W Obiektywie.

  • 21.08.2019, 09:25
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
2019_08_20_konferencja_liderow_konfederacji_wolnosc_i_niepodleglosc_okregu_14_w_wyborach_do_sejmu_rzeczpospolitej.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezentacja kandydatów do Sejmu - Konfederacja

/briefing prasowy/

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wacław Warnicz
Wacław Warnicz 21.08.2019, 22:01
Chłopaku o podatkach mówisz ? a skąd weźmiesz na 500+ ? gospodarka czy ideologia, jak na akademii w podstawówce.
Bambina
Bambina 22.08.2019, 01:51
Od kiedy gospodarka wyklucza się z ideologią? Są ludzie, którzy potrafią myśleć szerzej.
Olga
Olga 22.08.2019, 12:48
Bambina z tyłu z flagą
znawca
znawca 21.08.2019, 14:42
Ta brunetka z tyłu to ... cud, miód, malina
wyborca
wyborca 22.08.2019, 17:41
Lepiej do łóżka niż do polityki
Korvin
Korvin 21.08.2019, 13:38
2% poparcia. Bez szans
keisyr
keisyr 21.08.2019, 12:56
Zagłosujemy na Was pod warunkiem
- utworzycie województwo sądecko-tarnowskie lub powiększycie Nowy Sącz do miasta ponad 100 tys mieszkańców
- usuniecie Handzla z Ratusza I wsadzicie go do więzienia
Władysław
Władysław 23.08.2019, 09:26
Panie keisyr, Pan żeś jest debil. Zrób Pan więcej dzieci to się Pan sam przyczynisz, żeby Nowy Sącz miał 100 tys. mieszkańców. Na logikę, chcąc utworzyć nowe województwo potrzebna jest reforma administracyjna na skale całego kraju.

A jeśli chodzi o sprawę więzienia, to tam Powinien trafić były Prezydent Nowak, bo ojj uskładało się. Handzel ma czas, żeby się wykazać.

A i zapomniałem, to jest NTV ( Nowak TV), więc czekam na Nowakowych trolli i falę hejtu.... idę po popcorn....
PZDR
Konfederata
Konfederata 21.08.2019, 14:38
Jaki to ma związek z sejmem Rzeczypospolitej Polskiej ?

Pozostałe