Radni chcą zaskarżyć uchwałę do wojewody

  • 08.08.2019, 15:00 (aktualizacja 09.08.2019, 12:19)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
PiS skarży uchwałę
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radni klubu PiS chcą zaskarżyć uchwałę w sprawie ustalenia dopłat do taryf za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków. Przyjęta podczas ostatniej sesji, a przygotowana przez prezydenta uchwała w praktyce oznacza podwyżkę cen, która wejdzie w życie od września.

Radni chcą aby uchwale przyjrzały się teraz służby wojewody.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Keisyr
Keisyr 12.08.2019, 15:13
Hej kibice Sandecji
Chodzicie jeszcze na to pastwisko Handzla przy Kilińskiego w Nowym Sączu?
Ale to pastwisko jest dla bydła!
Wiec idźcie do Handzla I ryczcie
Handzel dziękujemy za pastwisko jesteśmy bydlem Muuu
Anty
Anty 09.08.2019, 07:10
Czernecki ma doświadczenie samorzadowe i mocno działa spolecznie. Może i łał piwo. Żadna praca nie hańbi w przeciwieństwie do latania z gołym tyłkiem po stadionie....
Zosia
Zosia 09.08.2019, 15:35
Bo nie miał na gacie, widocznie. Wystarczy zobaczyć jego oświadczenie majątkowe i widać jaki to był biedak a zarazem zaradny człowiek. Bo wcale mu się źle nie powodziło co też widać w tym oświadczeniu. Latał z opuszczonymi gaciami po stadionie, zarabianie nie specjalnie mu szło ale to mu nie przeszkadzało mieć się za etycznego gościa i gospidarnego, no to ubzdurał sobie że ma prawo do moralizowania , pouczenia i krytykowanie innych ludzi za złe gospodarowanie. Wypowiada się jak jakiś mentor, znawca tematu i mędrzrec A ty po każdym jego wystąpieniu ludzie sikają ze šmiechu, bo nawet opowiadanie Czerneckiego o podróży i wizycie w Norwegii albo Szwecji ( nie pamiętam) to pikuś przy tym co plecie pan któremu na stadionie opady z tyłka gacie. Filmik krąży w internecie, ale nie na co oglądać bo tyłek pana radnego nie ciekawy.
Antek
Antek 09.08.2019, 07:37
Czy Misiewicz latał z gołym tyłkiem to nie wiem ale , że jeździł na rowerze i walnął w słupa ! to fakt, a teraz uczy etyki w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego ? Jakie doświadczenie ?
anty
anty 09.08.2019, 12:24
Antek. Też nei wiem, czy Misiewicz latał. Wiem za to i ty też wiesz, że jeden sądeckich radnych miał problemy z noszeniem pełnego odzienia w miejscu publicznym jakim jest boisko Sandecji. Ale to już przeszłość. Teraz jest poważnym radnym. I nie bezrobotnym.
Mem
Mem 08.08.2019, 17:09
Akurat na tej sesji większości nie mieli
Sibolka
Sibolka 08.08.2019, 23:25
No to sprawdź wyniki głosowania i poznasz znaczenie słowa tchórze.
Teresa
Teresa 08.08.2019, 16:43
Pis ma większość w radzie, dlaczego więc Mularczyk, Czernecki, Cabała i Głuc mając większość nie przegłosowali odrzucenia uchwały ?
PiSowiec
PiSowiec 08.08.2019, 18:11
Wspomniani radni niw mają nic wspólnego z PIS!!! To są zdrajcy i oszuści podszywajacy się pod prawicę im chodzi tylko o stołki i kasę. Taki Czernecki wcześniej lał piwo w knajpie a teraz dostał stołek w MORD choć błazen z niego i na niczym sie nie zna
maciek
maciek 08.08.2019, 20:00
Akurat Artur Czernecki jest spoko. Jak trzeba, to zawsze pomoże.
Terok
Terok 08.08.2019, 23:26
Mówisz o rozwaleniu Ligi Polskich Rodzin ?

Pozostałe