Sesja RM Nowego Sącza - cześć V

  • 31.07.2019, 14:21 (aktualizacja 31.07.2019, 14:28)
2019-07-30_xvii_sesja_cz_5.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Retransmisja.

Sesja odbyła się w miniony poniedziałek. 

_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Xxx
Xxx 04.08.2019, 13:14
Myśle ze już niebawem dowiemy się dlaczego radny Hojnor, Zegzda z taka ochota zaciskając zeby popierają Bochenka
zniewolona
zniewolona 04.08.2019, 09:36
Może ktoś mi powie na co ma szkodzić mężczyznom wychodzenie na wieżę ratuszową o czym mówł radny Hojnor. Co tam tak promieniuje że muszą ubierać fartuchy ołowiane. Jak mój ma się tam rozchorować dajmy na to na płuca to ja go tam nie puszczę. A jak na co innego to niech idzie i podziękuję Czarnieckiemu, Ziai i Bochenkowi że mu się coś przytrafiło a mnie nie będzie więcej męczył.
Edek
Edek 04.08.2019, 09:17
Natalia - ja uważam że to było dobre wystąpienie radnego. To wystąpienie może było niezgrabnie powiedziane jak to jest zawsze u tego radnego ale istota problemu dobrze uchwycona.
Wiesław Tars
Wiesław Tars 04.08.2019, 22:55
Edek - orzeł wylądował teraz na wieży ratuszowej !!!
Natalia
Natalia 04.08.2019, 00:23
Proszę zwrócić uwagę na ostatnie wystąpienie i pod żadnym pozorem nie udostępniać dzieciom chodzącym do szkoły.
wandea
wandea 03.08.2019, 21:22
Kilka tygodni temu w pewnym mieście doszło do profanacji procesji Bożego Ciała co spotkało się z aprobatę wysokiego urzędnika samorządowego. Focie z tym urzędnikiem zamieścił sobie naFB inny wysoki urzędnik samorządowy tym razem z innego miasta. Jak myślicie z którego.
Franek
Franek 03.08.2019, 23:55
ale jesteś tchórzem anonimie albo nowoczesnym esbekiem, prowokatorem
Józia
Józia 03.08.2019, 20:37
Na sesji byli wójtowie z okolic Nowego Sącza. Bogobojni i dobrzy ludzie, nie tolerujący hipokryzji i wszelkich odchyleń od tego co nie godne prawdziwego człowieka. Wizyta wójtów jakoś nie przypadła do gustu przybocznym Handzla to może dlatego pojechał do prezydentki Dulkiewicz z Gdańska żeby jako 'nowoczesna i pistępowa' prezydentka nawiedziła Nowy Sącz .
Renatka
Renatka 04.08.2019, 00:03
Józia, to co piszesz to przecież odchylenia, szkalowanie ludzi to odchylenie, poczytaj , pojeździj po świecie i nabierzesz mądrości
Robert
Robert 02.08.2019, 23:08
Na piątkowej sesji, 2 sierpnia, radna Teresa Cabała bardzo słusznie dowiodła, że prezydent Ludomir Handzel funduje nowosądeczanom program 500 -. Niestety, to prawda. I trzeba też powiedzieć bo stowarzyszone x prezydentem Handzlem sądeckie media dość skromnie to podały, że wzrosły znacznie ceny za dostarczane przez MPEC ciepło. A wystąpienie radnego z handzlowej Koalicji Nowosądeckiej w stosunku do gospodarzy gmin sąsiadujących z Nowym Sączem byłoby gburowate i wręcz obraźliwe. Prezydent Handzel ma nie tylko powyborczy program 500 - ale i poróżnienia ludzi w Nowym Sączu i miasta z sąsiednimi gminami. Ten powyborczy program prezydent Handzel realizuje z pełną konsekwencją a z obietnic wyborczych jest ZERO.
keisyr
keisyr 02.08.2019, 23:35
Robercik czy ty czasem nie Teresa Cabała ? Kto doprowadził do tego dziadostwa , nie wiesz ?, zapytaj Teresę Cabała. Gospodarze gmin przybyli na polityczne wezwanie żony męża i pięknie im powiedział Pan Ziaja : przyjechali chłopy ze wsi i gadają, gadają, gadają.
Kubuś
Kubuś 03.08.2019, 17:10
Czy nie lepszy jest chłop ze wsi co do mądrze gada od jakiegoś udającego intelektualistę mieszczucha w pierwszym pokoleniu który zieje jadem w interesie jakiegoś tam bałamuta?
ALBIN
ALBIN 03.08.2019, 23:51
Chłopy powiedzieli, że ich p.Mularczykowa zaprosiła. Po co ich zaprosiła ?, żeby na miasto nadawali ? to przecież zdrada, babina nie może się pogodzić, że sądeczanie się na niej wyznali w wyborach , to by dopiero był cyrk.
Paulo
Paulo 02.08.2019, 08:13
„Nie można krzywdzić ludzi bezpodstawnymi zarzutami” ~Prezes~
No to jest nie tekst dnia, nie tygodnia, nie miesiąca, ale wszechczasow
ewra
ewra 02.08.2019, 07:42
Jest dramatycznie. Demokracja czasem płata figla i wynosi do władzy zupełnie przypadkowych ludzi , kompletnych ignorantów i do tego bezczelnych ...a to już mieszanka wybuchowa. Tak się właśnie stało w Nowym Sączu. Ludzik- sory- Ludek wyuczony PR-u przez "Tymochowiczów" oszukał sądeczan "metodą" machania i układania rąk , obcisłymi garniturkami "slim" obietnicami , których nigdy nie zamierzał nawet spełnić. Na tym zbudował Totalne Kłamstwo . Dobrał sobie paru buldogów plus jednego księdza , którzy ślepo , w stylu sekty są mu posłuszni , bo bez niego nic nie znaczą . Cóż ,że jest to działanie na krótką metę- dobre i 5 minut. Oby 5-cioma minutami zostało, bo Nowy Sącz nie wytrzyma dłużej takiej degrengolady.
tewra
tewra 02.08.2019, 23:06
ewra, startuj do sejmu jesteś wielki, może ty sądeczankę załatwisz. ewra spróbuj potencjał jadowy masz.
emigrant
emigrant 01.08.2019, 23:16
Radny Józef Hojnor.jedy obok Leszka Zegzdy i złotoustego radnego Ziaji najgorętszym orędownikiem prezydenta Handzla i jego ekipy. To niech sobie przypomni jak to prezydent Handzel i jego służba złotoustych psioczylii na to że prezydent Nowak nie wybudował mostu helleńskiego w pierwotnie zakładanym terminie. A teraz ten sam prezydent Handzel nie potrafił wybudować niewielkiego parkingu pod Panoramą w terminie w którym miał być wykonany.. A co to za porównanie budowy mostu do budowy parkingu? Jak Grabowski zrezygnuje z roli
Ferdynanda Kiepskiego w Kiepskich to prezydent Handzel może w tym serialu znajdzie dla siebie godne miejsce. Tak kiepsko jak jego prezydentura źadna z dotychczasowych nie wygląda. Bardzo drogo prezydentura Hsndzla bëdzie kosztowała Sądeczan.
Milka R.
Milka R. 03.08.2019, 08:46
Posłuchaj emigrant. PM Nowak podawał kilka terminów, a przed wyborami w X 2018, podał,że most zostanie oddany do końca grudnia, więc nie ściemniaj. PM Handzel wykonuje to czego poprzednik przez 12 lat nie zrobił, rozumiesz. Masz o to pretensje, że modernizują parking ? źle z tobą.
EkoTek
EkoTek 02.08.2019, 23:04
emigrant nie wiesz czasem kto miasto zostawił w takich stanie ? Nie Twój pracodawca Rysiu ?, zgłoś się do radnej T.Cabała, ona wie wszystko i wszystko ci wytłumaczy.
Jan
Jan 01.08.2019, 12:30
Ja mieszkaniec nie zgadzam się na podwyżkę o 100% za wywóz śmieci.
keisyr
keisyr 31.07.2019, 23:12
Hojnor to między innymi twórca ronda przy Galerii Trzy Korony w Nowym Saczu. Zlikwidowano szerokie skrzyzowanie o 3 pasach ruchu z sygnalizacją świetlna, zastepując je ciasnym rondem o 2 a nawet 1 pasie ruchu !!! W ten sposób zatkano całkowicie w godzinach szczytu komunikacyjnego ulicę Barska I Krańcową !!! Podobnie zrobiono z rondami po obu stronach mostu heleńskiego !!!
Hojnor, Nowak (były Prezydenta Nowego Sącza) i Mirek (Były Dyrektor MZD w Nowym Sączu) powinni stanąć przed prokuratorem !!! To potencjalni przestępcy !!!
Kazek
Kazek 02.08.2019, 22:58
Ty albo jesteś szalony albo pozbawiony rozumu. Za takie pomówienia powinni cię puścić z torbami.
sądeczanin
sądeczanin 31.07.2019, 22:31
Radny Hojnor do radnych : "Prezydent was testuje". 'ptezydent testuje radnych " - to tak prezydent Handzel traktuje radnych? Skandaliczna wypowiedź moralizującego radnego, który ma do tego najmniejszy tytuł. Może trzeba temu "idealnemu człowiekowi", radnemu Hojnorowi przypomnieć co nie co, w tym i to co na temat ustalenia wysokości opłaty za odbiór śmieci mówił w poprzedniej kadencji tj. za prezydenta Nowaka. Odświeżenie pamięci staje się nieodzowne gdy ktoś stara się być tym którym nie był i pewnie nie jest. Uczciwość bowiem ma tylko jedną miarę. Jest nią prawda a nie koniunkturalizm.


Kinga
Kinga 03.08.2019, 23:46
sądeczanin, może jakieś dowodziki, szkalujesz ludzi posługując się kłamstwem ? obrzydliwe, fe
Eliza
Eliza 02.08.2019, 22:56
Obywatelu nieprawdę piszesz, sprawdziłam i w poprzedniej kadencji jak piszesz nie było ustalania wysokości opłat za śmieci. Marny z Ciebie komentator i widać uprzedzony, a zatem nieobiektywny. Przeproś i popraw się !

Pozostałe