny obnizac to podwyższa.. Chciał sciagnac ludzi spowrotem do NS to sprawil ze coraz wiecej mlodych ludzi bedzie stąd uciekac... Nowy Sącz to miasto ktore umiera.. a z tym prezydentem zamknie sie w swoich 4 scianach (granicach) i umrze calkowicie... Nawet Kraków coraz mniej inwestuje tutaj bo po co?? Mozna drogi puscic bokami omijajac Nowy Sacz ktory z takim prezydentem nie zalatwi NIC.. zadnych dotacji i tylko konflikt z Warszawa.. Likwidacja spółek czy szkół to priorytety dla niego.. Mieszkancy sa nie wazni. Liczy sie tylko on.
Miśka
Miśka 21.08.2019, 21:38
Zenek ale ty jesteś mądry ? kto ogłasza zmianę cen ? kto powołał tych panów do zarządu ? przecież nie prezydent ! Odkupić udziały i obniżyć koszty spółki. Ile zarabiają panowie z zarządu spółki ?
Zenon
Zenon 22.08.2019, 08:07
Miśka zrozum ze sie nie da!!!!!! Przyjdzie prezes ktory bedzie przy***sem Handzla i nie zrobi nic z cenami wody bo nie puszcza go przepisy..... To nie byly doplaty dla Wodociagow tylko dla mieszkancow... Cena sie nie zmienia!!!!! Ona zostaje na tym samym poziomie... PREZYDENT zabrał doplate do tej taryfy dla mieszkancow a nie dla Wodociagow... Zrozumcie to wkoncu!!
Miśka
Miśka 22.08.2019, 12:51
Zenek nic nie rozumiesz, różnica pomiędzy brakiem dopłaty, a ceną mieszkańca, zmniejszy zysk 7 mln.
Zeniu, napisz ile zarabia Prezes i Zastępca.
jęzor
jęzor 21.08.2019, 14:13
Czy on musi tak mlaskać do mikrofonu?
wandea
wandea 21.08.2019, 13:40
No to śpiewamy.. Sądeczanie nic się nie stało Sądeczanie nic się nie stało..Teraz czekamy na opłaty za śmieci. To pa

Pozostałe