STBS - kolejna miejska spółka po audycie

  • 08.08.2019, 14:50 (aktualizacja 08.08.2019, 14:56)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
STBS wyniki audytu
loadingŁaduję odtwarzacz...
Znane są wyniku audytu kolejnej miejskiej spółki - tym razem STBS. Jak mówili podczas konferencji prasowej audytorzy, w trakcie kontroli stwierdzono poważne niezgodności w działaniu spółki.

Jeden z zarzutów dotyczy braku akt z postępowania przetargowego na kwotę ponad 8 mln zł.

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Romek
Romek 08.08.2019, 22:47
Ilość komentarzy i łapek po wielu godzinch od publikacji materiału świadczy o tym jakie jest zainteresowanie tymi niby audytami. Równe zero ! A swoją drogą audytorzy powinni po nazwisku określić tego kandydata na prezydenta miasta który w kampanii korzystał z usług STBS podobnie jak zarząd Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej powinien podać ile zapłacił za bardzo bogatą promocję Ludomir Handzel tej spółłdzielni mieszkaniowej. Liczę że radny Głuc o to zapytać. Nowy Sącz jako gmina jest członkiem GSM i wobec tego takie pytanie byłoby zasadne.

Pozostałe