Za ogrzewanie zapłacimy więcej. MPEC podnosi ceny

  • 12.08.2019, 09:10 (aktualizacja 12.08.2019, 09:34)
  • - Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
MPEC podnosi ceny
loadingŁaduję odtwarzacz...
W sierpniu, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej wprowadziło nową taryfę opłat za ciepło. W rozliczeniu rocznym za ogrzewanie zapłacimy średnio o 10% drożej. Wiele wskazuje na to, że to nie ostatnie podwyżki.

O tym dlaczego jest drożej mówi prezes MPEC-u Paweł Kupczak.
 

- Nasza Telewizja Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, w internecie i na Facebooku
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zimny
Zimny 16.08.2019, 17:53
Nie ma się z czego cieszyć, bo ogrzewanie drożeje w całej Polsce. Wszystko przez drożejące opłaty za palenie węglem. Jeśli ciepłownia nie zmieni sposobu grzania z węgla na jakiś inny, to będzie jeszcze drożej. Czytałem, że te opłaty w zeszłym roku wynosiły 5 zł teraz wynoszą ok 20 zł (czyli 4 razy więcej), a za rok może być ponad 100!!!
Super zadowolony
Super zadowolony 15.08.2019, 00:59
Ja k... też jestem zadowolony. Jest superasto. Super ratuszowa drużyna to Handzel, Bochenek, Majka, Prokopowicz. Ziaja, Prostko, Smoleń, Poręba, Poremba, Bełska, Baliczek. A piłeczki im podają Zegzda, Dumana , i paru takich im podobnych. Kurna, jaki ja jestem z nich zadowolony.
braw
braw 13.08.2019, 00:23
co on gada nawet nie wie o czym gada moze sie nie wyspal pan prezes przyjął swoich ludzi za niezla kase
Ja
Ja 12.08.2019, 22:55
Macie 500+ elektorat Parti Rządzącej płaczcie i płaćcie
Niezgodny
Niezgodny 12.08.2019, 22:51
Opozycja huczy i gromi, więc Rado Miasta proszę dołożyć do spółek miejskich. Ludzie wszystko drożeje popatrzcie na ceny w sklepach? Proszę ludzie poczytajcie o funkcjonowaniu spółek cieplowniczych jakie koszty ponosimy z ochroną środowiska.
emigrant
emigrant 12.08.2019, 19:55
Macie kogoście chcieli bo tak wybraliście. No to płaćcie więcej. Weźcie sobie kawkę za darmo pod ratuszem, tylko kto za nią płaci bo pisze że prezydent ja rozdaje to sam płacić powinien. Zobaczymy na końcu roku jak to będzie w oświadczeniu majątkowym L. Handzla.
Zenon
Zenon 12.08.2019, 20:56
No i teraz drodzy wyborcy macie swojego prezydencika hahaha... od 1 sierpnia 10% podwyżka ciepła, od 1 wrzesnia podwyzka za wode i scieki (200zł na kwartał wiecej), a i za smieci tez bedziecie musieli zaplacic wiecej hahaha.... BRAWO za wybór. Podziwiam Was...
ewra
ewra 12.08.2019, 18:40
Handzel powinien zrobić to co zrobił z Wodociagami, czyli pisać zeby ceny nie podnosili tym bardziej że ma tam 100% udziałów. Tam juz takim hojrakiem nie jest. Metody jego działania są obrzydliwe i obrazliwe dla sadeczan bo myśli że ma do czynienia z głupimi.
ewae
ewae 12.08.2019, 22:43
ewra wracaj do podstawowej szkoły. Miasto nie posiada w MPEC 100 % udziałów !
Cypis
Cypis 12.08.2019, 20:58
Ale zrozumcie ze on chce ROZWALIC wszystko co jest mozliwe.... I on to zrobi.... bo cene podniosl ON... Bo ma 100% udziałów. A przeciez w MPECu ma swojego prezesa... Jesli w Wodociagach miałby swojego prezesa i cofnał dopłate dla mieszkancow tak jak to zrobil ta uchwała to ten jego prezes bylby zmuszony prawem i przepisami podniesc cene wody.... Nie ma znaczenia kto bylby za sterami...
Keisyr
Keisyr 12.08.2019, 15:34
Doprowadzić Handzla do prokuratury pod zarzutem popełnienia przestępstwa! !!
Przestępstwo to polega na oszukaniu mieszkańców Nowego Sącza
Fun
Fun 12.08.2019, 15:15
,,Nic się nie stało sądeczanie nic się nie stało" To sobie pośpiewamy o pośpiewamy. Następny występ zapowiada się we wrześniu. To pa
Beata
Beata 12.08.2019, 11:25
Następna podwyżka za kadencji Prezydenta Handzla. Okłamał Nas po raz kolejny.
Znowu mieszkańcy osiedli zapłacą więcej za ogrzewanie.
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 12.08.2019, 14:30
Pietruszka też podrożała za Handzla, też nas okłamał? Podwyżka ogrzewania jest od Miasta niezależna, wzrosły ceny za spalanie węgla (certyfikaty). Za prawo spalenia tony węgla trzeba już płacić tyle co za sam węgiel. Kto inny nas oszukuje, zgadnij kto.
anty
anty 12.08.2019, 14:43
ha ha ha, weź wyluzuj chłopie. to spółka miejska. tam prezydent ma 100% udziałów więc czemu nie apeluje tak jak do wodociągów (gdzie ma tylko niecałe 50%)? bajania....
Jan
Jan 12.08.2019, 22:45
I co Prezydent ma dopłacać z własnych pieniędzy. Opozycji nie w ten sposób
yzco_yzdeim
yzco_yzdeim 12.08.2019, 15:02
...ale wodociągi nie muszą płacić za certyfikaty dające prawo do zużywania wody. Kapujesz? Ponadto (w moim przekonaniu) osiągają niegodziwie wielkie zyski kosztem w większości ubogich mieszkańców i chcą uczynić ze zdobytego w podejrzanych okolicznościach prawa (ustalona taryfa) użytek niezgodny z przeznaczeniem tego prawa i zasadami współżycia społecznego. Takie stosowanie prawa nie korzysta z ochrony zgodnie z art. 5 kodeksu cywilnego.

"Art. 5. Nie można czynić ze swego prawa użytku, który by był sprzeczny zespołeczno-gospodarczym przeznaczeniem tego prawa lub z zasadami współżycia
społecznego. Takie działanie lub zaniechanie uprawnionego nie jest uważane za wykonywanie prawa i nie korzysta z ochrony."
LL
LL 12.08.2019, 15:20
Slowem brawoooooooooo!!!!! Cieszmy sie wszyscy z podwyzki!!!!!

Pozostałe