W Obiektywie - konferencja prasowa w MORD

  • 22.07.2019, 21:57 (aktualizacja 26.07.2019, 21:49)
  • Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku
W Obiektywie - konferencja w MORD
loadingŁaduję odtwarzacz...
Konferencja prasowa w MORD.

Temat: "Etyka użytkowników dróg Nowego Sącza  i Powiatu nowosądeckiego"

Nasza Tv Sądecka - jesteśmy w sieci kablowej, internecie i na Facebooku

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.ntvsadecka.pl z siedzibą w Nowym Sączu, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Renata
Renata 03.08.2019, 23:36
Czernecki o etyce użytkowników dróg ?, a może powie co zrobił ze słupem na Falkowej który staranował na rowerze oczywiście trzeźwy.
Cwok
Cwok 29.07.2019, 22:32
Nadworny błazen sfrustrowanego małżeństwa chciał se pogadać o niczym jak zwykle, bo i nic jak to błazen nie ma do powiedzenia
olek
olek 29.07.2019, 14:53
Jezu Maria, a człowiek coś tam od czasu do czasu lapnie bez ładu i składu w otoczeniu najbliższej rodziny i się potem wstydzi...
A tu GOŚĆ zwołuje konferencję prasową specjalnie po to, żeby wszem i wobec ogłosić...że ma problem z samym sobą.
Koniec świata..
Wieśka
Wieśka 28.07.2019, 23:10
Do jakiej szkoły podstawowej uczęszczał i ukończył Artur Czernecki ?
Pitus
Pitus 29.07.2019, 22:28
Nie uczeszczał zapewne był przepychany jako zakała środowiska
keisyr
keisyr 27.07.2019, 13:10
Doprowadzić Handzla I Konickiego (Dyrektor MZD w Nowym Sączu) do prokuratora pod zarzutem popełnienia szeregu przestępstw !!!
Przestępstwa te polegają na narazenie na utrate życia, zdrowia I mienia kierowców I pasazerów pojazdów przejeżdżających przez niebezpieczne skrzyzowania w Nowym Sączu pozbawione sygnalizacji świetlnej !!!
Do takich skrzyżowań należą między innymi :
Al. Piłsudskiego - Gorzkowska
Al. Płsudskiego - 1 Brygady
Al. Pilsudskiego - Wiśniowieckiego
Jagiellońska - Mickiewicza
Al. Batorego - Kolejowa
Węgierska - Radziecka
1 Brygady - Freislera
wyjazd z Kaufland
Handzel I Konicki, potencjalni przestępcy wyłączyli sygnalizację świetlną:
rondo przy Szpitalu
wyjazd z Galerii Sandecja
Matylda
Matylda 27.07.2019, 11:48
Pan ARTUR awansował na ministranta
I chyba w tej roli dobrze się sprawdził
Matylda
Matylda 26.07.2019, 22:58
Wyślijcie Pana z,-ce Dyrektora na kurs poprawnej polszczyzny ,jąka sie
I nie wiadomo o co mu chodzi
Grzesiek
Grzesiek 28.07.2019, 23:12
Czy to ten Artur Czernecki który miał poważna kolizję ze słupem na ulicy Falkowskiej ?
Alkomat
Alkomat 29.07.2019, 22:30
I dlatego awansował na speca od słupów i jazdy pod wpływem

Pozostałe